Купівля комп'ютера в кредит – користуйся сьогодні, плати завтра

Купівля комп'ютера в кредит – користуйся сьогодні, плати завтра

Багато Інтернет-магазинів пропонують різні програми придбання побутової та комп'ютерної техніки в кредит, обіцяючи мінімальну переплату або відсутність початкового внеску.

З'ясовуємо умови

Найпоширенішими пропозиціями, які можна знайти практично в будь-якому Інтернет-магазині, є:

- невеликий розмір першого внеску або його повна відсутність;

- мінімальні, а іноді й нульові відсотки по кредиту;

- оптимальний термін погашення боргу.

Якщо Ви вирішили придбати комп'ютер в кредит, переваги очевидні – немає потреби довго збирати потрібну суму, невеликі виплати не позначаться на Вашому рівні життя, а техніка, про яку Ви мрієте, може стати Вашою вже сьогодні.

З іншого боку, комп'ютери застарівають дуже швидко, і можливо таке, куплений пристрій до моменту погашення кредиту перестане відповідати програмним вимогам. Особливо це стосується рішення купити ігровий комп'ютер в кредит – до таких моделей пред'являються постійно зростаючі технічні вимоги.

Але якщо комп'ютер потрібен Вам для роботи, спілкування, переглядів відеофайлів, то пропозиції Інтернет-магазинів дозволять Вам невідкладно купити комп'ютер в кредит.

Що потрібно знати перед покупкою?

Якими б привабливими не здавалися Вам умови кредитування, не поспішайте приймати рішення купити в кредит комп'ютер, поки не ознайомитеся з декількома порадами, які допоможуть заощадити:

- Спочатку потрібно визначитися з метою покупки та, відштовхуючись від цього, вибирати потрібну модель. Не варто брати дорогий ігровий комп'ютер, якщо Ви не плануєте використовувати всі його потужності. Більш дешеві моделі володіють всіма потрібними функціями, але при цьому не призведуть до великих витрат.

- Чи справді Вам потрібна дорога техніка з комплектуючими від відомих брендів? Для звичайних споживачів ця перевага досить сумнівна, а ціни на одну і ту ж деталь з ідентичними характеристиками, тільки від різних брендів, можуть істотно відрізнятися.

- Якщо Ви вирішили зібрати комп'ютер в кредит онлайн, купуйте тільки монітор і системний блок. Мишку і клавіатуру Ви зможете оплатити відразу ж, і при цьому уникнете подорожчання кредиту.

- Можливо, Вам краще не приймати пропозицію банку про включення в кредитну вартість ліцензійного ПЗ.

- Набагато вигідніше вибирати тривалий термін кредитування – більш дрібні суми виплат дозволять Вам раціонально планувати свій бюджет, а при потребі Ви завжди зможете виплатити борг раніше встановленого терміну.

- Не приймайте першу кращу пропозицію взяти комп'ютер в кредит. Ознайомтеся з різними варіантами, зверніться в різні банки. Можливо, в якомусь із них проводиться акція, надається можливість взяти вигідні споживчі кредити або оформити кредитну карту з пільговим періодом користування. Шукайте найпривабливіші для себе умови, не потрапляючи при цьому в маркетингові пастки.

- Перед остаточним оформленням кредиту задавайте продавцеві всі виникаючі у Вас питання про умови кредитування та схеми виплати. Перед покупкою Ви повинні знати точну підсумкову суму, яку доведеться сплатити. Можливо, це утримає від поспішного і непродуманого рішення.

Секрети банків

Якщо Ви вважаєте, що купити комп'ютер в кредит без початкового внеску – найвигідніше для Вас рішення, не спокушайтеся. Якою б незначною не була процентна ставка, вона все одно призводить до подорожчання Вашого придбання. Якщо у Вас є вільні кошти і Ви можете заплатити хоча б 10% від вартості комп'ютера, зробіть це, не піддаючись вмовлянням продавців.

Безвідсоткові кредити – це всього лише рекламний хід для довірливих покупців. Банки, на відміну від покупців, завжди прораховують свою вигоду, і не стануть безкоштовно надавати Вам свої гроші. Під привабливою пропозицією "0%" ховається завищена вартість товару, в якій вже враховані всі витрати по кредиту. Страховка – ще один фактор, що дозволяє банку стягувати з Вас додаткові витрати. При цьому розмір страхових платежів розраховується, виходячи із вартості комп'ютера, а не суми кредиту. Навіть якщо Ви відразу виплатили 50% від вартості товару, страхові внески від цього не зменшаться. Якщо є можливість, відмовляйтеся від такої послуги.

Є можливість зробити економну покупку, якщо взяти комп'ютер в кредит онлайн під час проведення акції або розпродажу. Щоб відрізнити стандартні ціни на товари, упаковані в яскраву акційну обгортку, від дійсно вигідних пропозицій, слід врахувати два фактори. Перший – акція або розпродаж мають обмеження в часі, другий – вони поширюються на невеликий асортимент товарів.

Після того як менеджер магазину розтлумачить Вам всі вигоди кредитної пропозиції, Вам варто задати йому кілька уточнюючих питань, які стосуються річної ставки, наявності комісійних зборів і страховки. Отримавши відповіді, уточніть, чи не доведеться Вам здійснювати ще якісь виплати. Тільки отримавши виразні й вичерпні відповіді, варто давати згоду на оформлення кредиту.

Швидке отримання кредиту, вигідні умови, моментальний переказ коштів – "КЛТ КРЕДИТ" пропонує сучасне і оперативне вирішення Ваших фінансових труднощів. Онлайн-кредит можна отримати, не встаючи з дивана, без черг і довгого очікування. Оформляйте кредит прямо зараз, і ми позбавимо Вас від насущних матеріальних проблем.

До всіх матеріалів → Отримати гроші →

Рейтинг 2.7/5
От 6 голосов
2.7
5
1
6
Читайте також
01.06.2017
Сім звичок, які допоможуть стати багатим. Рекомендації від мільйонерів
20.11.2018
Мікропозика без відмови, за рахунок чого я отримую вигідний кредит?
27.03.2017
Заборгованість за компослуги в 2017-м: чи варто боятися, що відберуть квартиру?
Всі права захищені © 2015-2020 Торгова марка ТОВ «КЛТ КРЕДИТ»
Розроблено: сайт разработан kaleidoscope
Отримати консультацію

Шановні клієнти!

«Якщо у Вас є промокод, будь ласка, зверніться до оператора для надання знижки!

visa and mastercard
Олексій з Маріуполя тільки що отримав кредит на 1200 грн
X
visa and mastercard
Георг тільки що отримав кредит на 1800 грн.
X
visa and mastercard
Оксана тільки що отримала кредит 6800 грн.
X