Кредит для інвалідів в «КЛТ КРЕДИТ» - гроші без проблем

-50% на первый кредит-35% на первый кредит-15% на первый кредит
1 000 грн
10 000 грн
7 день
30 днів
Відсотки: грн.
Знижка: %
До погашення: грн.
Дата погашення:
Кошти на будь-які цілі
Ремонт і будівництво
Побутова техніка
Народження дитини
Платежі по кредиту
Платежі по кредиту
Цифрова техніка

Сьогодні отримати позику може практично будь-який громадянин, у тому числі безробітний або пенсіонер. Навіть банки, які відрізняються підвищеною вимогливістю до клієнтів, можуть знайти для подібних здобувачів пропозиції. А якщо знадобиться кредит для інвалідів?

Ці люди належать до категорії соціально незахищених, що й мають обмежені можливості, у тому числі трудові. Чи готові кредитні організації, і на яких умовах, співробітничати, наприклад, з тими, у кого 1-я група? Для KLT CREDIT статус інвалідності – це взагалі не проблема. Ви можете оформити тут позику на тих же комфортних умовах, що й усі інші. 

Які прийдеться підготувати документи? 

Щоб одержати кредит для інвалідів, додаткових довідок і паперів не знадобиться. Досить підготувати тільки паспорт та ідентифікаційний код. Також потрібна картка будь-якого банку України й мобільний телефон. Більше не потрібно нічого, у тому числі довідок про зарплату, поручителів і т.д.

Додаткова пільга тим, у кого 1-я, 2-я група або 3-я, не передбачена, хоча вони одержують досить скромну пенсію. Правила надання послуги – загальні й засновані на стандартному підході. Не варто вважати, що така позичка – це дуже дороге вирішення фінансових проблем. Навпаки, ознайомившись із умовами, ви зможете переконатися, наскільки це доступно більшості громадян, навіть із обмеженнями по здоров'ю. 

Як дорого може обійтися кредит наявними інвалідам? 

KLT CREDIT пропонує одні із самих комфортних умов не тільки для людей з обмеженими можливостями, але й для всіх громадян України, які виявилися в ситуації, коли терміново потрібні гроші. Отже, користування позиченими грошима буде коштувати зовсім недорого:

 • Перша позика – усього під 0,83%;
 • Друга – 1,05%;
 • Третя – 1,37;
 • Усі інші – 1,65%. Ця ставка – максимальна й більш дорогих умов отут немає;
 • Крім цього, раз у тиждень, незалежно від черговості можна взяти кредит для інвалідів 3 групи й усіх інших позичальників зі ставкою в 1,15%.

При цьому є так званий «грейс-період», який вважається пільговим і триває три дні. За цей час можна повернути гроші й не платити відсотки. 

Чи складно повертати позичку? 

Звичайно, внести в бюджет додаткові витрати – це досить складно, особливо для тих, хто потребує частого або постійному прийманні ліків, проходженні санаторно-курортного лікування і т.д. Проте, завдяки простим механізмам і особливій послузі продовження строку позики борг від KLT CREDTIT виплатити потрібну суму не важко буде. Є три способи внесення коштів:

 • Через особистий кабінет на сайті компанії. Це оптимальний спосіб для тих, чия свобода пересування обмежена особливостями здоров'я. Досить просто зайти у свій профіль і переказати гроші з банківської картки;
 • У терміналах самообслуговування. У найближчому магазині або супермаркеті, а також в інших популярних місцях можна швидко й практично без черг внести платіж. Оскільки ці пристрої зараз дуже поширені, йти далеко не прийдеться;
 • У касі будь-якого банку. Такий метод підходить тим, хто в такий спосіб робить і інші платежі, наприклад, комунальні, або інші варіанти недоступні. Варто пам'ятати, що в цьому випадку може стягуватися додаткова комісія.

 У кожному разі, послуги KLT CREDIT дозволяють вирішити термінові проблеми із грошима й оформити кредит пенсіонерам інвалідам буквально протягом години. Вам більше не потрібно стояти в чергах, слухати від менеджера про те, наскільки ви неповноцінна людина й потребуєте поручителя. Просто відправте онлайн-заявку й користуйтеся якісними продуктами фінансового ринку. Наші переваги:

 • Комфортна відсоткова ставка;
 • Швидке ухвалення рішення й оформлення;
 • Пільговий період;
 • Можливість продовження;
 • Високий відсоток позитивних рішень, у тому числі при поганій кредитній історії;
 • Не потрібні довідки про доходи й поручителі;
 • Кошти видаються нецільовим платежем і їх можна витрачати на свій розсуд.

Завдяки цьому ви зможете легко вирішити такі проблеми, як оплату рахунків, покупку потрібних товарів техніки, подарунки або рішення інших проблем, що вимагають негайних фінансових вливань. При цьому компанія ніяк не буде обмежувати або обмежувати ваші права. Можете не сумніватися, KLT CREDIT – це ваш друг і надійне плече у важкій фінансовій ситуації.

Рейтинг 3/5
От 53 голосов
3
5
1
53
alt
alt
alt
alt
alt
Всі права захищені © 2015-2021 Торгова марка ТОВ «КЛТ КРЕДИТ»
Розроблено: сайт разработан kaleidoscope
Отримати консультацію
Шановні клієнти!

«Якщо у Вас є промокод, будь ласка, зверніться до оператора для надання знижки!

visa and mastercard
Олексій з Маріуполя тільки що отримав кредит на 1200 грн
X
visa and mastercard
Георг тільки що отримав кредит на 1800 грн.
X
visa and mastercard
Оксана тільки що отримала кредит 6800 грн.
X