Отримати кредит у Дніпрі від «КЛТ КРЕДИТ» ― просте і доступне для кожного

-50% на первый кредит-35% на первый кредит-15% на первый кредит
1 000 грн
10 000 грн
7 день
30 днів
Відсотки: грн.
Знижка: %
До погашення: грн.
Дата погашення:
Кошти на будь-які цілі
Ремонт і будівництво
Побутова техніка
Народження дитини
Платежі по кредиту
Платежі по кредиту
Цифрова техніка

Необхідність отримання термінової фінансової допомоги періодично виникає в житті, напевно, кожного жителя Дніпра. Нерідко саме мікрокредитування дозволяє їм вирішувати дрібні й великі життєві проблеми. Звичайно, отримати повноцінний кредит на квартиру в МФО, неможливо, але менш дорогі придбання дніпровцям зручніше робити якраз за допомогою мікропозик.

У компанії «КЛТ КРЕДИТ» подати заявку на отримання грошей може будь-який повнолітній громадянин України, у тому числі студент, інвалід 3 групи чи пенсіонер. Оформлення кредиту здійснюється в режимі онлайн, а гроші надходять прямо на карточку, тому зникає необхідність особистого відвідування офісу компанії. Це економить сили й час жителів Дніпропетровська, дає їм можливість в домашній обстановці прийняти зважене рішення, прорахувати необхідну суму та визначити термін повернення боргу.

Слід зазначити, що для отримання позики в «КЛТ КРЕДИТ» не потрібно ніяких додаткових довідок, що підтверджують розмір Ваших доходів. Проте перевірка скоринговою системою все ж виконується. Але якщо Ви — не безробітна людина, сміло подавайте заявку на отримання кредиту на карту, покликаного доповнити Вашу суму для придбання авто, на техніку чи на відпочинок.

Отримати кредит у Дніпропетровську від «КЛТ КРЕДИТ» ― просте і доступне для кожного

Де найкраще оформляти кредит у Дніпрі?

У наш час існує безліч банківських та інших фінансових організацій, які пропонують населенню кредит. Дніпро не є винятком — у цьому місті можна знайти велику різноманітність рекламних оголошень, які обіцяють вигідні умови кредитування. Але чому варто надати перевагу саме «КЛТ КРЕДИТ»?

• Для отримання кредиту потрібен тільки паспорт і код, не треба ніяких довідок, ксерокопій та іншої паперової тяганини.

• Відсутність черг, перерв на обід і вихідних дозволяє надавати послуги всім, хто цього потребує, в потрібний час. «КЛТ КРЕДИТ» працює у режимі 7/24 — замовити необхідну суму та отримати її протягом 15-20 хвилин Ви можете у будь-який час доби.

• Процедура оформлення проводиться в Інтернеті, починаючи від заповнення заявки до підписання договору та отримання повідомлення про відправку грошей.

• Кредитні кошти висилаються на карту будь-якого українського банку. Щоб зняти надіслані Вам гроші, необхідно всього лише пройти до найближчого банкомату.

Ви запитаєте, чи можна в «КЛТ КРЕДИТ» терміново отримати кредит готівкою? Дніпропетровськ — місто з розгалуженою мережею банкоматів, тому з переведенням у готівку отриманих коштів ніяких проблем не виникне. Крім того, форма видачі кредиту на карту набагато зручніша для клієнтів, дозволяючи, наприклад, відразу оплатити покупку в Інтернет-магазині або вислати гроші на рахунок комунальної організації.

До перелічених вище переваг варто додати ще одну — навіть заплямована кредитна історія не завадить Вам отримати швидкий кредит. Дніпропетровськ — місто з мільйонним населенням, і зрозуміло, що у деяких його жителів виникали та продовжують виникати проблеми з виплатою боргових зобов'язань. «КЛТ КРЕДИТ» приймає до уваги всю складність економічної ситуації в країні, тому ми видаємо мікропозики без довідки про доходи та без застави навіть клієнтам з непогашеними кредитами та простроченими платежами. Однак своєчасна виплата взятої мікропозики здатна покращити Вашу кредитну історію і знову повернути прихильність банків.

Бонуси, знижки, акції

Багатьох клієнтів МФО відлякують занадто високі відсоткові ставки, оскільки вони просто не знають, що взяти кредит в Дніпропетровську можна на досить вигідних умовах. Які ж сюрпризи чекають на клієнтів «КЛТ КРЕДИТ»?

  • Новим клієнтам надається знижка 50% на перший кредит. Дніпро (Дніпропетровськ), при всьому різноманітті існуючих у місті кредитних організацій, навряд чи зможе запропонувати настільки привабливі умови. Всього 0,8% в день дозволять Вам легко виплатити борг і при необхідності знову позичити гроші. Програма лояльності дозволить Вам і надалі отримувати кредитні кошти зі значною економією. На другий кредит передбачена знижка в 25%, що допоможе Вам впоратись зі своїми борговими зобов'язаннями.
  • Чи не бажаєте Ви оформити мікропозику під 1,15%? Такі шалені знижки компанія «КЛТ КРЕДИТ» пропонує один раз на тиждень. Таким чином, кредит в Дніпропетровську не ляже важким тягарем на Ваш сімейний бюджет. До речі, такі ж акції регулярно проводяться до кожного свята — стежте за новинами компанії.
  • А хто із Вас не мріяв про безвідсотковий експрес-кредит? Думаєте, такого бути не може? Але «КЛТ КРЕДИТ» руйнує стереотипи і один раз на місяць пропонує Вам випробувати свою удачу в розіграші «10 везунчиків місяця». В цій акції беруть участь всі клієнти, котрі своєчасно повернули кредит компанії. За допомогою спеціальної програми абсолютно випадковим чином визначаються імена 10 щасливчиків, п'ятьом з яких наступна гроші в борг будуть видані під 0%, а друга п'ятірка переможців зможе скористатись 50%-ю знижкою.

Заходьте на наш сайт, і переконайтесь, що мікрокредитування в «КЛТ КРЕДИТ» — це дійсно вигідно, зручно й сучасно, а мікропозики — незамінна підмога в скрутних життєвих обставинах.

Еще никто не поставил оценку
От 51 голосов
0
5
1
51
alt
alt
alt
alt
alt
Всі права захищені © 2015-2021 Торгова марка ТОВ «КЛТ КРЕДИТ»
Розроблено: сайт разработан kaleidoscope
Отримати консультацію
Шановні клієнти!

«Якщо у Вас є промокод, будь ласка, зверніться до оператора для надання знижки!

visa and mastercard
Олексій з Маріуполя тільки що отримав кредит на 1200 грн
X
visa and mastercard
Георг тільки що отримав кредит на 1800 грн.
X
visa and mastercard
Оксана тільки що отримала кредит 6800 грн.
X