Куди звертатися за кредитом, будучи не працевлаштованим?

Куди звертатися за кредитом, будучи не працевлаштованим?

Безробіття в Україні стрімко зростає, і, на жаль, немає ніяких передумов для порушення цієї несприятливої тенденції. Станом на останній квартал 2016-го року рівень безробіття в Україні склав 9,6%. Для порівняння, в 2013-м року цей показник був рівний 7,7%, а у відносно далекому 2008 – і зовсім 6,9%.

Юридично безробітними вважаються ті люди, у яких немає постійного місця працевлаштування. До цієї категорії також належать громадяни працюючі, однак офіційно не працевлаштовані. Якщо ж у людини є постійні доходи, які не можуть бути підтверджені за допомогою відповідної документації, він автоматично зараховується до числа безробітних.

Що стосується жителів столиці України, визначене, що на пошуки місця працевлаштування в них іде приблизно 6 місяців (середнє значення). Напрошується питання: на які кошти жити родині цього безробітного? Актуальним у такому випадку стає швидкий пошук джерел матеріального забезпечення власних потреб. Як взяти кредит безробітному, який банк дає кредит безробітномуна такі питання іноді доводиться шукати відповіді серед знайомих, розглядаючи оголошення, телефонуючи фінансові установи. У цій же статті ми спробуємо знайти рішення наступної проблеми: де, на яких умовах і як вигідніше усього оформляти кредит для безробітних?

Перші дії

Якщо Ви – непрацевлаштована людина, яка планує незабаром почати свою підприємницьку діяльність, Держцентр зайнятості, за умовами чинного законодавства України, дозволить Вам отримати безпроцентну позику від держави. Втім, таке фінансування чи навряд зможе задовольнити потреби звичайного безробітного, який напевно потребує одержання більш ефективної фінансової допомоги.

Як варіант, можна звернутися до спеціальних агентів і приватним інвесторам, які активно рекламують себе в Мережі, у суспільному транспорті, на дошках оголошень, скрізь, де є можливість розмістити рекламу з високою конверсією. Вони не зажадають від Вас поручителів, довідки з місця роботи та іншої додаткової документації. Здавалося б, безробітному взяти кредит таким способом простіше всього. Так, але тільки якщо Вас не будуть бентежити завищені відсотки, які дозволяють компенсувати ризики цих кредиторів. Не можна сказати, що умови кредитування в цьому випадку надійні – ризик бути обманутим досить високий. Більше інформації про приватних інвесторів – наприкінці статті.

Кредитні брокери (спеціальні компанії, що співробітничають із банківськими та іншими фінустановами) можуть виступати координуючою стороною, Вашим помічником, який проконтролює процес оформлення позики, займеться регулюванням проблемних питань. У такому випадку з боку позичальника будуть оплачуватися брокерські послуги (комісія іноді може досягати до п'яти відсотків від загальної суми кредитування). Послуги брокера оплачуються ще до одержання остаточного рішення банку, і немає 100%-й гарантії, що воно буде позитивним навіть за умови одержання компетентної допомоги з боку зазначених брокерських організацій.

Більше того, безробітним кредити готівкою видаються й у банках без довідок про доходи. Однак потрібно дуже постаратися, щоб знайти таку установу і переконати його у своїй платоспроможності. У кожному разі, у подібних пропозиціях завжди є непередбачені нюанси, які можуть застати Вас зненацька. Далі – про те, у якому виді і на яких умовах може надаватися кредит безробітним.

Кредит «експрес»

Мінімальні вимоги до пакета документів – те, що Вам потрібно? Експрес-кредит – один із кращих відповідей на запитання « як безробітному взяти кредит». Щоб оформити подібну позику варто всього лише надати фінансовій установі свій паспорт і ще один документ, який підтвердить Вашу особистість. Найчастіше це ідентифікаційний номер. Також у деяких випадках може підійти пенсійне посвідчення або ж права водія. Інформація про рівень доходу, документальне підтвердження з місця роботи не потрібні.

Рішення по такому кредитуванню ухвалюється протягом години. Звичайно, чи навряд Ви зможете розраховувати на мінімальні відсотки річних, зате одержите необхідну суму без зайвої тяганини, метушні з документами та пошуків поручителів.

Додаткова перевага такого варіанта позики – можливість його оформлення в режимі онлайн. Як безробітному отримати кредит вдома? Варто всього лише вибрати підходящу мікрофінансову організацію, ознайомитися з її умовами, заповнити анкету особистими даними і дочекатися позитивного рішення по нарахуванню Вам кредитних коштів. Просто, швидко, ефективно!

Мікрокредити

Як оформити кредит безробітному на невелику суму грошей і з коротким терміном погашення боргу? Скористатися пропозицією мікрокредиту. Цей варіант не передбачає необхідності в наданні довідок, що підтверджують доходи позичальника. Така позика оформляється переважно вдома, у мережі Інтернет, без особистого відвідування того або іншої банківської установи або офісу мікрофінансової організації. Їхні представники самі виходять на в'язок після подачі запиту, повідомляючи про ухвалене рішення. Сума, на яку видаються кредити безробітним за умовами мікрокредиту, стартує з декількох сотень гривень і закінчується декількома тисячами гривень («стелі» відрізняються в різних фінансових установ).

Кредити для безробітних під заставу майна

Чи дадуть безробітному кредит під заставу нерухомості, автомобіля або особистого майна? Така форма позики не передбачає необхідності в наданні яких-небудь довідок, які документально підтверджують наявність стабільних заробітків клієнта. Одержавши заставу, банк майже нічим не ризикує, тому джерело доходів клієнта для нього не має важливості. Чим вигідні такі кредитні пропозиції? Видавані засоби під заставу погашаються з невеликою переплатою через низькі відсоткові ставки.

Кредит безробітному на бізнес

Бажаєте відкрити власний бізнес, але поки що навіть не працевлаштовані? Зареєструйтеся в якості непрацевлаштованого людини в біржі зайнятості. Далі буде необхідно пройти курси, щоб одержати спеціальність. За це платити не прийдеться. Головна мета – грамотно скласти і гідно захистити свій бізнес-план. Виплачувати таку позику можна не довше, чим два роки. Фінанси Ви отримаєте на руки не відразу, а як тільки після того, як Ваш бізнес буде юридично оформлений.

Ми перелічили найбільш актуальні і затребувані на сьогоднішній день варіанти того, як можна отримувати кредит безробітним. Україна – країна з досить розвитою галуззю банкінга, а у зв'язку зі зростаючою популярністю мікрофінансування одержання позики без довідок і поручителів стало й зовсім дуже просто.

Далі поговоримо про можливості і проблеми одержання позики для непрацевлаштованих людей, які перебувають у списку боржників банків і мають погану кредитну історію.

Де взяти кредит безробітним-боржникам?

Боржником банку може стати практично будь-яка фізична особа, користувалося в певний час кредитними коштами фінансової установи. Це дивно, але, якщо навіть людина повністю і в строк погасив свою позику, при певних обставинах цілком можливо, що і його кредитна історія буде включати в себе злощасну позначку боржника. Повторне одержання коштів як позики буде досить скрутним. Якщо ж ситуація – більш серйозна, справа передається до суду, де не завжди приділяється належна увага причинам утворення заборгованості.

Для одержання позики у випадку наявного боргу перед якою-небудь банківською установою України, Вам необхідно звертатися туди, де кредитна історія не відіграє істотної ролі в ухваленні рішення по видачі грошей. До таких можна віднести і мікрофінансові організації, що працюють у режимі онлайн. Перевага – видача грошей без вникання у Вашу кредитну історію, недолік – високі відсотки й недовгий термін кредитування. Рекомендується скористатися подібною пропозицією у випадку, якщо гроші потрібні невідкладно й передбачені особисті фінансові джерела для швидкого погашення позики.

Якщо Ви заборгували одному банку, в інших про це теж довідаються. Зрозуміло, кредитна історія може бути виправлена, однак це може зажадати багато часу і зусиль. Якщо поодинці Вам важко або колись цим займатися, є варіант звернення за відповідними послугами до спеціалізованих організацій. За певну плату вони зроблять Вашу кредитну історію, так сказати, привабливіше.

Розглянуті раніше кредитні брокери – ще одне вирішення проблеми «взяти кредит безробітному якособа з негативною кредитною історією». Брокер виконує роль посередника між позичальником і фінустановою, надає необхідну допомогу в одержанні чергової позики, незалежно від того, яка репутація склалася в кредитоотримувача.

У кожному разі, не зневіряйтеся. На запитання, чи дадуть кредит безробітному,причому з поганою кредитною репутацією, отримуємо позитивну відповідь. Яким же способом скористаєтеся – сугубо Ваш індивідуальний рішення.

Взяти кредит безробітним: готівкою або на карту?

Допустимо, Ви вже визначилися, де взяти кредит безробітному. Чи скористаєтеся Ви послугами брокерів, самі знайдете банк, згодний на Ваші умови, або ж оформите позику у мікрофінансовій організації, взяти кредит безробітному можна як готівкою, так і з перерахуванням засобів на Ваш банківський рахунок.

Ваша головна мета – витримати складний у фінансовому плані період, дочекатися зарплати або дістати кошти на їжу до моменту, як Ви влаштуєтеся на роботу? У такому випадку вигідніше брати кредит готівкою, щоб швидше отримати можливість розпоряджатися ними. У свою чергу, «наповнена грошима» банківська карта дозволить Вам зручніше розраховуватися при покупці товарів, замовленню послуг у різних компаніях.

Необхідна документація

Який банк дає кредит безробітним з мінімальним пакетом документів? На сьогоднішній день існують такі банки в Україні, які вимагають усього лише два документи від позичальника – паспорт і ІПН. У деяких випадках допускається надання закордонного паспорта. Втім, досить низькі шанси отримати позитивне рішення, якщо Ви плануєте обмежитися тільки цими документами.

Правильно вибрати банк із лояльним відношенням до непрацевлаштованих осіб іноді надзвичайно складно. Проблема « як отримати кредит безробітному без документів» має оптимальне рішення – оформлення експрес-кредиту в мікрофінансовій організації. Звичайно, пропонована сума може не задовольнити Ваші фінансові апетити, але і проблем з її одержанням (навіть не виходячи з дому) не виникне. Висновок: онлайн кредит безробітним оптимальний вирішення для тих, у кого не найкраща кредитна історія, хто не може надати максимально повний пакет документів, кому потрібні гроші тут і зараз!

Ризики при зверненні до приватним інвесторам

Багато з людей, роздумуючи, як взяти кредит безробітному, «клюють» на нібито вигідні пропозиції видачі позики з боку приватних інвесторів. Переважно такі «щедрі люди» готові надати невелику кредитну суму. Якщо позичальникові, допустимо, потрібно взяти гроші на покупку нерухомості, прийдеться шукати відразу декількох подібних «помічників». У результаті кредитоотримувач зіштовхнеться із проблемою виплати комісій з наданих коштів різним людям, що може привести до повного банкрутства позичальника.

Приватним інвесторам вигідно, приміром, видавати фінанси під розкручування бізнес-проектів. Іноді трапляється й таке, що приватний інвестор стає зацікавленою особою в прогресі нової компанії і виявляє бажання стати її співвласником. Чи навряд це буде вигідно кредитоотримувачу.

Одержуючи кредитні кошти від приватного інвестора, розраховуйте на щомісячну виплату великих відсотків. Крім того, Вас напевно будуть переслідувати різні сумніви, оскільки ризик бути обманутим кредитодавцем може бути досить високим.

Вигідне онлайн-кредитування для всіх безробітних!

Іноді наступає екстрений момент: кошти потрібні невідкладно, а часу зовсім немає. Допустимо, Вас шантажують колишні кредитодавці, терміново необхідно придбати той або інший товар, або ж до зарплати залишилося пари днів, а гаманець деренчить останніми монетами. Вас виручить у таких випадках онлайн-кредитування! Заповнюйте анкету на сайті будь-якої мікрофінансової організації, і Ваші гроші будуть відправлені на зазначений банківський рахунок протягом 15-20 хвилин.

 
До всіх матеріалів → Отримати гроші →

Рейтинг 4.1/5
От 52 голосов
4.1
5
1
52
Читайте також
alt
alt
alt
alt
alt
Всі права захищені © 2015-2021 Торгова марка ТОВ «КЛТ КРЕДИТ»
Розроблено: сайт разработан kaleidoscope
Отримати консультацію
Шановні клієнти!

«Якщо у Вас є промокод, будь ласка, зверніться до оператора для надання знижки!

visa and mastercard
Олексій з Маріуполя тільки що отримав кредит на 1200 грн
X
visa and mastercard
Георг тільки що отримав кредит на 1800 грн.
X
visa and mastercard
Оксана тільки що отримала кредит 6800 грн.
X