Мікрокредит онлайн в Україні: чому варто брати і чого побоюватися

Мікрокредит онлайн в Україні: чому варто брати і чого побоюватися

Мікрокредити онлайн порівняно «молодий» сервіс в Україні, але, що стрімко набирає темпи. Уже багато українців встигнули оцінити всі його переваги. Такі позики називають «гроші до зарплати», «тут і зараз», «швидко – займ». Люди, які працюють у сфері фінансів, говорять про такі позики «кредит на довірі», « під заставу гарних відносин». Вже з цих фраз видно, що мікрокредит онлайн, це майбутнє.

Кожна людина, у своєму житті, опиняється в ситуації, коли не міг обійтися без позикових коштів. І добре, коли можна спокійно піти в банк, знайти знайомих які мають гроші. Звичайно проблема виникає як сніг на голову. Починається пропасне метання між банками, ломбардами і приватними кредиторами. З появою сервісу мікро кредит онлайн, для розпачу немає причин. Різні мікрофінансові організації займаються винятково вирішенням проблем громадян в області фінансів.

Економічна нестабільність і реалії сьогодення змушують йти в ногу з часом. Усе більше МФО виходять на фінансовий ринок України, просуваючи якісний продукт. Фактично всім бажаючим пропонується угода отримати мікрокредит онлайн, з дуже привабливими умовами договору позики. Компанії розхвалюють свої послуги, але там, де є плюси, хоч один мінус, але найдеться.

Переваги і недоліки мікрокредитів

Як відомо, банківські інститути дуже вимогливі до потенційного позичальника. Намагаючись звести до мінімуму свої ризики, вони вимагають масу відомостей, документів, гарантій. Одним словом, просто так гроші не дадуть. У випадку відсутності стабільного доходу, або поганої кредитної історії відмова в позиці гарантований. У МФО мікрокредит взяти набагато простіше.

Мікрокредитування є альтернативним варіантом запозичення. Фахівці пророкують йому велике майбутнє. І схоже так воно і буде, судячи з того, що число користувачів таких онлайн - сервісом неухильно росте. Кожний, хто збирається оформити мікрокредит, повинен уважно вивчити умови договору, переглянути максимум інформації із цього питання. Тільки реально оцінивши свою платоспроможність, можна ухвалювати рішення щодо узяття позики.

Недоліки

 • Розмір відсоткової ставки обчислюється в денному еквіваленті. Як відомо, у всіх банках вона річна. Це обумовлене високими ризиками неповернення запозичених грошей. А як відомо, в основі діяльності МФО закладений принцип повернення грошей.
 • Невеликий термін запозичення. Не встигнув гроші взяти, а вже і повертати пора. Звичайно позичальник може користуватися кредитом близько шістдесяти п'яти днів. Динамічність властива всім етапам запозичення, якщо ви вирішили оформити мікрокредит онлайн. Швидко беремо, швидко користуємося і швидко віддаємо. Все просто.
 • Невеликі суми позики також кілька прикрі. Причому, перший мікрокредит майже завжди мінімальний, так сказати пробний. Своєчасно погашений борг зарахує позичальника в програму лояльності, і такі позики видаватимуть у великих розмірах. Наприклад, МФО КЛТ КРЕДИТ надає від 500 до 10000 грн., терміном до 65 днів.

Слід зауважити, що з метою залучення максимальної кількості позичальників, МФО розробили програму лояльності. Першим клієнтам, вони пропонують безпроцентний період, знижують відсоткову ставку, пропонують більш приємні умови погашення позики. Такі можливості трохи зм'якшують об'єктивні недоліки нового сервісу.

Переваги

Іноді, гостра необхідність у грошах робить мікрокредит онлайн паличкою – виручалочкою, незважаючи на недоліки. Така угода буде безпечною, точно також, як і запозичення в банку. Її можна дуже швидко оформити. Плюси значні, адже не випадкове число позичальників, що користуються цим сервісом постійно зростає.

 • Динамічність і простота процесу оформлення мікропозики на всіх етапах.
 • Мінімальні вимоги до позичальника. Паперова тяганина відміняється. Ніяких зайвих вимог.
 • Можливість підвищити кредитний рейтинг, за рахунок своєчасної виплати декількох позик.
 • Прозорість і конфіденційність. Оформлення досконале безкоштовно. Процедура оформлення виключає передачу особистих відомостей третім особам.

Для того, щоб мікро кредит онлайн приніс винятково користь від усіх його переваг, слід уважно читати договір. Особливо все, написане дрібним шрифтом. Халатне відношення до цього питання, у процесі погашення кредиту, може обернутися неприємним сюрпризом.

Простий алгоритм одержання мікрокредиту онлайн

Якщо без грошей у борг не обійтися, і рішення взяти мікро кредит прийняте, залишається зробити вибір на користь тієї або інший МФО. На цьому етапі не обійтися без вивчення умов, відгуків позичальників про компанію. Слід оцінити розмір відсоткової ставки, умови пролонгації договору. Дуже важливо розібратися із власними можливостями. Необхідно розуміти, де і скільки ви візьмете грошей, коли настане термін виплати по позиці. Кілька нескладних операцій при оформленні кредиту приємно здивують.

 • Знадобитися паспорт, ідентифікаційний код, карта будь-якого банку і підключення до інтернету. Будь-який громадянин України, що досяг повноліття і приблизно до сімдесятип'ятилітнього віку може зайти на сайт МФО і оформити заявку. Після одержання доступу в Особистий кабінет треба буде до оформити заявку.
 • Рішення про видачу позики ухвалюється від 5 до 15 хв.
 • Після дозволу отримати мікрокредит онлайн, гроші будуть перераховані на карту будь-якого банку за час від 15 хв., до 1 години. Наприклад, МФО КЛТ КРЕДИТ перераховує кошти на карту Приват Банку миттєво. Залишиться зняти гроші з карти будь-яким зручним позичальнику способом. Різні МФО пропонують варіанти перекладу коштів.

Велика перевага такого онлайн – сервісу в тому, що оформити мікрокредит онлайн можна абсолютно в будь-який час. Це може бути святковий, вихідний день, у багатьох МФО і нічний час доби.

Дуже важливо правильно і повністю заповнювати заявку. При цьому необхідно вказувати максимально достовірні особисті дані. Ці дії дозволять переконати менеджера МФО у вашій готовності виконувати зобов'язання по кредиту. Щоб уникнути відмови, дайте зрозуміти, що не збираєтеся ховатися і порушувати умови кредитного договору.

Повернення кредиту відкриває нові можливості

Як взяти мікрокредит уже зрозуміло, і варто розглянути питання його погашення. Якщо на попередніх етапах оформлення все було продумано, і зроблене правильно, процес погашення позики пройде спокійно, і не обернеться нервовим зривом.

 • Найлегший спосіб погасити кредит банківською картою. Швидкість операції висока, комісія не стягується. Операція виконується в Особистому кабінеті на сайті МФО. Потрібно кликнути «Погашення кредиту».
 • Трохи важче оплата через термінал самообслуговування.
 • Самий складний спосіб - оплата у відділенні банку. На зарахування суми знадобитися якийсь час, і доведеться сплатити комісію.

Якщо сталися непередбачені обставини, які не дозволяють зробити поточне погашення боргу, є можливість пролонгувати договір. Це дозволить побільшати строк користування кредитом практично вдвічі. Наприклад, якщо ви вирішили взяти мікрокредит у МФО КЛТ КРЕДИТ, то звичайний термін користування позикою (до 65 днів) можна продовжити на 10, 20, 30 днів необмежену кількість разів.

Іноді обставини складаються так, що людина має кілька кредитів. Виплати по них можуть перевищити зарплату. Такі кредити необхідно рефінансувати. Це значить взяти ще одну позику, а всі відкриті погасити. Оформити мікрокредит буде гарним виходом, тому що він нецільовий, може бути отриманий навіть із проблемною кредитною історією.

Сервіс значимий і вигідний, безпроблемний. Відсутність застави і швидкість одержання грошей роблять його дуже популярним. Одержання позики в інтернеті заощаджує час, усі процеси виконуються дистанційно, не залишаючи дому.

 
До всіх матеріалів → Отримати гроші →

Еще никто не поставил оценку
От 51 голосов
0
5
1
51
Читайте також
alt
alt
alt
alt
alt
Всі права захищені © 2015-2021 Торгова марка ТОВ «КЛТ КРЕДИТ»
Розроблено: сайт разработан kaleidoscope
Отримати консультацію
Шановні клієнти!

«Якщо у Вас є промокод, будь ласка, зверніться до оператора для надання знижки!

visa and mastercard
Олексій з Маріуполя тільки що отримав кредит на 1200 грн
X
visa and mastercard
Георг тільки що отримав кредит на 1800 грн.
X
visa and mastercard
Оксана тільки що отримала кредит 6800 грн.
X