Купівля на суму понад 50 000 грн – привід для судового розгляду

Купівля на суму понад 50 000 грн – привід для судового розгляду

Після того як держава щедро «обдарувала» українців субсидіями, в країні почалося справжнє полювання за пільговиками. Декларації простих громадян разом з банківськими рахунками підлягають серйозним перевіркам службами соціального захисту. Випадків позбавлення українців матеріальної допомоги від держави стає все більше і більше.

На людей, які вказують в своїх деклараціях неповні і неточні дані, відкриваються карні справи. Ведуться серйозні судові розгляди. Наприклад, в Рівненській області відразу 35 місцевих жителів потрапили під підозру судових органів. Припускається, що вони навмисно не вказали у відповідних документах інформацію про те, що на протязі року придбали дорогі автомобілі. У загальному обсязі цим людям було сплачено понад 50-ти тисяч гривень субсидії, і тепер ці гроші повинні бути повернуті.

До судів можуть звертатися і органи соцзабезпечення, які бажають повернути необґрунтовані субсидії. Наприклад, у Тернопільській області було зафіксовано судовий позов від місцевого управління соцзахистом. Організація вимагає від жителя Збаража повернення субсидії, яка була виплачена йому в розмірі 4,5 тисяч гривень. Управління обґрунтовує свої вимоги тим, що чоловік не вказав в документах істотну покупку, яку зробив напередодні – житель Збаража купив мікроавтобус за 130 тисяч гривень. У свою чергу, киянку Олену Толокіну позбавили субсидії після того, як вона придбала на пару з родичами земельні паї.

Подібні розповіді – не вигадка. Служби соціального захисту насправді подають позови на громадян, які приховують свій дійсний фінансовий стан заради отримання субсидій, – про це стверджує досвідчений юрист Ростислав Кравець. Спеціаліст підкреслює, що даними службам дозволено отримувати всю інформацію про рахунки, депозити, декларації українських громадян і т.д. Тому сховатися від них простому громадянину практично неможливо. Причиною звернення до суду може послужити будь-яке придбання людини, яка отримує субсидію на суму понад 50-ти тисяч гривень.

P.S. Отримайте кредит за 15 хвилин, не виходячи із власної квартири! Мікрофінансова установа «КЛТ КРЕДИТ» пропонує неймовірно вигідні умови позики! Щоб отримати кошти, Вам необхідно зайти на сайт компанії, приділити кілька хвилин заповненню заявки і введенню особистих даних. Після підтвердження запиту на зазначену Вами картку відразу ж будуть зараховані кредитні кошти.

За матеріалами ubr.ua

До всіх матеріалів → Отримати гроші →

Еще никто не поставил оценку
0
5
1
0
Читайте також
26.07.2017
Мобільний рахунок замість кредитної картки?
14.11.2016
Де швидко взяти гроші, спосіб отримати кредит якщо банки відмовляють
26.05.2017
Переваги видачі кредитів на лікування через Інтернет
Всі права захищені © 2015-2020 Торгова марка ТОВ «КЛТ КРЕДИТ»
Розроблено: сайт разработан kaleidoscope
Отримати консультацію

Шановні клієнти!

«Якщо у Вас є промокод, будь ласка, зверніться до оператора для надання знижки!

visa and mastercard
Олексій з Маріуполя тільки що отримав кредит на 1200 грн
X
visa and mastercard
Георг тільки що отримав кредит на 1800 грн.
X
visa and mastercard
Оксана тільки що отримала кредит 6800 грн.
X