Кредити в Житомирі зі знижкою 50% та 25%!

-50% на первый кредит-35% на первый кредит-15% на первый кредит
1 000 грн
10 000 грн
7 день
30 днів
Відсотки: грн.
Знижка: %
До погашення: грн.
Дата погашення:
Кошти на будь-які цілі
Ремонт і будівництво
Побутова техніка
Народження дитини
Платежі по кредиту
Платежі по кредиту
Цифрова техніка

Компанія «КЛТ КРЕДИТ» пропонує взяти кредит у Житомирі, не виходячи з дому! Ви самостійно обираєте суму та терміни експрес-позики. Угода оформляється без довідок і поручителів. Гроші видаємо онлайн на картку:

  • студентам;
  • пенсіонерам;
  • інвалідам (група 3) та іншим категоріям населення.

Кредити в Житомирі зі знижкою 50% та 25%!

«Малий Урал»

Житомир — барвисте та мальовниче місто на річці Тетерів, батьківщина великих діячів: Корольова С. П. (вченого, інженера-конструктора, основоположника радянської космонавтики), Ріхтера С. Т. (знаменитого піаніста XX століття) ...

Місто славиться своєю унікальною природою: древніми лісами, що буквально оточили населений пункт, відразу 5 річками, які протікають на його території, численними озелененими скверами. Туристи з усієї країни відправляються сюди з метою побувати в сучасному гідропарку, в спекотну літню пору подихати прохолодним повітрям у лісопарковій зоні, оздоровитися в місцевому санаторії.

Деяким жителям цього справді райського куточка гостро необхідна фінансова допомога. Наша організація надає кредит у Житомирі:

• на комп'ютер;

• на весілля;

• на авто;

• на квартиру;

• на ремонт;

на відпочинок і не тільки.

Ми не вимагаємо від клієнтів будь-якої звітності про витрачені гроші. Хоча чимало банків перед видачею кредиту з'ясовують цілі позичальника, який бере гроші в борг. Виходячи з отриманої інформації, кредитор підбирає для клієнта відповідний тип позики.

Наша компанія надає клієнтам повну фінансову свободу. Нам не важливо, на що Ви витратите кошти. Головна мета компанії — надати своєчасну допомогу в момент, коли від Вас відвернулись банки та інші кредитори.

На території Житомира розташовується безліч технічних підприємств. Місцеві майстри випускають скло, електронні прилади, взуття, і не тільки. У місті розташовується всім відома Житомирська фармацевтична фабрика. Розвинена обробка природного каменю. У Житомирській області відзначаються великі поклади корисних копалин. Саме тому чимало українців ознаменували область «малим Уралом». Але, на жаль, нерідко зарплати на підприємствах не перевищують середньої ставки по Україні. У великому місті цих грошей вистачає не завжди.

Бракує коштів до зарплати? Ми можемо терміново позичити невелику суму на кілька днів! Мікрокредитування — це можливість подати заявку навіть на 500 гривень. Вважаєте, що мікропозики не вигідні через переплату за відсотками? Оформляйте кредит всього на 7 днів і економте на щоденних відсоткових ставках! Окрім цього, доступна послуга дострокового погашення кредиту, що також скорочує витрати на оплату відсотків.

Чому варто вибрати нас?

При виникненні фінансових труднощів не поспішайте звертатися в банк і одержувати кредит готівкою — Житомир обслуговується нашою компанією на більш вигідних умовах. Топ-5 переваг звернення до нас:

1. Всі операції здійснюються в режимі онлайн, навіть підписання договору (гроші будуть переведені на карту протягом декількох хвилин після затвердження кандидатури клієнта).

2. Позики видаються громадянам з 18 років (банки кредитують з 23, чимало МФО і ломбардів — з 21).

3. Регулярно діють акції, розіграші та знижки. Отримуйте 50%-ві знижки на перший кредит. Оформляйте позику в святковий день та отримуйте знижку знову (див. вкладки «Програма лояльності» та «Акції»)!

4. Мінімальний пакет документів. Від Вас потрібні лише дані паспорта та коду ІПН.

5. Відсутність прихованих комісій та платежів, оформлення швидкого кредиту оплачує компанія!

Поспішайте оформити вигідний кредит (Житомир — місто трудящих людей, які заслуговують на більш високий рівень життя!), і ставайте нашим постійним клієнтом. На другий кредит отримуйте знижку в розмірі 25%! Більш того, чим довше Ви співпрацюєте з нами, тим більші суми можете отримувати (до 10 000 грн).

Як оформити та сплатити кредит?

Від зарахування грошей на рахунок Вас відділяють всього декілька кроків:

1. Подайте заявку на головній сторінці компанії.

2. Дочекайтесь рішення менеджерів.

3. Підпишіть договір з компанією.

4. Отримайте гроші!

На всіх етапах співпраці Вас підтримує онлайн-консультант, який допоможе вирішити всі проблемні питання. Погасити кредит можна на нашому сайті, в касі будь-якого банку або в терміналі ПриватБанку.

Все, що необхідно для отримання кредиту в «КЛТ КРЕДИТ» — декілька хвилин вільного часу та вихід в Інтернет!

Еще никто не поставил оценку
От 51 голосов
0
5
1
51
alt
alt
alt
alt
alt
Всі права захищені © 2015-2021 Торгова марка ТОВ «КЛТ КРЕДИТ»
Розроблено: сайт разработан kaleidoscope
Отримати консультацію
Шановні клієнти!

«Якщо у Вас є промокод, будь ласка, зверніться до оператора для надання знижки!

visa and mastercard
Олексій з Маріуполя тільки що отримав кредит на 1200 грн
X
visa and mastercard
Георг тільки що отримав кредит на 1800 грн.
X
visa and mastercard
Оксана тільки що отримала кредит 6800 грн.
X