Наскільки реально отримати кредит з чорним списком

-50% на первый кредит-35% на первый кредит-15% на первый кредит
1 000 грн
10 000 грн
7 день
30 днів
Відсотки: грн.
Знижка: %
До погашення: грн.
Дата погашення:
Кошти на будь-які цілі
Ремонт і будівництво
Побутова техніка
Народження дитини
Платежі по кредиту
Платежі по кредиту
Цифрова техніка

Офіційного поняття чорного списку платників по кредитах не існує – це умовна назва, що не має законного обґрунтування. Є єдина База кредитних історій, куди стікаються відомості про всіх клієнтів, і даними якої можуть користуватися будь-які банки й МФО. Так звані чорні списки – це каталог неплатників для внутрішнього користування в службі безпеки окремих установ і організацій. Одержати в них кредит із чорним списком неможливо.

Об'єднавши свої зусилля в боротьбі із кримінальними позичальниками, фінансові структури створили єдину базу «Кронос», яка впритул займається ухильниками, шахраями та безвідповідальними боржниками зі згаданих переліків. Але все-таки, клієнти з «підмоченою репутацією» мають шанс виправити ситуацію, побравши невелику суму в кредит онлайн в Україні і вчасно погасивши борг.

Як можна поправити ситуацію, потрапивши в «чорний список»

Коли ви внесені в перелік небажаних клієнтів хоча б одного банку, то взяти кошти під відсоток буде дуже складно й в інших фінансових установах, тому що єдина база несумлінних позичальників буде містити ваші дані – перший же запит виявить, що ви маєте, або мали в минулому, проблемні кредити в Україні. Дана інформація буде отримана в лічені хвилини, незалежно від місця обігу, будь те Харків або Київ, Одеса або Львов, після чого обіг здобувача на кредит із зіпсованою історією буде відхилено.

Щоб якось поліпшити стан справ і збільшити шанси на виключення з стоп-листа варто:

  • внести максимально можливий платіж і закрити, хоч частково, проблемні кредити, якщо такі значаться, щоб продемонструвати свою готовність виконувати зобов'язання за договором у міру можливості;
  • у банку, де виникла проблема, поспілкуйтеся із кредитним менеджером із приводу реструктуризації боргу – можливо, вийти підписати нову угоду на рефінансування (погашення заборгованості за рахунок нової позички);
  • уточніть в співробітників кредитно-фінансової установи реальні шляхи виправлення ситуації, що стосуються конкретно вашого випадку.

 

Все ці дії охарактеризують боржника, як відповідального платника, у житті якого виник форс-мажор. При цьому людина не шукає собі виправдань, а намагається вирішити питання з банком-донором усіма законними способами, повністю визнаючи взяті на себе зобов'язання.

Хто може надати позику із «чорним списком»

Усі перераховані вище заходи щодо «реанімації іміджу» необхідні, але швидкого результату чекати не варто. Сьогоденням «рятувальним колом» може стати мікрофінансова компанія, де правила надання коштів набагато лояльніше, чим у банківських структурах. Хоча й не всі сервіси по позиці схвалюють обіг клієнтів з відкритими простроченнями в інших організаціях або установах, тому що це завжди істотний ризик понести фінансові збитки.

Якщо одержання міні-кредиту потрібно невідкладно, «КЛТ КРЕДИТ» готовий розглянути заявку з поганою кредитною історією, подану відаленно через інтернет.

Оформити кредит онлайн: «чорний список» – не перешкода

Уся процедура одержання коштів проходить дистанційно, ми працюємо онлайн, і займає порядку 15 хвилин, тому що проводиться по спрощеній і прозорій схемі. Основні вимоги до претендентів на міні-позику:

  • подати запит на кошти можуть особи, що досяглися 18 років;
  • розраховувати на фінансову допомогу можуть громадяни України. 

Щоб подати заявку, здобувачеві на мікрокредит будуть потрібні:

  • паспорт і Іпн-Код;
  • мобільний телефон;
  • електронна пошта в інтернеті;
  • платіжна картка будь-якого банку. 

Ми допоможемо вам дістати кошти під відсотки, до 2500 грн. – новачкам і до 10 000 – постійним клієнтам. Видаємо здобувачам у будь-який час доби, незалежно від дня тижня кредит. Працюємо із чорним списком без предоплат, без застави, без довідки про доходи. Термін погашення позичальник визначає для себе сам, як і розмір позички, скориставшись онлайн-калькулятором на сайті МФО.

Після висновку електронного договору на сервісі, гроші перекладом відразу ж будуть відправлені на карту користувача. Користуватися ними можна на свій розсуд, готівкові знімаються згідно діючих правил банку-емітента пластикової картки.

Не забувайте вчасно повертати борг по позиці, щоб не збільшити ситуацію до кредитної історії, назавжди позбавивши для себе можливості кредитування.

Рейтинг 4/5
От 58 голосов
4
5
1
58
alt
alt
alt
alt
alt
Всі права захищені © 2015-2021 Торгова марка ТОВ «КЛТ КРЕДИТ»
Розроблено: сайт разработан kaleidoscope
Отримати консультацію
Шановні клієнти!

«Якщо у Вас є промокод, будь ласка, зверніться до оператора для надання знижки!

visa and mastercard
Олексій з Маріуполя тільки що отримав кредит на 1200 грн
X
visa and mastercard
Георг тільки що отримав кредит на 1800 грн.
X
visa and mastercard
Оксана тільки що отримала кредит 6800 грн.
X