Кредит в Миколаєві ― просте рішення складних проблем

-50% на первый кредит-35% на первый кредит-15% на первый кредит
1 000 грн
10 000 грн
7 день
30 днів
Відсотки: грн.
Знижка: %
До погашення: грн.
Дата погашення:
Кошти на будь-які цілі
Ремонт і будівництво
Побутова техніка
Народження дитини
Платежі по кредиту
Платежі по кредиту
Цифрова техніка

На кредитному ринку Миколаєва відносно недавно з'явилась нова послуга — мікропозики без довідок і поручителів, які відразу ж почали користуватися небувалою популярністю. І хоча жителям Миколаєва доступне кредитування в багатьох банках, мікрофінансові організації пропонують більш гнучкі умови, дозволяючи отримувати позики невеликих розмірів на короткі терміни практично всім бажаючим.

Економічні умови в Миколаєві не надто відрізняються від умов інших міст — загальний спад економіки привів населення до необхідності пошуку додаткових фінансових джерел. Компанія «КЛТ КРЕДИТ» пропонує жителям Миколаєва сучасні умови отримання мікропозики в режимі онлайн на будь-які споживчі цілі: на відпочинок чи лікування, на комп'ютер чи на весілля, на оплату комунальних боргів або на можливість без зайвих проблем дожити до зарплати.

Чим мікропозика краща за звичайний кредит?

Якщо Ви вже брали кредити в Миколаєві, то банки при видачі чергової позики приймають рішення, виходячи з Вашої кредитної історії. Якщо такої немає чи вона не дуже приваблива, якщо у Вас немає офіційного працевлаштування і, як наслідок, довідки про доходи, взяти банківський кредит буде досить складно. Зазвичай банки відмовляють пенсіонерам, студентам та інвалідам (група 3), навіть якщо у них є висока неофіційна зарплата.

Але в компанії «КЛТ КРЕДИТ» такі проблеми виключені, адже для отримання мікропозики тут не потрібні ні довідки, ні історія кредитування, ні ксерокопії численних документів. Все, що необхідно — комп'ютер з підключенням до Інтернету, паспорт і код, досягнення 21 року та наявність карти будь-якого українського банку.

Дещо підвищені відсоткові ставки в порівнянні з банківськими умовами обумовлені саме доступністю мікропозик для всіх верств населення та відсутністю довгих перевірок платоспроможності клієнта. Але при оформленні експрес-кредиту на нетривалий термін вони цілком виправдані й не ляжуть важким тягарем на сімейний бюджет.

Кредит в Миколаєві ― просте рішення складних проблем

Що пропонує «КЛТ КРЕДИТ»?

Щоб невідкладно вирішити свої фінансові проблеми, можна оформити заявку на сайті компанії та майже миттєво отримати кредит. Миколаїв не знає нестачі в банках та інших фінансових організаціях, але всі вони занадто повільно приймають рішення про видачу грошей, вимагають надання поручителів або заставного майна. Варто відзначити й такий фактор як час — відвідування різних банків, отримання інформації про умови кредитування, очікування в черзі до менеджера, оформлення договору та, власне, отримання кредитних коштів може зайняти декілька днів, а то й тижнів.

У «КЛТ КРЕДИТ» на всі ці операції піде всього декілька хвилин — онлайн-калькулятор дозволить Вам швидко визначитися з розміром позики та терміном мікрокредитування, заповнення заявки — безпроблемне завдання, а гроші надійдуть на карту вже через 10–15 хвилин. Як бачите, взяти кредит у Миколаєві без довідки про доходи, без застави й поручителів зовсім не складно. Крім того, онлайн-кредити на ремонт або на відпустку мають й інші переваги:

• поліпшення кредитної історії при своєчасній виплаті боргу;

• можливість продовження терміну дії договору за умови сплати відсотків;

• можливість дострокового погашення позики без нарахування комісій;

• можливість роздробленої виплати кредиту;

• отримання мікропозик у режимі 7/24 без вихідних і перерв на обід;

• відсутність необхідності особисто відвідувати офіс для оформлення договору та отримання грошей.

Варто відзначити, що в компанії «КЛТ КРЕДИТ» неможливо отримати кредит готівкою. Миколаїв — сучасний мегаполіс, де можна знайти банкомати будь-якого банку, тому проблем з переведенням в готівку безготівкових коштів у клієнтів компанії не виникне.

Найкращі умови для найкращих клієнтів

Можливо, Ви не знаєте, але швидкий кредит у Миколаєві може бути доступним і недорогим. «КЛТ КРЕДИТ» завжди дбає про добробут своїх клієнтів, тому пропонує безліч програм, які істотно знижують остаточну вартість мікропозики.

  • Перша позика в «КЛТ КРЕДИТ» дозволить Вам заощадити 50% — нові клієнти отримають фінансові кошти під 0,8%.
  • Берете другий кредит? Компанія надасть Вам знижку 25%.
  • Сезон знижок триває цілий рік — кожного тижня оголошується день, в який усі оформлені мікропозики видаються з відсотковою ставкою в 1,15%.
  • А як часто Вам пропонують гроші в борг без відсотків? Навіть така можливість надається компанією тим щасливцям, хто візьме участь в небувало вигідній акції «10 везунчиків місяця».

Акції та розіграші, бонуси й знижки, швидке отримання грошей на карточку, доступність та економність, чудовий сервіс і безвідмовність в отриманні мікропозики — компанія «КЛТ КРЕДИТ» позбавить Вас від безлічі проблем і допоможе втілити будь-які мрії.

Еще никто не поставил оценку
От 51 голосов
0
5
1
51
alt
alt
alt
alt
alt
Всі права захищені © 2015-2021 Торгова марка ТОВ «КЛТ КРЕДИТ»
Розроблено: сайт разработан kaleidoscope
Отримати консультацію
Шановні клієнти!

«Якщо у Вас є промокод, будь ласка, зверніться до оператора для надання знижки!

visa and mastercard
Олексій з Маріуполя тільки що отримав кредит на 1200 грн
X
visa and mastercard
Георг тільки що отримав кредит на 1800 грн.
X
visa and mastercard
Оксана тільки що отримала кредит 6800 грн.
X