Кредит в Прилуках. Ваша фінансова допомога!

-50% на первый кредит-35% на первый кредит-15% на первый кредит
1 000 грн
10 000 грн
7 день
30 днів
Відсотки: грн.
Знижка: %
До погашення: грн.
Дата погашення:
Кошти на будь-які цілі
Ремонт і будівництво
Побутова техніка
Народження дитини
Платежі по кредиту
Платежі по кредиту
Цифрова техніка

Раптові фінансові труднощі можуть відбутися з кожною людиною. Це може бути пов'язане з поломкою великої побутової техніки, з раптовою поїздкою до родичів або друзів в інше місто, або запрошення на весілля до близької людини. Добре, якщо є гроші «про запас», якими можна оплатити витрати. Але нерідко бувають ситуації, коли наявної суми недостатньо, або грошей немає взагалі. Кому простіше звернутися до знайомих, і позичити гроші до зарплати, хтось віддає перевагу послугам ломбарду або оформляє кредит у банку. Але кожне із цих рішень має ряд істотних недоліків, що тягнуть за собою додаткові витрати, витрату часу й сил, і багато чого іншого.

Оптимальний і вигідний спосіб вирішити фінансові труднощі – кредит у Прилуках від мікрофінансової організації KLT CREDIT. Ми здійснюємо вигідне кредитування, з мінімальними відсотками за використання кредитних коштів, і пропонуємо спрощену процедуру оформлення.

Кредит в Прилуках. Ваша фінансова допомога!

Як отримати кредит без довідки про доходи?

Для того, щоб скористатися послугами компанії KLT CREDIT, досить виконати нескладні дії. Вони спрямовані на оформлення заявки й одержання коштів на карту будь-якого банку, які відразу після зарахування доступні для користування. По необхідності, клієнт може зняти готівку в банкоматі, або оплачувати товари й послуги через термінал. Отже, щоб отримати кредит у Прилуках, необхідно:

 • Перейти на офіційний сайт МФО KLT CREDIT.
 • Використовуючи кредитний калькулятор, представлений на сайті, вибрати потрібну суму й термін кредитування. При цьому клієнт бачить, яка сума відсотків буде нарахована і який буде сума до повернення по закінченню дії договору.
 • Заповнити всі поля форми для подачі заявки на видачу кредиту. Важливо вказувати достовірну інформацію й точні контактні дані.
 • Після одержання відповіді, підписати договір, і завантажити його в особистий кабінет на сайті МФО.
 • Протягом декількох хвилин кредитні кошти будуть зараховані на зазначену в договорі банківську карту.

Простота й швидке оформлення мікрокредиту в KLT CREDIT – це одне з головних переваг співробітництва, що дозволяє заощаджувати час. Але це далеко не всі особливості, які пропонує своїм клієнтам мікрофінансова організація.

Достоїнства кредитування в МФО KLT CREDIT

Компанія, здійснюючи мікрокредитування населення, пропонує оцінити всі достоїнства й переваги, ставши клієнтом уже зараз. Крім жителів Прилук, скористатися послугою можуть також жителі інших міст України. Територіальна прив'язка не має значення. Звернувшись у МФО, щоб отримати кредит готівкою в Прилуках без довідок і поручителів, кожний клієнт може розраховувати на позитивний результат розгляду його заявки. Варто врахувати наступні гідності:

 • Швидкий термін розгляду кредитної заявки дозволить швидко вирішити ваші фінансові труднощі й протягом 15 хвилин отримати гроші на карту.
 • Термін кредитування значно більше, чим в інших організаціях, що працюють у сфері мікрокредитування.
 • Вигідні відсотки за користування кредитом, які нараховуються за кожний день використання коштів.
 • При достроковому погашенні, а також при оформленні позики, комісія не стягується.
 • Кредитування доступне студентам, пенсіонерам, інвалідам 3 групи.
 • Офіційне працевлаштування не обов'язкове. Головне – наявність постійного, стабільного доходу в клієнта KLT CREDIT.
 • При розгляді заявки й ухваленні рішення про видачу коштів кредитна історія позичальника не враховується.
 • Мінімальний пакет документів при оформленні.
 • Онлайн оформлення в режимі 24/7.

Як бачите, співробітництво з мікрофінансовою організацією KLT CREDIT відрізняється за багатьма критеріями. Клієнти, які оформляють кредити в Прилуках, можуть у будь-який час отримати кредит на картку банку, і при цьому немає необхідності відвідувати офіс і збирати велику кількість довідок і документів. Підписання договору здійснюється дистанційно, в онлайн режимі, і для цього досить мати комп'ютер або смартфон з виходом в інтернет. Тепер кредити стали ще ближче, ще вигідніше!

Еще никто не поставил оценку
От 51 голосов
0
5
1
51
alt
alt
alt
alt
alt
Всі права захищені © 2015-2021 Торгова марка ТОВ «КЛТ КРЕДИТ»
Розроблено: сайт разработан kaleidoscope
Отримати консультацію
Шановні клієнти!

«Якщо у Вас є промокод, будь ласка, зверніться до оператора для надання знижки!

visa and mastercard
Олексій з Маріуполя тільки що отримав кредит на 1200 грн
X
visa and mastercard
Георг тільки що отримав кредит на 1800 грн.
X
visa and mastercard
Оксана тільки що отримала кредит 6800 грн.
X