Кредити в Тернополі? Розкриваємо секрет успіху

-50% на первый кредит-35% на первый кредит-15% на первый кредит
1 000 грн
10 000 грн
7 день
30 днів
Відсотки: грн.
Знижка: %
До погашення: грн.
Дата погашення:
Кошти на будь-які цілі
Ремонт і будівництво
Побутова техніка
Народження дитини
Платежі по кредиту
Платежі по кредиту
Цифрова техніка

Шановні жителі Тернополя! Вам доступні максимально вигідні умови кредитування від компанії «КЛТ КРЕДИТ» — оформляйте кредит на будь-яку суму, не встаючи з дивана. Дивіться телевізор, подорожуйте, рибачте та одночасно отримуйте кредит онлайн (Тернопіль обслуговується настільки ж оперативно, як і інші українські міста)!

Місто, гідне кращого!

Тернопіль — населений пункт з насиченою історією, який шанує свої традиції, зберігає багаторічну самобутність. Тут сконцентровані численні пам'ятники архітектури, монументи й природні пам'ятки. Туристи відправляються сюди за романтичними прогулянками вздовж Тернопільського ставу, що розташувався на річці Секрет. Кожен гість міста обов'язково повинен побувати в «Надставній церкві» й «Старому замку» — найдавніших спорудах Тернополя.

Кредити в Тернополі? Розкриваємо секрет успіху

Чим допоможемо ми?

Тернопіль — четверте за величиною місто західних земель України. Серед численних городян (більше 200 тисяч українців) чималий відсоток потребує невідкладної фінансової допомоги. Топ-5 причин звернутись саме до нас:

1. Гроші потрібні терміново, а часу на збір документів та очікування рішення банку немає (видаємо експрес-позику протягом декількох хвилин).

2. Ви студент, який тільки досяг повноліття (банки видають позики з 23 років, ми ж кредитуємо вже з 18 років).

3. Проживаєте у віддаленому населеному пункті, Вам складно й економічно невигідно неодноразово їздити в банк для оформлення позики (всі етапи угоди ми здійснюємо в режимі онлайн).

4. Потрібна невелика сума до зарплати (для нас мікрокредитування завжди в пріоритеті — мінімальна сума позики становить 500 грн).

5. Не довіряєте сумнівним МФО та не бажаєте віддавати в заставу дорогу річ (ми допомагаємо без застави).

Як бачите, банкам, конкуруючим мікрофінансовим організаціям і ломбардам є гідна альтернатива. Ми обслуговуємо не тільки Тернопіль, а й всю Україну. Замовити наші послуги можна за допомогою будь-якого девайса з наявністю виходу в Інтернет.

Поширені запитання

Чому ми не радимо звертатися в банк і брати кредит готівкою (Тернопіль — Ваше місто чи інший населений пункт України)? У нас вигідніше, швидше й дешевше. Виникли сумніви? Відповімо на всі питання, переконаєм кожного скептика!

Чому угоду можна оформити всього за 15 хвилин? Всі етапи співпраці здійснюються в режимі онлайн, ми не вимагаємо особистої присутності клієнта навіть при підписанні офіційних паперів. Перевірка особистості здійснюється переважно в автоматичному режимі. Гроші переводяться на картку клієнта, якою він користується на момент оформлення угоди — не потрібно витрачати час на відкриття нового рахунку (обов'язкова умова: карта повинна бути оформлена на Ваше ім'я). Перераховані особливості дозволяють уникнути черг і прискорити видачу позик українцям.

Хто може отримати швидкий кредит? Ми допомагаємо різним категоріям населення:

  • студентам;
  • пенсіонерам;
  • інвалідам (група 3) і не тільки.

Які гарантії безпеки клієнта? Ми підтримуємо сувору політику конфіденційності наших клієнтів — особиста інформація позичальників і подробиці співпраці не підлягають розголошенню. Легітимність угоди підтверджується договором, який ми підписуємо з кожним клієнтом.

Скільки грошей можна взяти в борг? Мінімальна сума кредитування — 500 грн., максимальна — 10 000 грн. (новачкам — до 2 500 грн.). Виплачувати позику можна протягом 7–65 днів.

На які потреби можна оформити кредит? Ми не вимагаємо звітності про мету позики. Ви можете взяти кредит:

• на ноутбук;

• на техніку;

• на весілля;

• на авто;

• на квартиру;

• на ремонт;

• на відпочинок і т.д.

Як сплатити заборгованість? Для виплати кредиту зверніться в касу будь-якого банку, скористайтесь терміналом ПриватБанку або розплатіться безпосередньо на нашому сайті.

Хто оплачує угоду? Оформлення документів і всі супутні витрати лягають на рахунок нашої компанії. Клієнт не виплачує будь-яких комісій та додаткових платежів.

Чи є знижки? Абсолютно кожен клієнт отримує знижку на перший кредит у розмірі 50%, на другий — 25%. Крім цього, ми регулярно повідомляємо про значні обвали відсотків і розіграші.

Не знайшли відповідь на своє питання? Зверніться в службу клієнтської підтримки, телефонуючи за контактним номером, вказаним на нашому сайті (з 9:00 до 20:00).

Подача заявки

Як отримати кредит у Тернополі від нашої компанії? Перейдіть на головну сторінку «КЛТ КРЕДИТ» і розрахуйте необхідну суму позики. Для цього ми створили зручний та максимально простий онлайн-калькулятор. Введіть бажану суму кредиту й термін, за який Ви зможете сплатити борг. Калькулятор підрахує для Вас вартість відсотків і остаточну суму до виплати. Повна свобода дій для клієнта!

Після того як визначитеся з сумою, починайте оформлення заявки. Цей етап займе всього декілька хвилин, адже ми вимагаємо мінімальну кількість даних від позичальника:

  • паспортні дані громадянина України;
  • код ІПН;
  • номер банківського рахунку.

Зверніться по допомогу до консультанта, якщо самостійно заповнити форму заявки не вдається.

На розгляд запиту в середньому витрачається не більше 5–10 хвилин. Після задоволення кандидатури на підписання позичальникові надається офіційний договір про співпрацю. Потім на Ваш рахунок будуть зараховані кредитні кошти (протягом 2–5 хвилин).

Ми виводимо мікрокредитування в Україні на якісно новий рівень. Можливо, саме тому до нас звертаються тисячі, десятки тисяч українців (дивіться калькулятор заявок на головній сторінці сайту)!

Рейтинг 4.7/5
От 52 голосов
4.7
5
1
52
alt
alt
alt
alt
alt
Всі права захищені © 2015-2021 Торгова марка ТОВ «КЛТ КРЕДИТ»
Розроблено: сайт разработан kaleidoscope
Отримати консультацію
Шановні клієнти!

«Якщо у Вас є промокод, будь ласка, зверніться до оператора для надання знижки!

visa and mastercard
Олексій з Маріуполя тільки що отримав кредит на 1200 грн
X
visa and mastercard
Георг тільки що отримав кредит на 1800 грн.
X
visa and mastercard
Оксана тільки що отримала кредит 6800 грн.
X