Отримайте кредит онлайн цілодобово на вигідних умовах від «КЛТ КРЕДИТ»

-50% на первый кредит-35% на первый кредит-15% на первый кредит
1 000 грн
10 000 грн
7 день
30 днів
Відсотки: грн.
Знижка: %
До погашення: грн.
Дата погашення:
Кошти на будь-які цілі
Ремонт і будівництво
Побутова техніка
Народження дитини
Платежі по кредиту
Платежі по кредиту
Цифрова техніка

Популярна послуга в Україні, з кожним днем, що набирає обороти, – кредит онлайн цілодобово 24/7. Якщо міркувати, виходячи з логіки, то брати гроші під відсотки – переплачувати свої кревні. Із цим не посперечаєшся. Однак, коли вони потрібні терміново, то вибирати не приходиться. Але, от у кого займати, отут варто задуматися й реально оцінити ситуацію, – яка сума потрібна, і чи буде можливість повернути, наскільки надійний інвестор, де його шукати, як терміново потрібні уливання, чи надійний кредитор.

По старій звичці багато прибігають до приватних оголошень, типу «дам гроші в борг під відсотки». Якщо повезе, то, цілком можливо, вам буде надана реальна допомога. Можна звернутися в банк. Але отут, швидше за все, питання впреться в строки одержання й паперову тяганину. Може тоді взяти кредит онлайн у МФ компанії «КЛТ КРЕДИТ», який можна оформити на себе вже з 18 років?

Послуги від приватних осіб

Як черговий варіант, можна брати позичку у фіз. особи. Бажане скласти договір, де будуть зазначені подробиці угоди по видачі позички: її розмір і відсоткова ставка, термін погашення. Усі умови приватної особи доводиться ухвалювати миттєво, якщо ви внесені в список клієнтів з поганою історією повернення заборгованості, але моментальної таку позичку назвати важко. У цьому випадку доведеться постаратися виплатити все сповна, включаючи комісійні, тому що терпіти прострочення приватник чи навряд погодиться, а період виплати частіше не перевищує 3 місяця.

Банківський кредит

Надійний і безпечний спосіб взяти гроші в кредит – звернутися в банк. Але й отут їсть свої «підводні камені». По-перше, дані установи не відрізняються особливою лояльністю, і паперової тяганини не оберешься: підтвердження офіційного місця роботи, довідка про доходи, згода родичів на заставу нерухомості та інше, та інше.

І вже, звичайно, не доводиться сподіватися на гроші онлайн на карту цілодобово –  усі операції по рахунках і приймання звернень тут здійснюється протягом робочого дня. З зіпсованою історією можна залишити всі надії на фінансову допомогу від кредитно-фінансової установи. Та й не кожна компанія по мікрокредитах погодиться мати в списку своїх клієнтів людину, якій відмовив банк.

Що пропонує користувачам МФК «КЛТ КРЕДИТ»

Компанія, що видає мікропозики, на фоні двох попередніх варіантів – ідеальний спосіб позичити «мані» і поправити своє фінансове становище в той момент, коли це найбільше необхідно. Організація дарує шанс навіть тим, хто має погану кредитну історію, і тим, хто потребує перекредитування, що вигідно відрізняє її від конкурентів у сфері надання короткострокових кредитів. Одержавши позику під відсотки й виконавши умови договору, вони можуть пізніше користуватися послугами банків, а також інших фінансових організацій.

Крім цього, ставши клієнтом компанії, ви гарантовано одержуєте: 

 • реально швидкі гроші без відмови на рахунок своєї платіжної карти за 15 хвилин;
 • невисоку відсоткову ставку без схованих платежів і комісій;
 • ніколи у вас не зажадають застави або договору страхування, не потрібні тут і додаткові документи – тільки паспорт і ІПН
 • простоє та прозоре оформлення позики онлайн на карту цілодобово в Україні, незалежно від регіону проживання – це може бути Київ, Харків, Львов і ін.;
 • можливість пролонгувати заборгованість, у випадку неможливості повернути борг у призначену дату;
 • відсутність заборони на дострокове повернення коштів на відміну від конкурентів;
 • кілька способів погашення позички на вибір, які теж займають лічені хвилини. 

Умови, на яких займають кошти: 

 • підтвердження запиту, відкриває клієнту можливість отримати позичку від 500 до 10000 грн. – цілодобовий кредит виконується перекладом на карту будь-якого банку відразу ж після схвалення заявки;
 • комісія із кредиту становить не більші відсотки, 1,65 у день, і залежить від статусу позичальника;
 • період погашення до 65 днів, але кінцеву дату визначає одержувач, при оформленні позики;
 • правила компанії допускають кількаразову пролонгацію договору, на випадок непередбачених обставин, коли недостатньо коштів для повного відшкодування по заборгованості. 

Для своїх позичальників компанія розробила кілька ексклюзивних програм цілодобового міні позики, по яких знижку одержують  не тільки первинні клієнти (-50%), але користувачі, що й повторно звернулися (-35%). Відсоток же третьої позички «схудне» на 15%. Постійні клієнти можуть одержувати знижку за активне використання коштів мікрофінансової організації до 40% з автоматичним підтвердженням запиту.

Кредит онлайн цілодобово: порядок надання

Пройдіть три нескладні кроки, щоб оформити заявку й взяти необхідну суму: 

 • на офіційному сайті МФО перейдіть, кликнувши «одержати», на сторінку анкети-запиту;
 • заповните форму, точно вказавши всю необхідну інформацію про себе, на що піде близько 5 хвилин;
 • одержите грошовий переказ на карту й користуйтеся на свій розсуд.

 Головне не забудьте про дату погашення боргу, щоб уникнути штрафних санкцій. Повернути отриману позичку з відсотками можна, як одним платежем у встановлений день, так і роблячи внески рівними частинами. Це можна робити: 

 • в особистому кабінеті, списуючи зі свого рахунку на банківському продукті необхідну суму на рахунок компанії-кредитора;
 • через платіжні термінали готівкою;
 • у касі будь-якого банку. 

 Як бачите, взяти кредит онлайн швидко на карту цілодобово в мікрофінансової організації «КЛТ КРЕДИТ» не тільки просто, але вигідно й зручно, тому що для цього знадобиться тільки інтернет, телефон, карта банку й паспорт. Не виходячи з будинку, ви поповните грошовий баланс у будь-який час доби й вирішите всі свої проблеми.

Рейтинг 4.7/5
От 52 голосов
4.7
5
1
52
alt
alt
alt
alt
alt
Всі права захищені © 2015-2021 Торгова марка ТОВ «КЛТ КРЕДИТ»
Розроблено: сайт разработан kaleidoscope
Отримати консультацію
Шановні клієнти!

«Якщо у Вас є промокод, будь ласка, зверніться до оператора для надання знижки!

visa and mastercard
Олексій з Маріуполя тільки що отримав кредит на 1200 грн
X
visa and mastercard
Георг тільки що отримав кредит на 1800 грн.
X
visa and mastercard
Оксана тільки що отримала кредит 6800 грн.
X