Кредит через інтернет за паспортом на карту за 5 хвилин по Україні

-50% на первый кредит-35% на первый кредит-15% на первый кредит
1 000 грн
10 000 грн
7 день
30 днів
Відсотки: грн.
Знижка: %
До погашення: грн.
Дата погашення:
Кошти на будь-які цілі
Ремонт і будівництво
Побутова техніка
Народження дитини
Платежі по кредиту
Платежі по кредиту
Цифрова техніка

Про те, що існує інтернет кредитування, чули багато з людей. Цей вид кредитно-фінансових стосунків прийнято називати мікрокредитуванням, характерною рисою якого є мінімальний термін дії угоди і невелика грошова позичка. Ще однієї характерною рисою є те, що оформлення кредиту онлайн не вимагає багато часу і документів. Саме завдяки цим причинам за останні 5 років кредит online став одною із самих затребуваних послуг у нашій країні, і, потрібно відзначити у всіх країнах пострадянського простору.

Кредити в онлайн або позичка в банку?

Між банківською позикою і онлайн кредитами по паспорту через інтернет є багато спільного. Разом з тим, вони суттєво відрізняються, причому в більшості випадків оформити кредити онлайн значно вигідніше. Безумовно, не має ніякого смислу звертатися в кредитну організацію за одержанням позики на придбання квартири або машини. Зате взяти кредит швидко по паспорту і коду на покупку товару або інші цілі, коли до зарплати залишилося зовсім небагато – відмінне рішення. Єдиний нюанс полягає в тому, щоб знайти надійну компанію, що дозволяє оформити кредит через інтернет по паспорту на вигідних умовах.

Мікрозайм і його особливості

Отримати великий кредит може не кожен громадянин нашої країни. Зате позики готівкою онлайн по паспорту й коду видаються практично всім. Виключення становлять злісні неплатники, які встигнули «заробити» негативний рейтинг і шахраї. Позичальник повинен бути повнолітнім, тому що оформити кредити онлайн згідно із законодавством може тільки особа, що досягла 18-літнього віку. Правда, інтернет кредити в Україні бувають різні, і деякі сервіси обмежують мінімальний вік позичальника до 20 і навіть 23 років. У компанії KLT myCREDIT мінімальний вік, при якому доступна онлайн заявка на кредит по паспорту, становить 18 років.

Колі без мікрокредиту не обійтися

Деякі люди, досхочу награвшись із позиками, одержали негативний рейтинг (негативну історію) і закритий доступ до системи кредитування банками. Тому для них єдиним місцем, де можна взяти кредит по паспорту, залишається кредитна організація. Потрібно підкреслити, що більшість мікрофінансових організацій і «КЛТ КРЕДИТ» не є винятком, лояльно ставляться клієнтам, які вирішили взяти кредит готівкою по паспорту в режимі онлайн. Клієнти можуть скористатися безмежною довірою компанії і взяти в кредити онлайн навіть не з найкращою історією позичальника.

Ще одна категорія людей, яким найпростіше взяти кредит онлайн по паспорту, представлена домогосподарками, студентами, безробітними. Фактично всім їм не доводиться розраховувати на одержання кредиту в банку. У свою чергу, KLT myCREDIT дозволяє оформити кредит через онлайн і через кілька хвилин отримати гроші на свою банківську карту.

Як працює KLT CREDIT?

Уся схема, що дозволяє взяти мікрокредит онлайн, дуже проста і зводиться до подачі заявки та одержанню грошей. Клієнту прийдеться почекати кілька хвилин за чашкою кави і одержати Смс-Повідомлення про надходження коштів. Максимальний ліміт, на який може розраховувати позичальник у рамках онлайн-кредитування, становить 7 тисяч гривень, а строк фінансування – не більше місяця. Спеціально для наших клієнтів найближчим часом даний ліміт буде збільшений до 10 тисяч гривень і строк до 65 днів (2 місяця).

Клієнтам, які розраховують на великі суми, які видаються готівкою або на карту необхідно обов'язково відвідувати офіс банків і інших установ. У рамках боргового фінансування готівкою, передбачене підписання договору. Тому цілком очевидно, що кредит через інтернет по паспорту являється найбільш вигідним, оперативним і зручним варіантом. Тим більше, що не потрібний застава й поручителі. Наша компанія пропонує оформити кредит через онлайн кожній людині, і в першу чергу розраховує на чесність і порядність клієнтів.

Звертайтеся, і ми завжди допоможемо із грошима!

Для швидкого оформлення кредиту онлайн вам знадобиться комп'ютер, підключений до інтернету, а з документів досить мати на руках свій паспорт і ідентифікаційний номер (ІПН).

Рейтинг 3/5
От 52 голосов
3
5
1
52
alt
alt
alt
alt
alt
Всі права захищені © 2015-2021 Торгова марка ТОВ «КЛТ КРЕДИТ»
Розроблено: сайт разработан kaleidoscope
Отримати консультацію
Шановні клієнти!

«Якщо у Вас є промокод, будь ласка, зверніться до оператора для надання знижки!

visa and mastercard
Олексій з Маріуполя тільки що отримав кредит на 1200 грн
X
visa and mastercard
Георг тільки що отримав кредит на 1800 грн.
X
visa and mastercard
Оксана тільки що отримала кредит 6800 грн.
X