Літній відпочинок без сюрпризів — до яких підводних каменів готуватись?

Літній відпочинок без сюрпризів — до яких підводних каменів готуватись?

Пора відпусток незмінно приваблює численних туристів. Кожен з них прагне не тільки провести літо на кращому курорті, але й зробити це за прийнятною ціною. З огляду на величезний попит на дешеві пропозиції, протягом курортного сезону активно з'являються агентства-шахраї та фірми-одноденки, які без сорому наживаються на простих громадянах.

     На даний час туристичні поїздки наших співгромадян все більше перетворюються в якийсь екстрим, причому ще на стадії підготовки. Вибір країни, готелю та туристичного оператора робиться практично наосліп, навмання. Неможливо передбачити, які умови запропонують вже по факту. Проблеми з трафіком, розселенням і гідами — лише незначна частина сюрпризів, з якими можна зустрітися.

До чого готуватись?

     Першочерговою проблемою по всьому світу є діяльність підставних агентств і туристичних компаній-одноденок. Якийсь час вони були викорінені на вітчизняному ринку, але на даний час реально процвітають. Уже в цьому році офіційно відзначені численні випадки подібних обманів і підробок.

     На подив Анни Барадаш, яка є експертом туристичного ринку, на території України навіть діє туристичний клуб, членство в якому — платне, але дозволяє отримати знижку на той чи інший тур. За своєю суттю цей клуб є мережевою пірамідою, як сумнозвісна МММ. За умовами правил, запрошуючи в спільноту друзів, можна знизити вартість путівки для себе. Ясна річ, що в результаті знижок ніхто не отримує, а діяльність клубу неприкрито спрямована на збір данини.

     Крім цього, помітно зросла активність рекламних розсилок з пропозицією гарячих турів. Насправді під красивими рекламними гаслами криється путівка за стандартною вартістю. Причому іноді її навіть завищують чи пропонують непрозорі умови. Бували випадки, коли людей з такими путівками поселяли просто на території готелю, а не в номерах класу люкс, як було обіцяно.

     В'ячеслав Коновалов, який є експертом з питань транспорту, зазначає, що інколи туроператор дійсно оголошує повну вартість туру, вказує на всі нюанси, але після укладення договору чи безпосередньо перед вильотом може повідомити про необхідність додаткових зборів. Аналогічна ситуація може статися вже й на місці. Так, в пік сезону готелі нерідко виявляються переповненими, розселення проводиться в вільні номери чи готелі, але за них можуть попросити доплатити.

     Туристичний оператор зобов'язаний повідомити про необхідність медичних щеплень та довідок. Крім того, він повинен відповісти на будь-які інші питання, що виникають при підготовці до поїздки.

Транспортні проблеми

     Практично всі авіаперевезення з нашої країни працюють з чартерними рейсами. Вільних повітряних суден може не вистачити, через що іноді виникають збої в льотному графіку. Така ситуація вже не нова для наших туристів, але не перестає їх обурювати. Навіть в цьому році люди вже створювали страйк в одному зі столичних аеропортів. Необхідність попередження пасажирів про перенесення часу вильоту нерідко просто ігнорується перевізником, тому краще особисто моніторити ситуацію.

     Інколи складності виникають ще по дорозі в аеропорт: пробки, затримки, зупинки на постах ДАІ. Це не тільки позначається на нервах і зв'язано з додатковими матеріальними витратами, але й зовсім може зіпсувати відпустку.

     Не слід забувати і про повноту зібраних документів, особливо якщо в поїздці беруть участь діти. Всі документи повинні бути дійсними та актуальними, збігатися з даними на посадочних талонах. Необхідний перелік документів зобов'язана надати компанія, що пропонує тур. В іншому випадку в посадці буде відмовлено.

     Щоб гарантувати собі якісний відпочинок, краще уникати підозріло доступних варіантів. Компанія «КЛТ КРЕДИТ» пропонує можливість отримання мікропозики, за допомогою якої Ви зможете відпочити на одному з кращих курортів світу. Показово, що для отримання кредиту не потрібно безліч паперів та довідок. При цьому рішення щодо видачі позики приймається оперативно, а гроші надходять на рахунок позичальника відразу ж після схвалення. МФО «КЛТ КРЕДИТ» готова втілити Ваші мрії в реальність!

За матеріалами Finance.UA

До всіх матеріалів → Отримати гроші →

Еще никто не поставил оценку
0
5
1
0
Читайте також
28.01.2020
Як взяти кредит без роботи на особисті потреби в Україні?
02.06.2017
Ціни золота в ломбарді, умови здачі коштовностей в українські ломбарди
31.05.2018
Гроші в борг під заставу майна
Всі права захищені © 2015-2020 Торгова марка ТОВ «КЛТ КРЕДИТ»
Розроблено: сайт разработан kaleidoscope
Отримати консультацію

Шановні клієнти!

«Якщо у Вас є промокод, будь ласка, зверніться до оператора для надання знижки!

visa and mastercard
Олексій з Маріуполя тільки що отримав кредит на 1200 грн
X
visa and mastercard
Георг тільки що отримав кредит на 1800 грн.
X
visa and mastercard
Оксана тільки що отримала кредит 6800 грн.
X