Кредит з пільговим періодом - вирішення фінансових проблем без додаткових затратперіодом

-50% на первый кредит-35% на первый кредит-15% на первый кредит
1 000 грн
10 000 грн
7 день
30 днів
Відсотки: грн.
Знижка: %
До погашення: грн.
Дата погашення:
Кошти на будь-які цілі
Ремонт і будівництво
Побутова техніка
Народження дитини
Платежі по кредиту
Платежі по кредиту
Цифрова техніка

На теперішній момент, ситуація з високою конкуренцією між фінансовими компаніями й установами змушує їх шукати всі нові шляхи залучення клієнтів. Розповсюдженою пропозицією сьогодні є кредит з пільговим періодом, який у більшості випадків становить 55 днів. Тобто, якщо позичальник протягом установленого строку поверне борг у повному обсязі, то платити за користування коштами банку не доведеться. Правда, готівкою вам гроші не видадуть, а оформлять кредит на карту в Україні.

Безпроцентна банківська позика

Кредит з пільговим періодом припускає використання коштів банку без сплати комісійних протягом строку, установленого тарифним планом. Частіше розрахунковий відрізок часу рівний, як говорилося вище, 55 діб. Деякі кредитно-фінансові установи вказують у рекламі максимальний пільговий період довжиною 60-62 дня, але фактично у всіх умови зводяться до того, що, скориставшись кредитними коштами в цьому місяці, повернути їхню повну суму потрібно вже в наступному, щоб уникнути сплати відсотка. Тому, замовляючи собі карту, обов'язково уточните схему розрахунків грейс-сесії й крайню дату погашення боргу.

 Перш ніж оформити пластиковий «ключ» до рахунку, що забезпечує пільговий кредит повернення коштів, визначитеся з метою, яку ви переслідуєте, розраховуючи на позичені гроші. Не кожний банк дає можливість без комісії робити переведення в готівку, як потім і поповнювати рахунок – так частково компенсуються фінансові втрати по послузі. Але, справедливості заради, відзначимо, що є фінансові установи, де грейсовий проміжок не має «підводних течій», допускаючи безкоштовне зняття коштів із кредитної карти в будь-яких банкоматах, безконтактну оплату в торговельних точках і через інтернет під нульову комісію.

У випадку неможливості сплатити борг повністю в дату, що настала, розрахунків, потрібно обов'язково внести мінімальний щомісячний платіж, щоб уникнути штрафних санкцій. Кредит на пільгових умовах втрачає чинність – далі доведеться повертати позику вже з нарахуванням відсоткової ставки, передбаченої договором. 

Вигідні пропозиції від МФО

Але, не банком єдиним... Мікрофінансові компанії України не забувають балувати своїх клієнтів, забезпечуючи всі кращі варіанти видачі грошових позичок. Хтось повідомляє позику новачкам умовно безкоштовно (під 0,01% у день), інші сервіси розробляють вигідні для різних категорій позичальників пропозиції. «КЛТ КРЕДИТ» створив програму лояльності для постійних користувачів і первинних здобувачів на одержання пільгового кредиту. Правила її прості й зрозумілі:

  • для тих, хто вперше звернувся за міні-позикою, діє знижка, що урізує відсоткову ставку навпіл;
  • при повторній заявці, кожний клієнт може розраховувати на зниження комісії на 35% без оглядки на обраний термін погашення боргу;
  • третій запит на позичку, відправлений МФК «КЛТ КРЕДИТ», теж не залишиться без винагороди – позичальник одержить мінус 15% до надбавки за користування коштами;
  • постійні клієнти користуються знижкою до 40 зі збільшенням ліміту до 10 тисяч гривень.

І одержати мікропозику зовсім не важко буде – уся процедура проходить у режимі «онлайн» без обмеження за часом доби або регіону проживання. Усього близько 15 хвилин буде потрібно, щоб заповітна сума надійшла на платіжну картку будь-якого банку. Ні довідкам про доходи, ні заставам, це все не буде потрібно.

Процедура передачі позичених грошей клієнтові:

  • на офіційному сайті за допомогою калькулятора вкажіть потрібну суму грошей і тривалість погашення позички, ознайомтеся з підсумковим розміром боргу і, якщо все влаштовує, переходите до «отримати гроші»;
  • у вікні, що відкрилося, коректно заповніть всі необхідні поля, не спотворюючи відомості, щоб уникнути відмови в запиті на позику;
  • після схвалення запиту й підтвердження згоди на умови договору ваша платіжна картка поповниться на застережену суму.

Ви можете користуватися грішми на свій розсуд: оплачувати товари й послуги, знімати готівку, а якщо довелося взяти кредит з пільговим періодом, який закінчується, та сплатити банківський борг.

Еще никто не поставил оценку
От 51 голосов
0
5
1
51
alt
alt
alt
alt
alt
Всі права захищені © 2015-2021 Торгова марка ТОВ «КЛТ КРЕДИТ»
Розроблено: сайт разработан kaleidoscope
Отримати консультацію
Шановні клієнти!

«Якщо у Вас є промокод, будь ласка, зверніться до оператора для надання знижки!

visa and mastercard
Олексій з Маріуполя тільки що отримав кредит на 1200 грн
X
visa and mastercard
Георг тільки що отримав кредит на 1800 грн.
X
visa and mastercard
Оксана тільки що отримала кредит 6800 грн.
X