Масові перевірки пільговиків – нова ініціатива законодавців

Масові перевірки пільговиків – нова ініціатива законодавців

Допомоги, пільги, субсидії, якими так щедро обдаровував уряд малозабезпечених громадян України, можуть стати причиною тотальної перевірки зі сторони контролюючих органів. Нова служба буде наділена особливими повноваженнями, серед яких – скасування призначених раніше пільг.

Неефективна робота соціальних інспекторів

Перевірка одержувачів пільг на правдивість поданої інформації про доходи не є винаходом сучасних законодавців. Не всі знають, але така служба вже працює в Україні з 2001 року. Ефективність її роботи була вкрай низькою, що не дивно. Адже інспектори перебували в підпорядкуванні начальників соціальних служб, які стверджували нарахування державної допомоги громадянам. Тобто, інспектори були вимушені шукати недоліки в роботі свого керівництва, що, погодьтесь, не може принести видимого результату в існуючих умовах.

У новому законопроекті пропонується залишити вже працюючих співробітників, але тільки в якості аудиторів, контролюючі повноваження яких перейдуть до нової служби.

Чи легко бути пільговиком?

Чим же займеться нова служба і які повноваження їй будуть надані? Згідно з новим законопроектом, який вступить в силу на початку 2018 року, розпочнуться масові інспекційні перевірки всіх одержувачів матеріальної допомоги від держави. Довести своє право на пільги можна тільки одним способом – не мати ніяких джерел додаткового доходу. Навіть одноразове отримання великої суми, яку пільговик виручить, наприклад, від продажу машини чи будинку, призведе до зміни його статусу і позбавить будь-яких видів державної допомоги.

Але скасування пільг – не єдина шокуюча обставина в цьому законопроекті. Набагато критичнішою для малозабезпечених громадян, матеріальне становище яких не влаштує всевидюче око фіскальних органів, може виявитися необхідність повернути державі кошти, виділені в якості субсидій або пільг.

У нову службу передбачається набір 550 чиновників, на утримання яких з бюджету буде виділено 50 млн. грн. Планується, що надходження до бюджету штрафних сум набагато перевищить фінансове утримання нового апарату. Тобто, держава заздалегідь впевнена в несумлінності великої кількості одержувачів субсидій, сподіваючись поповнити казну за їх рахунок.

Фінансова допомога може знадобитися будь-кому з нас. Позичити необхідну суму у друзів і родичів виходить не завжди. "КЛТ КРЕДИТ" не залишить Вас наодинці з важкими проблемами. Варто тільки заповнити заявку на нашому сайті, і необхідна сума надійде на Ваш рахунок буквально через кілька хвилин.

За матеріалами ubr.ua

До всіх матеріалів → Отримати гроші →

Еще никто не поставил оценку
0
5
1
0
Читайте також
27.02.2017
Де можна отримати кредит готівкою з 18 років?
01.09.2017
Якими правами володіють колекторські компанії в Україні?
01.11.2016
Гроші онлайн на карту цілодобово швидкий спосіб отримати до зарплати
Всі права захищені © 2015-2020 Торгова марка ТОВ «КЛТ КРЕДИТ»
Розроблено: сайт разработан kaleidoscope
Отримати консультацію

Шановні клієнти!

«Якщо у Вас є промокод, будь ласка, зверніться до оператора для надання знижки!

visa and mastercard
Олексій з Маріуполя тільки що отримав кредит на 1200 грн
X
visa and mastercard
Георг тільки що отримав кредит на 1800 грн.
X
visa and mastercard
Оксана тільки що отримала кредит 6800 грн.
X