Кредити в Мелітополі. Сенсаційні знижки від КЛТ КРЕДИТ!

-50% на первый кредит-35% на первый кредит-15% на первый кредит
1 000 грн
10 000 грн
7 день
30 днів
Відсотки: грн.
Знижка: %
До погашення: грн.
Дата погашення:
Кошти на будь-які цілі
Ремонт і будівництво
Побутова техніка
Народження дитини
Платежі по кредиту
Платежі по кредиту
Цифрова техніка

Увага всім мелітопольцям! Компанія «КЛТ КРЕДИТ» оголошує обвал цін — взяти кредит у Мелітополі тепер можна за півціни. Знижка в розмірі 50% гарантовано надається кожному клієнтові на отримання першої позики в нашій компанії. Ми оформляємо угоду за 15 хвилин, а Вам навіть не доведеться виходити з дому!

Кредити в Мелітополі. Сенсаційні знижки від КЛТ КРЕДИТ!

«Ворота до Криму»

Мелітополь — невелике південне місто Запорізької області, з населенням понад 150 тисяч українців. Через населений пункт протікає річка Молочна. У місті панує стабільність та спокійна обстановка, місцеве населення працює переважно на заводах і промислових підприємствах, але з настанням літа все змінюється.

У Мелітополі розташована залізнична станція, яка є шляхом транзиту до Криму. Тут стає дійсно «жарко» в період відпусток, коли українці масово вирушають на море, і не тільки в Крим. В годині їзди від міста знаходиться Азовське море, на одному з берегів якого сконцентрована величезна кількість розжарених пляжів, оздоровчих санаторіїв і баз відпочинку європейського рівня. Тут же розташувався найбільший в Україні аквапарк «Острів скарбів».

Все ще накопичуєте на відпустку? Досить збирати, пора відпочивати! Ми допоможемо кожному мелітопольцеві в найкоротші терміни оформити експрес-кредит (Мелітополь за своїми розмірами — 34-е місто України, але у нас достатньо ресурсів, щоб вирішити фінансові проблеми багатьох жителів населеного пункту).

Головна особливість нашої компанії — мікрокредитування різних прошарків населення. Ви можете з легкістю отримати гроші в борг на карту від 500 грн без довідок і поручителів. Ми допомагаємо:

 • студентам;
 • пенсіонерам;
 • інвалідам (група 3) та іншим мелітопольцям, яким не вистачає грошей до зарплати.

Літо триває не безкінечно, проведіть його незабутньо. А фінансові витрати ми візьмемо на себе!

Крім близького розташування до морських курортів, Мелітополь славиться черешневими садами, плоди яких відправляються на продаж до багатьох куточків України. Неподалік від міста (10 км) розташовується природний пам'ятник «Кам'яна могила». Масивна груда пісковика в давні часи була святилищем древніх людей.

Банки не витримують конкуренції

Перебуваєте в скрутному фінансовому становищі? Ми не радимо брати кредити готівкою (Мелітополь заслуговує найкращих умов кредитування). У банківських установах не видають позики громадянам до 23 років. Ми ж кредитуємо українців з 18 років. Наша компанія видає позики строком виплати від 7 до 65 днів!

Клієнти банків скаржаться на:

 • тривалі черги, незручний графік роботи установ, повільність виконавчого персоналу;
 • необхідність в збиранні величезного пакету документів. Часом складно отримати потрібну довідку або виписку, без якої оформлення позики буде неможливим;
 • дорожнечу оформлення угоди. Після підписання договору клієнти часто розуміють, що найважливіші деталі співпраці були прописані дрібним шрифтом, який так і залишився непоміченим з боку позичальника.

На противагу перерахованим наріканням на банківську систему ми пропонуємо:

 • прийом заявок на кредити в будь-який час дня та ночі, у вихідні дні й державні свята;
 • клієнтську підтримку з 9:00 до 20:00 (проконсультуємо по будь-якому питанню, при необхідності допоможемо оформити заявку на кредит);
 • гарантію швидкого оформлення угоди. Розглядаємо кандидатуру клієнта 5–10 хвилин, після чого протягом 2–5 хвилин зараховуємо гроші на його рахунок!
 • мінімальні вимоги до пакету документів. Видаємо позики без довідки про доходи. Все, що нам потрібно — паспортні дані клієнта й код ІПН;
 • безкоштовне оформлення угоди. Вам не доведеться оплачувати будь-які комісії та додаткові збори.

Як бачите, зовсім невигідно брати кредит готівкою (Мелітополь — Ваше місце проживання чи інше місто України). Ми пропонуємо послуги виключно в режимі онлайн. Ви можете оформити позику, сидячи в гостях, під час поїздки в поїзді, лежачи на дивані у себе вдома — де завгодно. Потрібно лише 15 хвилин вільного часу та вихід в Інтернет! Подати заявку на швидкий кредит можна навіть зі свого смартфону.

На що можна взяти кредит? Сума позики й виплата боргу

Максимальна сума кредитування — 10 000 грн. У майбутньому ми плануємо збільшити цю цифру до 15 000 грн. Для новачків встановлений ліміт першого кредиту в 2 500 грн. Оформляйте другу позику та отримуйте більше можливостей заощадити. Крім підвищення можливої суми кредитування, Ви також отримаєте й знижку!

Розрахувати терміни виплати кредиту, вартість відсотків та підсумкову суму до сплати можна на нашому онлайн-калькуляторі, який розміщений на головній сторінці сайту. Наша команда регулярно розробляє нові акції та розіграші для жителів медового містечка, щоб Вам було ще вигідніше співпрацювати з нами та оформляти повторні кредити (Мелітополь — від грец. «медове місто»).

Ми видаємо кошти на абсолютно різні потреби, не вимагаючи звітності про витрачені гроші. Ви можете взяти кредит терміново:

 • на квартиру;
 • на техніку;
 • на весілля;
 • на авто;
 • на ремонт;
 • на комп'ютер і не тільки.

Сплатити заборгованість можна в касі будь-якого банку, на сайті нашої організації чи в терміналі Приватбанку.

Як скористатись послугою?

Подайте заявку на нашому сайті. Очікуйте рішення менеджерів, після чого підписуйте договір з компанією (в режимі онлайн). Після оформлення угоди гроші миттєво перерахуються на картку. Зверніть увагу: банківський рахунок повинен бути оформлений на Ваше ім'я. В іншому випадку ми будемо змушені відмовити Вам у кредитуванні.

Еще никто не поставил оценку
От 51 голосов
0
5
1
51
alt
alt
alt
alt
alt
Всі права захищені © 2015-2021 Торгова марка ТОВ «КЛТ КРЕДИТ»
Розроблено: сайт разработан kaleidoscope
Отримати консультацію
Шановні клієнти!

«Якщо у Вас є промокод, будь ласка, зверніться до оператора для надання знижки!

visa and mastercard
Олексій з Маріуполя тільки що отримав кредит на 1200 грн
X
visa and mastercard
Георг тільки що отримав кредит на 1800 грн.
X
visa and mastercard
Оксана тільки що отримала кредит 6800 грн.
X