Взяти кредити в Запоріжжі — швидкі гроші в пару кліків!

-50% на первый кредит-35% на первый кредит-15% на первый кредит
1 000 грн
10 000 грн
7 день
30 днів
Відсотки: грн.
Знижка: %
До погашення: грн.
Дата погашення:
Кошти на будь-які цілі
Ремонт і будівництво
Побутова техніка
Народження дитини
Платежі по кредиту
Платежі по кредиту
Цифрова техніка

Запоріжжя — один із найбільших індустріальних центрів південної України. Численні промислові підприємства надають жителям міста багато робочих місць. Але ми знаємо, що, незважаючи на це, чимало запорожців в тій чи іншій мірі відчувають нестачу фінансів.

Коли терміново потрібні кошти, не поспішайте вирушати в банк і оформляти кредит готівкою — Запоріжжя так само обслуговується нашою компанією, як і вся територія України). «КЛТ КРЕДИТ» знає, як вирішити фінансові проблеми будь-якого жителя Запоріжжя в найкоротші терміни та подарувати Вам повну незалежність від допомоги близьких людей і сумнівних кредиторів.

Клієнтська аудиторія

Компанія надає короткострокові позики до зарплати (кошти можна позичити на термін від 7 днів). Знадобилась більш значна сума? Розтягніть виплату на більш тривалий термін. Максимально доступний розмір кредиту у нас становить 10 000 гривень строком до 65-ти днів. Розглядаємо заявки на швидкий кредит у Запоріжжі без довідки про доходи в будь-який час дня та ночі, навіть у вихідні дні (після задоволення запиту нараховуємо кошти на карточку протягом 10 хвилин). Вигідність мікрокредитування для клієнта — один із основних принципів роботи нашої організації.

Отримати мікропозики в нашій компанії вдасться навіть студентам на комп'ютер або, наприклад, на оплату навчання. Ми видаємо гроші в борг без застави всім повнолітнім громадянам (до 18 лет), тоді як банки відпускають кредит готівкою в Запоріжжі тільки клієнтам, які досягли 23-річного віку.

Взяти кредити в Запоріжжі — швидкі гроші в пару кліків!

Як скористатись послугами компанії?

Складно розрахувати відсотки? Ніколи не мали справу з онлайн-кредитуванням? Сайт компанії влаштований максимально просто та зручно, щоб мешканці Запоріжжя різних вікових груп могли користуватись нашою допомогою без зайвих труднощів. Для розрахунку відсотків та підсумкової суми до виплати скористайтесь онлайн-калькулятором, розташованим на головній сторінці нашого сайту.

Після того, як визначитеся з усіма цифрами, поспішайте подати заявку та очікуйте на зарахування грошей на Ваш рахунок. Якщо на якомусь етапі виникли труднощі та питання — телефонуйте. Ми надамо повну консультацію, розрахуємо відсотки, допоможемо заповнити форму заявки. Центр клієнтської підтримки активний з 9:00 до 20:00. Оформляючи заявку вночі, Ви можете залишити своє запитання безпосередньо на сайті через форму «Допомога онлайн».

Для скептиків

Чимало запорожців, які раніше не користувались послугами нашої організації і віддають перевагу оформляти банківські кредити в Запоріжжі, можуть сумніватися в прозорості онлайн-кредитування. Ми розвіємо всі міфи про приховані платежі та величезні відсотки! Повна сума до виплати з'явиться на екрані Вашого пристрою після проведення розрахунків з Вашими даними на калькуляторі.

До того ж, ми не надамо кредит, поки не підпишемо з клієнтом спеціальний договір. Оформлення паперів відбувається в режимі онлайн, але через це договір не позбавляється своєї легітимності. Всі умови співпраці прописані в офіційному документі, і ми не маємо права порушувати законодавство.

У свою чергу, компанія страхує себе від недобросовісних клієнтів, які, взявши онлайн або ж приватні кредити (Запоріжжя — місто, де функціонує досить багато приватних кредиторів, які пропонують оформити борг під розписку), приймають рішення не виплачувати їх. Для цього ми переводимо кошти на банківську карту, видану персонально на ім'я клієнта (без переказів на користь третіх осіб).

Переваги онлайн-кредитора

Користуватися нашими послугами вигідно, доказом чого служать більше 10 тисяч кредитів, вже виданих українцям. Ці цифри зростають з кожною хвилиною (дивіться дані калькулятора розглянутих заявок і виданих кредитів на нашому сайті).

Чому нас цінують?

  • всі процедури оформлення експрес-позики без довідок та поручителів на карту здійснюються в режимі онлайн;
  • кожному клієнтові доступна послуга дострокового погашення позики (це дозволить істотно заощадити на виплаті відсотків);
  • повна конфіденційність (ми не розголошуємо особисті дані своїх клієнтів);
  • відсутність комісії за оформлення угоди;
  • мобільна версія сайту (тепер Ви можете взяти кредит в Запоріжжі при будь-яких обставинах, скориставшись мобільним Інтернетом свого смартфону);
  • наявність вигідних пропозицій як для постійних клієнтів, так і для нових.

Програма лояльності та знижки

Команда «КЛТ КРЕДИТ» не перестає радувати запорожців, розробляючи для Вас нові акції і вдосконалюючи діючу програму лояльності. Ми завжди націлені на довгострокову співпрацю, тому надаємо знижку в розмірі 25% на другий кредит (Запоріжжя — велике місто, жителям якого екстра-кошти потрібні регулярно).

Раз в тиждень ми влаштовуємо день шалених знижок (слідкуйте за новинами нашого сайту, щоб не проґавити свій щасливий шанс)! Серед інших діючих акцій відзначимо «Щедру п'ятницю» — оформляйте кредит в будь-яку п'ятницю і оплачуйте щоденну комісію в розмірі всього 1,15% (тільки для постійних клієнтів).

Рейтинг 3/5
От 53 голосов
3
5
1
53
alt
alt
alt
alt
alt
Всі права захищені © 2015-2021 Торгова марка ТОВ «КЛТ КРЕДИТ»
Розроблено: сайт разработан kaleidoscope
Отримати консультацію
Шановні клієнти!

«Якщо у Вас є промокод, будь ласка, зверніться до оператора для надання знижки!

visa and mastercard
Олексій з Маріуполя тільки що отримав кредит на 1200 грн
X
visa and mastercard
Георг тільки що отримав кредит на 1800 грн.
X
visa and mastercard
Оксана тільки що отримала кредит 6800 грн.
X