Оформити вигідний кредит в Херсоні - міф чи реальність?

-50% на первый кредит-35% на первый кредит-15% на первый кредит
1 000 грн
10 000 грн
7 день
30 днів
Відсотки: грн.
Знижка: %
До погашення: грн.
Дата погашення:
Кошти на будь-які цілі
Ремонт і будівництво
Побутова техніка
Народження дитини
Платежі по кредиту
Платежі по кредиту
Цифрова техніка

Компанія «КЛТ КРЕДИТ» пропонує жителям найбільш південного міста України взяти кредит у Херсоні! Ми видаємо позики різним категоріям населення: інвалідам (група 3), студентам, пенсіонерам і не тільки.

Морський і найбільший на Дніпрі річковий порт Херсон — це місто важко працюючих людей. В умовах сучасної економіки справлятися з постійно зростаючими цінами на комунальні послуги й продукти все складніше. Відповідальні, талановиті херсонці, які чесно працюють у різних галузях промисловості, на жаль, часто змушені відчувати брак грошей.

Для вирішення багатьох Ваших фінансових проблем існує наша організація! Ми надаємо кредити в Херсоні із божевільними знижками! Оформляємо угоду через Інтернет за 15 хвилин. Складно повірити? Приділіть декілька хвилин ознайомленню з нашими умовами, і у Вас напевне з'явиться бажання співпрацювати з нами.

Більша частина населення Херсона зайнята у харчовій, машинобудівній та легкій промисловості. Активно розвиваються нафтопереробні підприємства. Але нестабільна ситуація у світі та, зокрема, в українській державі, зробила багатьох громадян безробітними. Втім, швидка позика від нашої компанії допоможе Вам міцніше «стати на ноги». Не варто очікувати того «золотого часу», коли у світі щось зміниться — міняйте своє життя самостійно, а ми профінансуємо Ваші плани!

Херсон славиться найбільшим піщаним масивом в Україні — «Олешківські піски». Не так давно місцевий аеропорт отримав звання міжнародного. Самі херсонці — добродушний народ, який заслуговує бути забезпеченим і не відчувати фінансових проблем. Саме тому ми надаємо вам знижки на позики в розмірі 100%, 50% та 20%!

Оформити вигідний кредит в Херсоні - міф чи реальність?

Забудьте про банки: переконуємо скептиків

Не довіряєте фінансовим онлайн-організаціям і вважаєте за краще брати кредит готівкою (Херсон має в своєму розпорядженні філії багатьох банків, але це — далеко не привід переплачувати бюрократам!)?

Чим наша компанія краща за банки?

• Всі операції проводяться в режимі онлайн. Вам не доведеться витрачатися на поїздки по Херсону в пошуках нашого офісу — ми завжди на зв'язку у Всесвітній павутині. Оформити позику Ви зможете з будь-якого пристрою, підключеного до Інтернету.

• Мікрокредитування. Ми підтримаємо, якщо не вистачає грошей до зарплати, потрібна невелика сума на маленький термін. Оформляйте мікропозики від 500 грн. всього на 7 днів (максимальна сума кредиту — 10 000, терміном до 65-ти днів).

• Видаємо позики з 18 років (в той час як банки готові співпрацювати виключно з громадянами, які досягли 23-х років).

• Не вимагаємо звітності. Чимало банків цікавляться, з якою метою береться кредит у Херсоні, виходячи з чого визначають умови кредитування. Нам не важливо, на що Ви збираєтеся взяти позику: на ноутбук, на техніку, на весілля, на авто, на відпустку або на щось іще.

• Готові надати гроші в борг терміново. Чи видадуть Вам кредит у банку за 15 хвилин? Звісно, ні. А «КЛТ КРЕДИТ» — рекордсмен за швидкістю видачі позик! Розглядаємо заявку клієнта на протязі 5–10 хвилин, а переказ грошей на карточку займає всього 2–5 хвилин.

• Крім того, що надаємо позики без застави, без довідок та поручителів, не вимагаємо оплату комісії за оформлення паперів.

Крім усього іншого, компанія надає послугу дострокового погашення позики. Виплачуйте кредит швидше зазначеного терміну та економте на відсотках!

Як подати заявку та оформити кредит

Ми спростили механізм отримання експрес-грошей, виключивши всі бюрократичні схеми, які до сих пір практикуються багатьма банками та МФО. Тепер оформити позику можна всього в декілька кроків:

  1. Відвідайте сайт компанії та розрахуйте необхідну суму кредиту на спеціальному калькуляторі (тут Ви дізнаєтесь кількість відсотків, загальну суму позики та дату її погашення).
  2. Подайте заявку (заповнити форму можна всього за декілька хвилин — необхідно надати дані тільки двох документів (паспорта та коду ІПН)).
  3. Підпишіть договір (ця процедура також здійснюється в режимі онлайн, та є гарантом Вашої фінансової безпеки).
  4. Отримайте гроші на карту (вказувати слід виключно Ваш рахунок — на карти сторонніх громадян кошти не переводяться).

Як бачите, від вирішення своїх екстрених фінансових проблем Вас відокремлюють всього 4 коротких кроки.

Ще більше вигоди!

Користуйтеся гарячими пропозиціями та економте на кредитах. Щоб не пропустити нові вигідні акції від «КЛТ КРЕДИТ», стежте за новинами на офіційному сайті організації.

Станьте нашим постійним клієнтом та оформляйте кредит (Херсон користується нашими акційними пропозиціями нарівні з іншими містами України) дешевше на 20%! В дні важливих державних свят ми проводимо нові акції та підвищуємо знижки. Платіть менше з «КЛТ КРЕДИТ».

Еще никто не поставил оценку
От 51 голосов
0
5
1
51
alt
alt
alt
alt
alt
Всі права захищені © 2015-2021 Торгова марка ТОВ «КЛТ КРЕДИТ»
Розроблено: сайт разработан kaleidoscope
Отримати консультацію
Шановні клієнти!

«Якщо у Вас є промокод, будь ласка, зверніться до оператора для надання знижки!

visa and mastercard
Олексій з Маріуполя тільки що отримав кредит на 1200 грн
X
visa and mastercard
Георг тільки що отримав кредит на 1800 грн.
X
visa and mastercard
Оксана тільки що отримала кредит 6800 грн.
X