Кредит на карту без дзвінків операторів в «КЛТ КРЕДИТ»

-50% на первый кредит-35% на первый кредит-15% на первый кредит
1 000 грн
10 000 грн
7 день
30 днів
Відсотки: грн.
Знижка: %
До погашення: грн.
Дата погашення:
Кошти на будь-які цілі
Ремонт і будівництво
Побутова техніка
Народження дитини
Платежі по кредиту
Платежі по кредиту
Цифрова техніка

Економічна ситуація на Україні поки не дає можливості всім громадянам почувати себе фінансово впевненими. У більшості залишається ймовірність ситуації, коли гроші не просто знадобляться, а необхідність у них буде вкрай терміново. В умовах поспіху й бажання зберегти факт звернення в МФО самим зручним буде взяти кредит на карту без дзвінків. У цьому випадку оператор не буде турбувати вас довгим інтерв'ю або дзвонити контактним особам, уточнюючи ваші дані. Довгі процедури не тільки змушують вас втрачати дорогоцінний час, але й можуть привести до додаткових витрат, особливо якщо у вас екстрена ситуація.

Взяти кредит на карту пропонують багато компаній. Іноді в кількості пропозицій розібратися буває дуже непросто. Швидкий мікрокредит від KLT CREDIT без перевірок – це простий спосіб, що дозволяє вирішити більшість фінансових проблем з безліччю переваг.

Навіщо взагалі потрібно говорити із кредитором

Багато позичальників, які зустрічалися з подібним методом установлення надійності клієнта, відзначають ряд неприємних особливостей. Наприклад, розмова складалася з безлічі питань особистого характеру, які хоч і могли якось указати на характеристику клієнта, але без них теж можна було обійтися.

Ще більше ситуація збільшується, коли починають дзвонити контактним особам і цікавитися ступенем споріднення, відомостями про роботу клієнта, рівню його доходів, особистих якостях, фактичному складі родини. У такій ситуації ніяково почуває себе й опитувані знайомі, і потенційний позичальник. Саме це й робить кредит онлайн без дзвінків від KLT CREDIT таким привабливим і зручним. Але це не єдиний плюс послуги.

Оперативність і доступність

Найголовніше в невідкладному вирішенні проблем – це швидкість. Банки здатні розтягти процедуру видачі позики на кілька днів. За цей час проводиться безліч перевірок, у ході яких установлюється платоспроможність і благонадійність позичальника. Отут ви можете розраховувати взяти гроші на карту без дзвінків не пізніше, чим через годину, причому цілодобово. За цей час ви встигнете подати заявку, надати необхідні дані, пройти верифікацію, одержати схвалення і свої кошти.

Ця швидкість рішення досягається простотою механізму оформлення й мінімальними вимогами. Для того щоб взяти позичку, досить виконання наступних пунктів:

 • Досягнення позичальником віку 18 років;
 • Наявність паспорта громадянина й ідентифікаційного коду;
 • Мобільний телефон і можливість виходу в інтернет;
 • Платіжна картка будь-якого банку України з позитивним балансом.

 На відміну від деяких інших МФО, тут не потрібне підтвердження доходу або надання додаткових гарантій. Ми готові видати вам позику на карту без дзвінків оператора, без телефону поручителя, тільки на підставі посвідчення особи.

Чесні умови

Ще до подачі заявки вас уже проінформують і про відсотки, і про розмір переплати, і про загальну суму до виплати. Зручний калькулятор дає можливість розглянути безліч варіантів з різними параметрами. Це дозволить вам оцінити свої можливості і, при необхідності, переглянути обсяг позички або її термін.

Особливої уважності заслуговує програма лояльності, яка поширюється як на нових клієнтів, так і на тих, хто звертається за послугою повторно. Ми надаємо відчутні знижки на свої послуги до 50%. Це відмінна можливість заощадити, що важливо при гострій нестачі власних коштів.

Перед підписанням угоди про надання послуг ви ще раз зможете ознайомитися з умовами вашої угоди й прийняти остаточне рішення. Ми прагнемо максимально точно надати нашим позичальникам інформацію про майбутні виплати до підписання, щоб убезпечити їх від некоректних рішень і непосильного тягаря.

Завжди йдемо назустріч

Ми не просто готові видати позику онлайн без дзвінків і у відсутності поручителів або додаткових гарантій. У системі надання послуг KLT CREDIT передбачені альтернативні рішення для тих, у кого не настало поліпшення фінансового стану. Будь-який клієнт може продовжити свою позику на зручний термін і виплатити його пізніше. Вартість послуги набагато менше, чим штрафи за прострочений платіж, до того ж вона дозволяє уникнути пені.

Ще один приємний сюрприз – пільговий період. Протягом трьох днів ви можете повернути всю позику без нарахування відсотків. Це особливо зручно тим, кому грошей не вистачає в буквальному значенні слова на парі днів.

Отже, ви одержуєте можливість вирішити свої матеріальні проблеми й взяти позичку без дзвінка менеджера, яка має список переваг:

 • Чесні умови;
 • Доступна відсоткова ставка;
 • Без перевірок;
 • Схвалення з поганою кредитною історією;
 • Дуже швидко;
 • Високий ступінь конфіденційності й захисту персональних даних;
 • Пільговий період;
 • Програма лояльності.

Залишається тільки відправити онлайн-заявку і вже через півгодини гроші будуть у вас на картці.

Рейтинг 4/5
От 58 голосов
4
5
1
58
alt
alt
alt
alt
alt
Всі права захищені © 2015-2021 Торгова марка ТОВ «КЛТ КРЕДИТ»
Розроблено: сайт разработан kaleidoscope
Отримати консультацію
Шановні клієнти!

«Якщо у Вас є промокод, будь ласка, зверніться до оператора для надання знижки!

visa and mastercard
Олексій з Маріуполя тільки що отримав кредит на 1200 грн
X
visa and mastercard
Георг тільки що отримав кредит на 1800 грн.
X
visa and mastercard
Оксана тільки що отримала кредит 6800 грн.
X