Взяти кредити в Сумах. Нові технології кредитування для жителів Сум

-50% на первый кредит-35% на первый кредит-15% на первый кредит
1 000 грн
10 000 грн
7 день
30 днів
Відсотки: грн.
Знижка: %
До погашення: грн.
Дата погашення:
Кошти на будь-які цілі
Ремонт і будівництво
Побутова техніка
Народження дитини
Платежі по кредиту
Платежі по кредиту
Цифрова техніка

Суми — багатогалузевий промисловий центр. Тут сходиться безліч автомобільних та залізничних шляхів, розташована велика кількість підприємств важкої і легкої промисловості. У місті, звичайно, є й чимало банків, які надають послуги по кредитуванню населення.

На які цілі беруть банківські позики жителі Сум? На квартиру й на авто — адже зібрати потрібну суму на такі дорогі придбання досить складно. Але, з іншого боку, в разі виникнення екстреної проблеми отримати швидкий кредит в банку неможливо. Сумчани нерідко мають потребу в невеликих сумах, які можуть виручити їх в різних непередбачених ситуаціях.

Що робити, якщо терміново знадобилися гроші на лікування дитини? У кого позичити необхідну суму на весілля або на відпустку? А ще нерідко гроші потрібні до зарплати, на ремонт або на техніку. Звичайно, у всіх цих випадках Вас може виручити кредит. Суми дадуть Вам десятки пропозицій від різних банків, але жоден із них не зможе конкурувати з компанією «КЛТ КРЕДИТ» по швидкості оформлення мікропозики онлайн.

Взяти кредити в Сумах. Нові технології кредитування для жителів Сум

Кардинальні відмінності мікропозики від банківського кредиту

Напевне Ви не раз чули про мікрокредитування — відносно новий напрямок на сучасному фінансовому ринку. Чому ж все більша кількість жителів Сум вибирає експрес-позики без довідки про доходи замість звичних і надійних споживчих кредитів? Давайте розглянемо явні відмінності цих двох видів фінансової допомоги:

• В «КЛТ КРЕДИТ» можна взяти позику від 500 гривень. Така невелика за банківськими мірками сума може бути життєво необхідною для придбання ліків або для оплати комунальної заборгованості, але жоден банк не видасть Вам кредит такого розміру.

• Кредит в Сумах на тиждень або два? Ви ще не чули про таку можливість? Дійсно, навіщо платити відсотки банкові протягом декількох років, якщо ті ж 500 гривень Ви зможете повернути з найближчої зарплатні?

Студентам, пенсіонерам чи інвалідам 3 групи банки, як правило, кредити не видають. Ці категорії населення часто не мають офіційного місця роботи, тому не можуть надати довідку про свою зарплату навіть при наявності високих неофіційних доходів. Але в «КЛТ КРЕДИТ» подібні документальні свідчення не потрібні — Ви зможете оформити позику без довідок і поручителів, без застави та перевірки кредитної історії.

• Скільки часу займає оформлення кредиту в банку? Який би термін Ви не назвали, мікрокредитування — набагато оперативніше. 15–20 хвилин — такий діапазон часу отримання позики на карточку після оформлення заявки на сайті компанії. При цьому така швидкість видачі грошей в борг зберігається незалежно від часу доби. І рано вранці, і пізно вночі, і в розпал робочого дня заявки обробляються так само ефективно, забезпечуючи тим самим миттєве отримання необхідних фінансових коштів.

Чи є недоліки у мікропозик? Так, в «КЛТ КРЕДИТ» неможливо взяти кредит готівкою. Суми, на щастя, мають розгалужену мережу банкоматів, тому при отриманні грошей на карту проблем з переведенням у готівку не передбачається.

Чи може мікропозика бути вигідною?

Напевне Ви знаєте, що банківська відсоткова ставка дещо нижча, ніж відсотки, запропоновані мікрофінансовими організаціями. Однак це твердження не завжди справедливе. Кредити в Сумах можуть і повинні бути доступними для всього населення, тому в «КЛТ КРЕДИТ» Ви знайдете безліч можливостей для зниження остаточного розміру позики.

В Інтернеті можна знайти чимало привабливих умов по мікрокредитуванню, але «КЛТ КРЕДИТ» завжди попереду конкурентів. Значні знижки при оформленні першої та другої позики, регулярні акції і бонуси до святкових дат, можливість виграти безвідсотковий кредит і безліч інших неймовірних сюрпризів допомагають клієнтам визначитися з вибором компанії.

На жаль, не всі клієнти вміють правильно розпоряджатися своїми доходами й іноді допускають прострочення платежів. Компанія «КЛТ КРЕДИТ» з розумінням ставиться до тимчасових фінансових ускладнень своїх клієнтів і надає їм можливість продовжувати дію договору до повного погашення боргу, не стягуючи при цьому ніяких додаткових комісій. І навпаки, якщо у Вас з'явився шанс оплатити кредит достроково, Ви не заплатите жодної зайвої копійки понад відсотки за фактичний час користування кредитними коштами. Заходьте, оформляйте взаємовигідні угоди й насолоджуйтесь новими можливостями з «КЛТ КРЕДИТ».

Еще никто не поставил оценку
От 51 голосов
0
5
1
51
alt
alt
alt
alt
alt
Всі права захищені © 2015-2021 Торгова марка ТОВ «КЛТ КРЕДИТ»
Розроблено: сайт разработан kaleidoscope
Отримати консультацію
Шановні клієнти!

«Якщо у Вас є промокод, будь ласка, зверніться до оператора для надання знижки!

visa and mastercard
Олексій з Маріуполя тільки що отримав кредит на 1200 грн
X
visa and mastercard
Георг тільки що отримав кредит на 1800 грн.
X
visa and mastercard
Оксана тільки що отримала кредит 6800 грн.
X