Мікрокредит онлайн заявка. Правильне оформлення при отриманні

Мікрокредит онлайн заявка. Правильне оформлення при отриманні

Особливістю мікрокредитування є відсутність необхідності у великій кількості документів, що підтверджують платоспроможність клієнта. Отже, видача грошей базується на довірчому відношенні до позичальника, що не може не привабити людей, які вважають отримання мікропозик легким способом збагачення.

Дійсно, позики оформляються онлайн, особистої присутності не вимагається, документи надавати не потрібно — як за таких умов не скористатися довірливістю МФО і не роздобути пару тисяч гривень? Поспішаєм розчарувати любителів легкої наживи — мікрокредитні організації зовсім не є доброчинцями, що роздають гроші без можливості забезпечити їх повернення. Тому перевірка особистих даних позичальника перед схваленням заявки на кредит все-таки здійснюється.

Правила заповнення заявки

Після того як потенційний клієнт МФО вивчив умови отримання мікропозики та погодився з їх виконанням, прийшла черга оформлення заявки, за допомогою якої він повідомляє кредитну компанію про своє бажання отримати мікрокредит. Онлайн-заявка вже подана в готовому вигляді на сайті кожної МФО, Вам залишається лише заповнити зазначені поля. Яку інформацію вимагає кредитор від позичальника? Стандартний набір відомостей включає:

- прізвище, ім'я та по батькові, що збігаються з паспортними даними;

- адресу електронної пошти, якою користується позичальник;

- актуальний номер мобільного телефону;

- адресу реєстрації, вказану в паспорті;

- серію, номер та дату видачі паспорта;

- ідентифікаційний номер;

- дату та місце народження;

- бажаний розмір кредиту та термін його погашення.

Заповнювати зазначені графи слід дуже уважно, не допускаючи дрібних помилок або свідомих перекручень. Правильність занесених у заявку даних підвищує шанси на схвалення та отримання кредиту в зазначені терміни.

Чимало МФО вимагають вказати додаткові відомості про Ваше працевлаштування, розмір місячного доходу, наявність громадянства України. Ці дані дозволять оцінити вірогідність своєчасного повернення боргу, порівняти їх з умовами кредитування та сформулювати уявлення про потенційного клієнта.

Як МФО працює з отриманою інформацією?

Заповнена онлайн-заявка на мікрокредит є свого роду документом, що підтверджує Вашу особу. Всі паспортні дані, надані клієнтом, передаються в скорингову систему та проходять ретельну перевірку. На зазначений номер телефону та на електронну пошту надсилаються повідомлення із зазначенням коду, який необхідно скопіювати в спеціальну графу, що служить підтвердженням відповідності даних конкретному користувачеві.

Заявки перевіряються в автоматичному режимі завдяки доступу до бази даних, в якій відображено матеріальне становище позичальника та його кредитна історія. Багато хто вважає, що МФО видає кредити всім без винятку, проте це не зовсім вірно. Звичайно, подати заявку на позику може будь-який користувач, який навіть має заборгованості перед іншими кредитними установами, і в більшості випадків така заявка буде прийнята до виконання. Однак використання скорингової системи дозволяє відсіяти наступні категорії клієнтів:

- чиї імена вже є в «чорному списку» конкретної МФО;

- чиє фінансове становище явно не відповідає зазначеному розміру кредиту та викликає побоювання у його своєчасному поверненні;

- чиї дії вказують на можливість використання різних шахрайських схем.

Також відмова чекає на осіб, які не досягли повноліття, не мають громадянства та реєстрації.

Поради для позичальників

Перед тим як подати заявку на позику онлайн, порівняйте свої реальні фінансові можливості з необхідністю повернення кредитних коштів із урахуванням відсотків у зазначений термін. Порівняйте суму виплат з розміром свого місячного доходу, та, якщо сплата по кредиту становить більше 30-50% від Вашої зарплати, скоригуйте розмір запрошуваного кредиту в меншу сторону.

Доступність отримання мікрокредиту не завжди співвідноситься із негативними наслідками, які очікують позичальника в разі прострочення платежів, тому до отримання мікропозики слід відноситись з не меншою відповідальністю, аніж до своїх зобов'язань за банківськими кредитами.

Заповнюючи заявку, вказуйте тільки реальні дані — найменші неточності будуть виявлені скоринговою системою, що дасть підставу запідозрити Вас у шахрайстві. Не пропускайте поля, зазначені у заявці — тільки надання повної, вичерпної інформації дозволить Вам отримати необхідний кредит. Особливу увагу приділіть достовірності контактів. Актуальний номер мобільного телефону та правильна адреса електронної пошти переконають МФО у Вашій готовності спілкуватися із кредитором, викличуть його довіру.

Залежно від розміру кредиту, співробітники МФО можуть провести з клієнтом співбесіду, в процесі якої уточнюються деякі моменти, наприклад, рівень доходу, наявність утриманців та інших кредитних зобов'язань. У розмові можуть бути порушені питання, що стосуються Вашої кредитної історії. Не варто приховувати від менеджерів МФО, вже поінформованих про Ваші можливі проблеми, обставини, які призвели до виникнення заборгованості. Чесність та відвертість стануть Вам у нагоді, адже більшість МФО налаштовані на співпрацю із кожним клієнтом. Якщо Ви вже брали мікропозики та успішно їх повернули, варто повідомити про це при співбесіді — така інформація покаже Вашу готовність виконати умови, запропоновані кредитною організацією.

Оформити заявку на позику онлайн і отримати необхідну фінансову допомогу нескладно, варто лише дотримуватися зазначених рекомендацій і не допускати навмисного обману співробітників МФО. Тільки в цьому випадку Ваша заявка гарантовано отримає схвалення, і Ви зможете вирішити свої матеріальні труднощі за допомогою мікропозики.

«КЛТ КРЕДИТ» завжди відгукнеться на заклик про фінансову допомогу й дозволить здійснити будь-які бажання. Отримайте необхідну суму без довгого очікування, паперової тяганини, без черг і томливої невизначеності. Миттєве отримання позики на карту дасть можливість своєчасно вирішити будь-які фінансові проблеми, а прийнятна процентна ставка дозволить без зайвих ускладнень повернути кредитні кошти. «КЛТ КРЕДИТ» — оптимальний варіант забезпечення Вашої фінансової свободи.

Отримати гроші

До всіх матеріалів → Отримати гроші →

Еще никто не поставил оценку
0
5
1
0
Читайте також
01.11.2016
Гроші онлайн на карту цілодобово швидкий спосіб отримати до зарплати
13.05.2019
Прострочення по кредитній карті: які наслідки для позичальника і як їх уникнути
27.01.2017
Як отримати кредит без прописки, застави і довідки про доходи
Всі права захищені © 2015-2020 Торгова марка ТОВ «КЛТ КРЕДИТ»
Розроблено: сайт разработан kaleidoscope
Отримати консультацію

Шановні клієнти!

«Якщо у Вас є промокод, будь ласка, зверніться до оператора для надання знижки!

visa and mastercard
Олексій з Маріуполя тільки що отримав кредит на 1200 грн
X
visa and mastercard
Георг тільки що отримав кредит на 1800 грн.
X
visa and mastercard
Оксана тільки що отримала кредит 6800 грн.
X