Кредит під низький відсоток онлайн відразу на карту

-50% на первый кредит-35% на первый кредит-15% на первый кредит
1 000 грн
10 000 грн
7 день
30 днів
Відсотки: грн.
Знижка: %
До погашення: грн.
Дата погашення:
Кошти на будь-які цілі
Ремонт і будівництво
Побутова техніка
Народження дитини
Платежі по кредиту
Платежі по кредиту
Цифрова техніка

Природнє бажання кожного позичальника – одержати гроші в борг із мінімальною переплатою, особливо сьогодні, коли економічна ситуація в Україні дуже напружена. Якщо розглядати банківські установи, як джерело фінансової допомоги, то потрібно розуміти, що взяти кредит під низький відсоток можна, але от швидко ніяк не вийде. Якщо в претендента за позичку не виявиться документального підтвердження платоспроможності або, як альтернатива, заставного майна, то – «залиши надію всякий вхідний» у банк. До того ж, якщо цільовий споживчий кредит можна одержати під невеликий відсоток, то готівкою він обійдеться значно дорожче.

Де можна замовити позику під низький відсоток

З кожним днем росте популярність онлайн-сервісів, що видають кредит онлайн на банківську карту в Україні під невисокий відсоток. Вони можуть виручити в будь-яку хвилину – більшість мікрофінансових організацій працює в цілодобовому режимі, включаючи й «КЛТ КРЕДИТ». Йдучи назустріч своїм клієнтам, тут розробили спеціальну програму лояльності, що дозволяє стать власником заповітної позички не просто з незначною переплатою, але ще й одержати на неї неймовірну знижку.

Від чого залежить ставка в МФО

Комісійні за користування коштами компанії не придумуються зі стелі, а формуються залежно від декількох складових. Розрахунки рівня відсотка ведеться таким чином, щоб:

  • розмір щоденного приросту, що нараховується, був порівнянний з можливостями позичальника, і був для нього привабливим;
  • отриманому прибутку вистачало на подальший розвиток сервісу, сплату податків, обслуговування сайту й безпечних каналів передачі даних;
  • тримати завжди на рахунку капітал, що дозволяє в будь-яку хвилину надати претендентові позику на карту з маленьким відсотком;
  • мати резерв на випадок укладання договору з несумлінним клієнтом і втратою частини фінансів;
  • одержувати природній дохід від своєї діяльності. 

Як одержати вигідний кредит від «КЛТ КРЕДИТ»

Для простої процедури оформлення позички з малою ставкою, без довідок і поручителів потрібно відповідати нескладним вимогам МФ організації:

  • мати українське громадянство;
  • на момент звернення досягтися повноліття. 

Для простої реєстрації на сайті, що дозволяє подати заявку, вам будуть потрібні:

  • внутрішній паспорт і Іпн-Код;
  • мобільний телефон і e-mail;
  • діюча платіжна карта будь-якого банку.

Телефон знадобиться для одержання інформаційних повідомлень, на електронну скриньку прийде договір, який потрібно буде «підписати», ввівши у відповідне поле відправлений системою, смс-код. Після цього угода вважається укладеною, і на пластикову картку вам відразу ж відправляється той самий мікрокредит під низький відсоток.

Як сплатити борг перед компанією

Для цього передбачено кілька варіантів. Якщо підійти обдумано до цього питання, то можна й тут заощадити, уникнувши навіть мізерної комісії за поповнення рахунку. Наприклад, скориставшись індивідуальним кабінетом на сайті «КЛТ КРЕДИТ», переведення з карти буде безкоштовним.

Залежно від правил банку-емітента вашої карти, перерахування коштів через банкінг може бути з нульовою комісією, але є імовірність, що система знімає якусь суму. Так само маємо справу із платежами через термінали самообслуговування.

Прихильники більш консервативних методів фінансових операцій можуть традиційно відвідати відділення будь-якої банківської установи й внести платіж у рахунок боргу через касу.

 Як бачите, у МФ компанії можна не тільки вигідно оформити мікропозики під низький відсоток, але й самостійно забезпечити припустиму комісію, а то, і зовсім, обійти її, за повернення коштів.

Еще никто не поставил оценку
От 51 голосов
0
5
1
51
alt
alt
alt
alt
alt
Всі права захищені © 2015-2021 Торгова марка ТОВ «КЛТ КРЕДИТ»
Розроблено: сайт разработан kaleidoscope
Отримати консультацію
Шановні клієнти!

«Якщо у Вас є промокод, будь ласка, зверніться до оператора для надання знижки!

visa and mastercard
Олексій з Маріуполя тільки що отримав кредит на 1200 грн
X
visa and mastercard
Георг тільки що отримав кредит на 1800 грн.
X
visa and mastercard
Оксана тільки що отримала кредит 6800 грн.
X