Як вязть кредити в Івано-Франківську без документів та поручителів?

-50% на первый кредит-35% на первый кредит-15% на первый кредит
1 000 грн
10 000 грн
7 день
30 днів
Відсотки: грн.
Знижка: %
До погашення: грн.
Дата погашення:
Кошти на будь-які цілі
Ремонт і будівництво
Побутова техніка
Народження дитини
Платежі по кредиту
Платежі по кредиту
Цифрова техніка

Взяти кредит у Івано-Франківську тепер можна швидше, ніж сходити в магазин за продуктами! Компанія «КЛТ КРЕДИТ» ламає стереотипи про кредитування в Україні, надаючи позики на спрощених умовах. Від зарахування грошей на особистий рахунок Вас відділяє лише 15 хвилин!

Станіслав, маленький Львів або ж просто Івано-Франківськ!

Жителям Івано-Франківська пощастило бути частиною такого мальовничого, благополучного міста, що активно розвивається. Не кожен знає, що економічний та культурний центр Західної України раніше називався Станіславовим, а пізніше — просто Станіславом.

Українці зі всіх куточків країни сприймають Івано-Франківськ як туристичне місто, переповнене архітектурними пам'ятками та природними красотами. Дійсно, місто більш ніж гостинне — чуйні та небайдужі люди завжди готові прийти на допомогу абсолютно незнайомій людині. Тут завжди панує атмосфера спокою та доброти.

Як вязть кредити в Івано-Франківську без документів та поручителів?

Але в Івано-Франківська є й інша сторона. За красивими фасадами старовинних будівель та зеленими парками криється трудове населення, яке вкладає чимало сил у процвітання міста. В Івано-Франківську розташоване одне із найстаріших підприємств на території Прикарпаття — локомотивний завод. Крім цього, тут активно функціонують й інші організації, фабрики та маленькі заводи.

Місто бере активну участь у спортивному житті країни, має власні футбольну, футзальну, баскетбольну (жіночу й чоловічу) та хокейну команди.

Помітний прогрес у розвитку міста вимагає відповідного фінансування. Залишайте свій запит на кредит (Івано-Франківськ обслуговується компанією «КЛТ КРЕДИТ» у режимі онлайн, як і всі інші населені пункти України) на сайті або телефонуйте на гарячу лінію нашої МФО. Клієнтська підтримка працює з 9:00 до 20:00.

Ми розуміємо, що гроші можуть знадобитись терміново та в найбільш непередбачуваний момент. Тому заявку на кредит Ви можете оформити навіть у нічний час, щоб уже на наступний день змогли витрачати кошти на потреби, які виникли раптово.

Кому допомагаємо та у яких випадках?

Деяким прошаркам населення складно отримати фінансову допомогу в банках. Позичальникові необхідно збирати безліч документів, довідок, виписок з місця роботи, щоб менеджери установи лише тільки розглянули його кандидатуру. Часто банк вимагає надання поручителів. У підсумку, витративши час на збір документів та висиджування в чергах, чимало громадян отримують відмови в кредитуванні.

Ми надаємо кредити в Івано-Франківську пенсіонерам, студентам (з 18 років), інвалідам (група 3) без довідок і поручителів. Видаємо експрес-гроші на різні потреби й не ставимо перед клієнтом ніяких обмежень до використання отриманої позики. Ви можете витратити гроші:

• на ноутбук;

• на техніку;

• на весілля;

• на авто;

• на квартиру;

• на ремонт;

• на відпочинок;

• на відпустку й т.д.

Переконуємо скептиків: нам можна довіряти!

Часто яскраві гасла про низькі відсоткові ставки, кредити без застави й довідок про доходи використовують недобросовісні компанії. Саме так шахраї закликають до себе нових жертв. Чому довіряти нам можна?

Ми працюємо в режимі онлайн, маємо доступ до необхідних баз даних, які дозволяють швидко перевіряти особу клієнта. Саме тому розглядаємо заявку не більше десяти хвилин, після чого відразу ж повідомляємо своє рішення клієнтові, та в разі схвалення переводимо гроші на картку.

Головний гарант правомірності та захищеності наших угод законом — договір, який ми підписуємо з кожним клієнтом в обов'язковому порядку. Документ захищає права одночасно двох сторін.

Зверніть увагу: позики переводяться виключно на карту клієнта. Менеджер не схвалить кандидатуру позичальника, якщо той вкаже чужий рахунок, закріплений за іншою людиною.

Суми кредитування

Потрібні гроші в борг терміново, до зарплати, без довідки про доходи? Не поспішайте брати кредит готівкою (Івано-Франківськ налічує понад 140 відділень банків). Ми пропонуємо в стислі терміни оформити:

  • мікропозики від 500 грн;
  • кредити до 2 500 грн. — для новачків;
  • позики до 10 000 грн. — для постійних клієнтів.

Виплати за кредитом можна розтягнути на термін від 7 до 65 днів. Погашайте позику трьома способами:

• через термінал ПриватБанку;

• у касі будь-якого банку;

• на нашому сайті.

Надається послуга дострокового погашення позики.

Оформлення та необхідні документи

На головній сторінці сайту розрахуйте суму майбутньої позики. Для цього використовуйте онлайн-калькулятор. Введіть усі дані у відповідні комірки, і калькулятор покаже Вам суму відсотків, підсумковий обсяг необхідних виплат, а також дату погашення кредиту.

Далі перейдіть до заповнення заявки — процедура займе не більше декількох хвилин. Зв'яжіться з онлайн-консультантом, якщо у Вас немає часу на самостійне оформлення заявки або ж виникли додаткові питання.

Необхідні документи для подачі запиту:

• паспорт громадянина України;

• код ІПН.

Ми уже опрацювали більш ніж 5 000 заявок від наших клієнтів із всієї України, покваптеся й Ви приєднатись до низки щасливчиків уже зараз. Можливо, саме в цю хвилину ми влаштовуємо розіграш шалених знижок, переможцем якого станете саме Ви!

Кредит за півціни

Абсолютно кожен громадянин, який успішно оформляє кредит у Івано-Франківську через нашу компанію вперше, отримує 50%-ві знижки на виплати за позикою. Для постійних клієнтів діє програма лояльності.

Щотижня ми радуємо своїх клієнтів розіграшами цінних призів, а на державні свята вітаємо позичальників сенсаційними обвалами відсотків по кредитах.

Еще никто не поставил оценку
От 51 голосов
0
5
1
51
alt
alt
alt
alt
alt
Всі права захищені © 2015-2021 Торгова марка ТОВ «КЛТ КРЕДИТ»
Розроблено: сайт разработан kaleidoscope
Отримати консультацію
Шановні клієнти!

«Якщо у Вас є промокод, будь ласка, зверніться до оператора для надання знижки!

visa and mastercard
Олексій з Маріуполя тільки що отримав кредит на 1200 грн
X
visa and mastercard
Георг тільки що отримав кредит на 1800 грн.
X
visa and mastercard
Оксана тільки що отримала кредит 6800 грн.
X