Як взяти великий кредит в банку: всі тонкощі і нюанси

Як взяти великий кредит в банку: всі тонкощі і нюанси

Багато інформації в мережі можна знайти про те, як оформити в кредит без паспорта небагато грошей до зарплати. Якщо ж мова заходить про більш значну суму, то кількість статей і рад помітно скорочується. Виходить, що таку позику одержати набагато складніше, та й підхід до питання потрібний вже майже професійний. Завдяки банківським експертам вдалося скласти невелику інструкцію, яка підкаже, як взяти великий кредит у банку.

Готуємо пакет документів

Розумно припустити, що тільки паспортом і ідентифікаційним кодом отут відскіпатися не вийде. Специфіка кредитних відносин така, що банк ризикує своїми грошима, віддаючи їх вам або будь-якій іншій фізичній особі, а також фірмі. Чим більше сума, тим відчутніше буде збиток, якщо гроші не повернуть. Щоб отримати великий кредит, доведеться ґрунтовно підготуватися:

  • Паспорт і індивідуальний номер платника податків. Без цих даних вам відмовить практично будь-який легальний позикодавець. Перевірте ретельний стан документів, чи не прострочені вони, чи вклеєні відповідні фотографії по досягненню певного віку ( для паперових паспортів). Також може знадобиться водійське посвідчення або закордонний паспорт із оцінками про виїзди – це визначається винятково внутрішніми правилами кредитора;
  • Документи для застави. Є машина, нерухомість, земельна ділянка або депозит? Візьміть їхньі папери із собою, краще відразу зробіть копії. Якщо організація, у який ви оформляєте позичку, захоче одержати більше гарантій, ви відразу зможете їх запропонувати;
  • Довідка про доходи. Якщо ви прагнете одержати великий кредит готівкою, вам потрібно переконати банк, що ви в стані виплачувати позику. Папір видає роботодавець на своєму бланку або у вигляді, зазначеному банком на його шаблону. Там, як правило, вказується заробітна плата без обліку податків за останні 6 місяців. Це дозволяє кредиторові оцінити рівень доходу й здатність клієнта повертати борг без надмірних зусиль. Чим крупніше сума, тим вище повинна бути зарплата. До речі, МФО не настільки вимогливі до підтвердження доходів, але особливо великих сум там не видають;
  • Додаткові документи. Банк може зажадати різні довідки або навіть копії страхових полісів. Повний перелік ви можете одержати в банківського службовця по телефону або через онлайн чат на сайті компанії.

Якщо документи готові, то вже можна йти та подавати заявку, але в ряді випадків цього буває недостатньо.

Шукаємо поручителя

Особа-Гарант буде виступати в ролі «запасного варіанта» для банку. Якщо ви не виконуєте зобов'язання, поручитель буде служити джерелом компенсації або впливу на неплатника

Найчастіше шукати таку людину намагаються серед родичів або близьких друзів. Важлива стабільна робота з гарною зарплатоюта позитивна кредитна історія. Погодится на це може далеко не кожен, особливо коли мова йде про дуже велику позику, наприклад на покупку квартири або автомобіля.

У більшості випадків, якщо можливо, варто пошукати альтернативні варіанти. У тих же мікрокредитних організаціях, поручителі не потрібні. Якщо компанія видає позички в необхідному розмірі, має сенс подумати про звертання до них.

Як взяти більшу суму в кредит з поганою кредитною історією?

Рейтинг у БКІ України – хвора тема для деяких позичальників. Іноді їм можуть відмовляти в позиці, навіть якщо прострочення було незначними, а всі заборгованості ліквідовані. Такою обережністю відрізняються тільки банки. Якщо ж ви розраховуєте одержати гроші в МФО або в приватного кредитора, то це не буде відіграти такої ролі, хоча умови вже такими вигідними не будуть. Є два способи вирішення проблеми:

  • Виправити свою репутацію. Можна взяти й дисципліновано погасити кілька короткострокових позик. Не кваптеся віддавати борг у пільговий період – так ви ризикуєте потрапити в «сірий» список. Це може вплинути на схвальне рішення. До того ж спосіб – тривалий, може зайняти близько місяця, якщо кошти потрібні терміново – доведеться розглянути другий варіант;
  • Шукати більш лояльного кредитора. Як уже згадувалося, це може бути приватний позикодавець або МФО. У цьому випадку ви зможете отримати гроші дуже швидко, але ставка буде завищеною, та й розмір може виявитися менше очікуваного.

Коштує ретельно все обміркувати, можливо, запросити свою КІ через онлайн сервіс (це коштує близько 50 грн) або поштою (раз у рік – безкоштовно). Так ви заощадите час і зможете прийняти правильне фінансове рішення.

Коли будете готові, просто зверніться в обраний банк і подайте відповідну заявку. Зробити це вам допоможе менеджер. Якщо ви вибрали онлайн-сервіс – просто ідіть простим і зрозумілим інструкціям на сайті. Тепер, знаючи як взяти великий кредит, вам буде легше справитися із цим завданням.

KLT CREDIT – електронний сервіс по видачі онлайн позик, який працює цілодобово й готовий перевести вам на карту до 10 000 грн., щоб перевести в готівку у будь-якому банкоматі. Зростаюча популярність компанії – це доказ якісної й чесної роботи МФО.

До всіх матеріалів → Отримати гроші →

Еще никто не поставил оценку
От 51 голосов
0
5
1
51
Читайте також
alt
alt
alt
alt
alt
Всі права захищені © 2015-2021 Торгова марка ТОВ «КЛТ КРЕДИТ»
Розроблено: сайт разработан kaleidoscope
Отримати консультацію
Шановні клієнти!

«Якщо у Вас є промокод, будь ласка, зверніться до оператора для надання знижки!

visa and mastercard
Олексій з Маріуполя тільки що отримав кредит на 1200 грн
X
visa and mastercard
Георг тільки що отримав кредит на 1800 грн.
X
visa and mastercard
Оксана тільки що отримала кредит 6800 грн.
X