Куди звернутися, щоб отримати позику боржникам

-50% на первый кредит-35% на первый кредит-15% на первый кредит
1 000 грн
10 000 грн
7 день
30 днів
Відсотки: грн.
Знижка: %
До погашення: грн.
Дата погашення:
Кошти на будь-які цілі
Ремонт і будівництво
Побутова техніка
Народження дитини
Платежі по кредиту
Платежі по кредиту
Цифрова техніка

Незалежно від матеріального становища, кожному у житті доводилось прибігати до того, щоб позичи гроші. Але не завжди є можливість їх одержати – у друзів і родичів часто своїх проблем вище голови, а в банку готівкою дають дуже неохоче, та ще й ціла купа офіційних паперів вимагають. Часом доходить справа до оформлення застави. З поганою же історією по поверненню платежів взагалі не доводиться сподіватися на необхідну позичку. А час невблаганний вимагає вирішення проблеми. Хто ж може реально надати позику боржникам?

Сприяння в кредитуванні від МФК

Сьогодні стало набагато простіше оформити позику на необхідну суму. Навіть якщо банківські установи відмовили в проханні, то взяти гроші в кредит онлайн майже завжди є можливість у мікрофінансових компаніях. Для цього тільки потрібно подати заявку онлайн на офіційному сайті. Зробити це можна, як у великих містах, типу, Києва, Харкова або Одеси, так і в будь-яких населених пунктах країни, де є доступ до мережі Інтернет. Зневірятися не варто, навіть якщо невдача осяглася в окремих фінансових компаніях – «стукайте і вам відчинять».

Часто кредитні організації працюють не тільки з тими, хто через непорозуміння потрапив в «чорні списки», але й із претендентами на позику, що мають відкриті прострочення. Так люди одержують другий шанс не тільки підняти свій імідж відповідального платника, але й рефінансувати непогашені борги.

Іноді, кредитні компанії допомагають взяти кредит боржникам від сторонніх джерел (приватні позичальники, банки, інші організації), а інші самі йдуть назустріч і надають грошові кошти під відсоток безробітним, пенсіонерам, інвалідам і вимушеним неплатникам, використовуючи у своїй практиці принцип взаємної довіри.

На яких умовах можна одержати допомогу

Одні сервісні центри розміщають на своєму ресурсі кращі пропозиції в Україні по мікрокредитуванню й видачі грошових позичок на самих різних умовах по відсотковій ставці, строкам розгляду заявки й погашення боргу. Допомогти оформити терміновий кредит боржникові, таким чином, можна надавши повну й об'єктивну інформації. Здобувач може заповнити відразу кілька анкет, у надії, що хоча б одна з них «вистрілить», що в більшості випадків і відбувається. Навіть якщо на момент обігу підходящого варіанта не найшлося, то сервісний центр повідомить про нові оголошення від інвесторів, як тільки вони з'являться. 

Мікрофінансові компанії працюють в іншому ключі – вони самі розглядають отримані запити й підтверджують їх або, що буває вкрай рідко, відхиляють. Тут є присутння висока ймовірність реально одержати кредити иа позики боржникам у найкоротший термін і на вигідних умовах:

  • видають міні-позики в 95% випадків без відмови;
  • розмір грошової позички й строк погашення клієнт вибирає сам;
  • багато МФО допускають пролонгацію договору, при неможливості внести всю суму на дату закінчення договору, даючи можливість боржникові уникнути штрафних санкцій;
  • позикові кошти видаються без застави й без довідки про доходи;
  • використовується фіксована ставка, яка діє протягом усього договору 

Особлива увага потрібно приділити клієнтам з просрочкою

Заповнюючи форму з анкетними даними й відповідаючи на запитання онлайн-сервісу, уникайте неправдивої інформації, не намагайтеся переінакшити факти – це тільки збільшить становище. Система розцінить таку поведінку, як спробу шельмувати й відхилить запит. Кредит терміново боржникам у черговий раз зазнає невдачі й додатково знизить рівень довіри.

Якщо ви досяглися мети, і необхідна сума була перерахована на карту, то не допустить знову порушень із виплатами по боргах – зіпсувати КІ легко, а от відновити дуже складно. При виникненні форс-мажору скористайтеся послугою пролонгації договору, внісши до хоча б обов'язковий щомісячний платіж. Зв'яжіться будь-яким зручним способом із представником кредитора й постарайтеся мирно знайти рішення.

Рейтинг 4.7/5
От 54 голосов
4.7
5
1
54
alt
alt
alt
alt
alt
Всі права захищені © 2015-2021 Торгова марка ТОВ «КЛТ КРЕДИТ»
Розроблено: сайт разработан kaleidoscope
Отримати консультацію
Шановні клієнти!

«Якщо у Вас є промокод, будь ласка, зверніться до оператора для надання знижки!

visa and mastercard
Олексій з Маріуполя тільки що отримав кредит на 1200 грн
X
visa and mastercard
Георг тільки що отримав кредит на 1800 грн.
X
visa and mastercard
Оксана тільки що отримала кредит 6800 грн.
X