Мікрокредити від сервісу КЛТ КРЕДИТ: мінімальний відсоток

-50% на первый кредит-35% на первый кредит-15% на первый кредит
1 000 грн
10 000 грн
7 день
30 днів
Відсотки: грн.
Знижка: %
До погашення: грн.
Дата погашення:
Кошти на будь-які цілі
Ремонт і будівництво
Побутова техніка
Народження дитини
Платежі по кредиту
Платежі по кредиту
Цифрова техніка

З фінансовими труднощами зустрічається практично кожна людина. Виключення становлять лише олігархи, але навіть вони користуються кредитами, щоправда, суми коштів відповідають їхньому положенню. Зі звичайними людьми всі зовсім по-іншому. Найчастіше для того, щоб вийти зі скрутного стану досить усього лише кілька тисяч гривень, а іноді навіть менше. І отут на допомогу приходить мікрокредитування і спеціалізовані фінансові організації, представником яких є наша компанія «КЛТ КРЕДИТ».

Невеликий кредит і швидкий розв'язок проблеми

Чи варто звертатися в банк для того, щоб одержати мікро кредит? Цілком очевидно, що ні, адже на оформлення прийде витратити чимало часу. Більше того, більшість банків не бажають зв'язуватися із дрібними позиками: їх прерогатива корпоративне обслуговування, внески, інвестиційні проекти. У той же час банки займаються роздрібним кредитуванням, але практично всі програми орієнтовані на обслуговування кредитних карт.

Якщо ж вам повезе і у банку вам оформлять мікропозику на карту України, то, швидше за все, ставка буде далека від ідеалу. Напевно, вам не потрібна тривала процедура оформлення, а також завищені відсотки? Тому, якщо ви прагнете одержати мікрокредити на вигідних умовах, зверніть увагу на онлайн калькулятор, розташований у верхній частині сайту. З його допомогою ви відразу зможете визначитися, наскільки вигідним може бути мікрокредит в Україні на сьогоднішній день.

У нас вигідні мікрокредити

Сервіс «КЛТ КРЕДИТ» працює на ринку відносно недавно, але багато клієнтів уже встигнули оцінити його переваги. По-перше, ми видаємо позику мікрокредит під вигідний відсоток. Наприклад, якщо вам не вистачає до зарплати 1500 гривень, то за тиждень використання позикових коштів, ви оплатите всього лише 195 гривень комісії. Погодьтеся, чи навряд стоїть звертатися за такою сумою в банк. По-друге, гроші перелічуються на банківську карту миттєво. Тобто, на мікропозика Україна у вас піде максимум 15 хвилин особистого часу. Крім того, можна виділити кілька ключових переваг співробітництва з нами, а саме:

  • високий шанс на одержання коштів;
  • можливість отримати гроші незалежно від місця проживання, роботи та віку;
  • мінімальний пакет документів (паспорт і ІПН).

У нашій компанії мікрокредитування онлайн являється основною спеціалізацією. Ми надаємо кошти строком на один місяць невеликими сумами. Якщо ж клієнта цікавлять мікрокредити Україна більш 10 тисяч гривень, то йому слід відвідати наш офіс, але погодив час зустрічі заздалегідь. Дивитеся адресу в розділі «Контакти».

Додаткові переваги мікрокредитування

Про те, що економічна ситуація в Україні змушує бажати кращого, не знають тільки маленькі діти. Велика кількість людей опинялося в скрутному, а іноді і безвихідному положенні, коли єдиним виходом стає мікрокредит online у надійному фінансовому інституті.

Для цього існує наш сервіс, який виділяє кошти на будь-які цілі клієнта. Людині не потрібно вказувати, куди він збирається витратити позичені гроші: при оформленні кредиту представлена стандартна форма для введення персональних даних. Більше того, оформляючи мікропозики в Україні, ми не дивимося на рівень зарплати позичальника і навіть те, чи є в нього робота.

Вимог до позичальника практично немає за винятком його повноліття. Саме всі ці переваги, зібрані воєдино висувають мікрокредити онлайн у лідерські позиції на вітчизняному ринку кредитування.

Важливі нюанси мікрокредитування в Україні

Не потрібно бути аналітиком для того, щоб зрозуміти, що мікрокредит має безліч достоїнств. Він дозволяє пом'якшити наслідки будь-яких фінансових безладь. Єдине, що повинен знати кожний позичальник – брати гроші в борг потрібно тільки в спеціалізованих сервісах. На сьогоднішній день існує чимало шахраїв у фінансовій сфері. Тому, якщо вас цікавить мікрокредитування онлайн Україна, звертайтеся тільки до професіоналів з бездоганною репутацією. Наша компанія належить до них. Зверніть увагу, що ми працюємо на підставі свідоцтва, виданого державним регулятором і із захистом ваших даних по стандарту SSL.

Інтерфейс нашого порталу продуманий до дріб'язків для того, щоб кожний клієнт не зазнавав ніяких складностей. Достатньо указати на калькуляторі необхідну суму, і ви отримаєте повні розрахунки по кредиту. При цьому, наш мікрокредит Україна не передбачає ніяких комісій – на калькуляторі представлена повна сума розрахунків.

Захист особистих даних

Ви можете не турбуватися про конфіденційність інформації: KLT CREDIT дорожить кожним клієнтом. Уся інформація зберігатися на власних серверах, а передача даних здійснюється по захищених протоколах.

«КЛТ КРЕДИТ» - це бездоганна репутація і надійність. Звертайтеся, і ми забезпечимо вас грошима!

Рейтинг 4/5
От 54 голосов
4
5
1
54
alt
alt
alt
alt
alt
Всі права захищені © 2015-2021 Торгова марка ТОВ «КЛТ КРЕДИТ»
Розроблено: сайт разработан kaleidoscope
Отримати консультацію
Шановні клієнти!

«Якщо у Вас є промокод, будь ласка, зверніться до оператора для надання знижки!

visa and mastercard
Олексій з Маріуполя тільки що отримав кредит на 1200 грн
X
visa and mastercard
Георг тільки що отримав кредит на 1800 грн.
X
visa and mastercard
Оксана тільки що отримала кредит 6800 грн.
X