Ломбард техніки - переваги і недоліки співпраці

Ломбард техніки - переваги і недоліки співпраці

Терміново потрібні гроші? Щоб отримати необхідну суму в короткий термін, можна скористатися послугами ломбарду. У той час, як люди тижнями збирають безліч документів і довідок для одержання кредиту в банку, цей сервіс надає гарантовану видачу позики відразу ж у день звернення.

Ломбард можна розглядати не тільки як спосіб одержання грошей, але і як звичайний магазин: Ви можете купити в ломбарді нову побутову техніку, дорогоцінні прикраси та інші речі за вигідною ціною.

Що краще здати в заставу

Головна перевага ломбарду – можливість швидкого одержання готівки. Щоб залишити в заставу якусь річ, не обов'язковий навіть паспорт, досить надати права водія або військовий квиток. У заставу вигідніше всього здавати:

- золото;

- побутову техніку;

- цінні папери.

Віднести в ломбард можна столове срібло, золоті вироби, прикраси з дорогоцінними каменями. Швидше за все, за них Ви одержите 1/2 від ринкової вартості виробу. Така цінова політика обумовлена тим, що звичайні ломбарди не мають права на торгівлю дорогоцінними каменями. Тому дорогі прикраси будуть оцінені по вазі як лом. Якщо бажаєте скористатися послугами оцінювача, Вам необхідно відправлятися у великі мережні ломбарди. У дрібних закладах така посада в штаті не передбачена.

Немає золота? На допомогу прийде ломбард техніки. Київ переповнений вигідними пропозиціями про скупку побутових приладів, музичних інструментів і т.д. Здавати можна мобільні телефони, газонокосарки, пральні машини і не тільки. Чим «молодше» прилад, тим більше за нього заплатить ломбард. Підняти ціну дозволить наявність гарантії на надавану техніку. Скільки заплатять за таку заставу? Як правило, ломбард бере за основу 1/2 середньої вартості такого приладу в магазинах.

На третьому місці по популярності надаваного застави в ломбард – цінні папери. Їхня вартість визначається відповідно до розцінок фондової біржі. Отримати на руки вдасться, у середньому, на 30% менше оголошеній вартості.

Меншою популярністю користуються такі великі застави, як квартири та автомобілі, хоча ставки по них – більш вигідні. Для оформлення такої застави буде потрібно більше часу і купа паперів, які необхідно завіряти нотаріально.

Порядок виплат по позиці

Якщо прострочити кредит, у такому випадку Ваша застава може піти «з молотка». Усю суму позики і відсотки по ньому необхідно погашати до закінчення застереженого терміну. Щомісячна пеня не передбачена. Якщо є можливість розплатитися з боргами раніше встановленого дедлайну, можна домовитися з ломбардом про нарахування відсотків тільки за фактичний термін позики. Так Ви зможете скоріше сплатити борг і заощадити на відсотках.

Що робити, якщо немає можливості розплатитися в строк? Краще продовжити договір з ломбардом, і виплатити всі відсотки, що нагромадилися, інакше платіж порахується простроченим. Сподіватися на безстрокове зберігання в ломбарді Вашої застави не варто, він буде проданий, а особисто Вам нарахують пеню і штрафи.

Постійні клієнти з гарною репутацією отримують доступ до більш вигідних програм ломбарду. Часто надаються вагомі знижки на наступні позики і більш високі оцінки золота.

Покупки в ломбарді: вигідно або небезпечно?

Усе більше людей відправляються в ломбард купити техніку та інші речі, щоб суттєво заощадити свій бюджет на їхнім придбанні. Чому цей сервіс вигідніше традиційних магазинів? Щодня люди відносять у ломбарди свої телефони, Dvd-Програвачі, телевізори з метою отримати за них грошову заставу. Але не всі позичальники приходять викуповувати закладене майно. Таким чином, ломбард створює власну «комісіонку» – на продаж виставляється гарна техніка за низькими цінами.

Головна перевага, яка несе в собі ломбард техніки – вигідні розцінки, інколи навіть удвічі нижче, чим у звичайному магазині! Досвідчений покупець навіть може насмілитися на торг: у деяких закладах це активно практикується.

Мінус такого варіанта – відсутність гарантії на товар. Деякі ломбарди готові прийняти несправну техніку назад, щоправда, протягом усього лише декількох днів. Втім, купуючи б/в-техніку в приватної особи, клієнт не одержує навіть цієї гарантії. Тому ломбард, як продавець, вигідніше і надійніше різних «барахолок», якими переповнений Інтернет. Онлайн-Продавці можуть виявитися шахраями, які, роздобувши гроші на свій рахунок, не відправляють обіцяний товар. У ломбарді такий обман виключений.

Ще один мінус ломбарду в тому, що куплена річ може виявитися краденою. Клієнт повинен обов'язково зберігати чек на придбану річ, щоб при необхідності надати його як доказ власної невинності.

Який сервіс краще ломбарду?

КЛТ КРЕДИТ не вимагає застав, безлічі документів і довідок. Компанія видає кредити в режимі онлайн. Усього кілька кликів, і користувач одержує зарахування кредитних коштів на свою карту. Головна перевага мікрофінансової організації – оперативність. КЛТ КРЕДИТ видасть Вам швидкі гроші при першій же необхідності.

 
До всіх матеріалів → Отримати гроші →

Рейтинг 3.7/5
1 голос
3.7
5
1
1
Читайте також
31.05.2018
Гроші в борг під заставу майна
19.10.2016
Мікропозика моментально: переваги та ризики
15.02.2018
В Україні хочуть скасувати мережеву анонімність: чи є в цьому сенс?
Всі права захищені © 2015-2020 Торгова марка ТОВ «КЛТ КРЕДИТ»
Розроблено: сайт разработан kaleidoscope
Отримати консультацію

Шановні клієнти!

«Якщо у Вас є промокод, будь ласка, зверніться до оператора для надання знижки!

visa and mastercard
Олексій з Маріуполя тільки що отримав кредит на 1200 грн
X
visa and mastercard
Георг тільки що отримав кредит на 1800 грн.
X
visa and mastercard
Оксана тільки що отримала кредит 6800 грн.
X