Масова активізація роботодавців в питанні поліпшення умов офісним робочим

Масова активізація роботодавців в питанні поліпшення умов офісним робочим

Сучасне становище ринку таке, що успішність більшості компаній та підприємств зумовлюють прості офісні працівники різних спеціальностей. Вони, будучи адміністративним і мозковим центром, вирішують складні завдання, які неминуче впливають на долю компаній. З огляду на це не дивно, що саме такі багатозадачні кваліфіковані фахівці найбільш затребувані й високооплачувані.

Складно уявити, щоб ще 15–20 років тому роботодавці зайвий раз замислювалися не про власне фінансове благополуччя і прибуток компанії в цілому, а про окремо взятого фахівця, який, по своїй суті, був лише невеликою деталлю в єдиному механізмі. До теперішнього часу ситуація кардинально змінилася: роботодавець чудово розуміє, що будь-який офісний співробітник, який має достатню кваліфікацію та досвід, багатозадачний і має величезне значення в досягненні загального успіху.

На превеликий жаль, економічний ринок України, який активно розвивається, відчуває суттєву нестачу кваліфікованого, професійного кадрового складу офісних працівників. Чудово розуміючи це, претенденти стали багатократно підвищувати свої вимоги не тільки до зарплати, але й до умов праці.

За словами Сергія Марченка, який є профільним експертом ринку зайнятості й займає пост директора з розвитку Work.ua, менеджери за підбором персоналу переважної більшості компаній спостерігають різке зниження інтересу до існуючих вакансій, через що легше удержати наявних співробітників, аніж займатись пошуком нових. Із цією метою роботодавці прагнуть зробити роботу в офісах більш комфортною, цікавою й приємною, враховуючи при цьому, наскільки це можливо, побажання робітників.

Умови праці, яким складно не позаздрити

Найбільш прогресивною світовою галуззю сучасності є сфера IT-технологій. У питаннях забезпечення особливих умов праці IT-компанії також найшвидше вдались до впровадження новаторських підходів. Уже зараз практично в кожному великому IT-офісі можна зустріти не тільки окремі спортивні зони з сучасними тренажерами, а й зони відпочинку з диванами, кріслами й телевізором.

Сергій Марченко розповів про те, що саме IT-сфера першою скасувала дрес-код, впровадила короткий п'ятничний день та можливість віддаленої роботи. В таких компаніях чай, кава, а також печиво зі снеками доступні кожному в необмеженій кількості та абсолютно безкоштовно. Показово, що все це тепер не є певним привілеєм, а вкрай важливою умовою залучення й утримання кваліфікованих офісних співробітників.

Сформовані тенденції поступово поширюються й на фірми іншого профілю. Великі компанії одна за одною вносять незначні, але приємні новації: встановлюють кулери з водою, забезпечують персонал чайниками, мікрохвильовими печами та іншим обладнанням. Окремі роботодавці активно впроваджують гнучкий графік, згідно з яким співробітник може самостійно вирішити, коли в заданому часовому проміжку йому відпрацювати норму годин. Особливо поширеним стало медичне страхування працівників, яке нерідко розповсюджується навіть на всіх членів сім'ї.

Практично половині сучасних офісних співробітників роботодавці дозволяють працювати віддалено або за гнучким графіком. Кожен третій працівник має доступ до зони відпочинку, спортивного обладнання та душових кабінок. При цьому час їхнього відвідування регламентований, але входить в робочий. Кожна десята фірма, за інформацією опитаних працевлаштованих осіб, оплачує співробітникам відвідування сторонніх СПА та фітнес-залів. Кожна ж восьма компанія оплачує витрати на транспорт, стаціонарний та мобільний зв'язок, придбання профільної літератури й навіть на обіди.

Заохочення та спеціальні пропозиції

Одна із найбільших світових компаній «Макдональдс» пропонує своєму персоналу можливість істотного додаткового заробітку. Більш того, співробітники можуть запрошувати на роботу друзів, отримуючи при цьому не тільки приємну компанію, але й грошову винагороду. Згідно з даними «Макдональдс», завдяки цій ініціативі кількість фахівців, які влилися в дружню команду компанії, незмінно зростає з кожним роком.

Компанія «Київстар» дозволяє співробітникам раз на тиждень працювати віддалено, відзначаючи при цьому, що це не тільки більш комфортно, але й оптимізує витрати. Причому деколи результати такої роботи навіть більш ефективні. Для підвищення комфорту в офісі співробітникам доступні зона відпочинку й тренажерний зал. На регулярній основі проводяться профільні конкурси й спортивні змагання, які незмінно заохочуються.

Неможливо здивувати сучасний офісний персонал навіть спальним місцем, проте й це не є межею. Окремі європейські роботодавці встановлюють пивні автомати або відкривають бар. Хоч і в регламентованих кількостях, але випити на роботі з метою розслаблення й активізації мислення дозволяється кожному.

Із особливим трепетом до співробітниць жіночої статі ставляться в компаніях Apple та Facebook. В стандартний соціальний пакет там включена послуга заморожування яйцеклітини, завдяки чому жінка може цілковито присвятити себе кар'єрі, не побоюючись вікових проблем при зачатті дитини. Це викликало фурор на ринку праці й залучило в компанії чимало кваліфікованих співробітниць.

Провідним офісним фахівцям багатьох IT-компаній надають особистого помічника, обов'язки якого не обмежені рішенням робочих питань. Він може не тільки допомогти з оформленням паперів, але й заварити чай або ж і зовсім взяти на себе організацію побутових покупок співробітника.

В обставинах, що склалися, забезпечення комфорту на робочому місці в повній мірі є турботою роботодавця, однак питання особистої фінансової незалежності досі стосуються кожного. Отримання мікропозик на відмінних умовах від компанії «КЛТ КРЕДИТ» дозволяє не відкладати бажані придбання в довгий ящик. Відмінні кредитні умови, простота й оперативність оформлення, а також повна конфіденційність особистих даних — далеко не все, що може запропонувати Вам «КЛТ КРЕДИТ».

За матеріалами Finance.UA

 
До всіх матеріалів → Отримати гроші →

Еще никто не поставил оценку
От 51 голосов
0
5
1
51
Читайте також
alt
alt
alt
alt
alt
Всі права захищені © 2015-2021 Торгова марка ТОВ «КЛТ КРЕДИТ»
Розроблено: сайт разработан kaleidoscope
Отримати консультацію
Шановні клієнти!

«Якщо у Вас є промокод, будь ласка, зверніться до оператора для надання знижки!

visa and mastercard
Олексій з Маріуполя тільки що отримав кредит на 1200 грн
X
visa and mastercard
Георг тільки що отримав кредит на 1800 грн.
X
visa and mastercard
Оксана тільки що отримала кредит 6800 грн.
X