Кредит без відсотків: що слід знати про безкоштовний сир

-50% на первый кредит-35% на первый кредит-15% на первый кредит
1 000 грн
10 000 грн
7 день
30 днів
Відсотки: грн.
Знижка: %
До погашення: грн.
Дата погашення:
Кошти на будь-які цілі
Ремонт і будівництво
Побутова техніка
Народження дитини
Платежі по кредиту
Платежі по кредиту
Цифрова техніка

Сьогодні Україну охопив новий тренд: компанії й сервіси фінансової користі активно пропонують взяти кредит без відсотків усім громадянам. Що ховається за щедрістю й чи стоїть погоджуватися на пропозиції. Особливо бентежить, що це не приносить ніяких вигід, мимоволі напрошується питання: «У чому підступ?». Насправді – це звичайні гроші в кредит, які ви можете отримати в МФО й просто не платити за їхнє використання.

Хто має право на одержання нульової позички?

Умови в цьому випадку ідентичні іншим пропозиціям мікрофінансових організацій. Позика без відсотків може одержати практично кожєн. Вік позичальника обов'язково становить 18 років або більше, повинен бути паспорт і ідентифікаційний код. Порядок оформлення залишиться без змін. Доведеться подати онлайн-заявку, надати свої персональні дані, указати суму й термін.

Після проходження перевірки й процедури підтвердження платіжних реквізитів, можна чекати, коли на карту будуть переведені кошти. Зрозуміло, у відсутності % криється величезний плюс: ви дістаєте кошти у своє користування зі знижкою 100% і повертаєте позику без переплат. Але про що слід знати клієнтам до підписання угоди з умовами?

Особливі характеристики безпроцентного кредиту

Далеко не відразу стає ясно, що така вигідна пропозиція – це задоволене обмежений у своїх параметрах мікрокредит. Його видають тільки новим клієнтам, що не зверталися в дану МФО за грошима. Крім цього, перша позика має й інші особливості:

  • Невеликий розмір – цей мікропозики рідко буває більше 1000 грн. Якщо потрібно більше грошей – прийдеться вибирати інший варіант або переплачувати;
  • Короткий період користування, максимум – 14 днів, але частіше тиждень. За цей час можна вирішити свої фінансові проблеми й виплатити свою позичку під нуль відсотків, але є ризик не вкластися. Вона виходить термінової по швидкості оформлення й виплати одночасно;
  • Високі штрафи. Відомий «підводний» камінь, хоча про нього завжди попереджають. Коли не встигаєте виплатити вчасно, вас чекає нарахування % за весь попередній період, плюс пеня й решта, згідно з інформацією в умовах.

Якщо не врахувати ці особливості, перший кредит може стати й дебютним серйозним розчаруванням у співробітництві з мікрофінансовими компаніями.

Чи стоїть погоджуватися на пропозиції?

Якщо це дійсно ваш перший раз зверненні в МФО, ви дійсно можете отримати швидку позику, яка видається практично без відмови. Це прекрасна можливість дістати кошти терміново готівкою на вигідних умовах. Однак варто пам'ятати, що при повторному візиті ставки збільшуються в рази, чого не скажеш про KLT CREDIT. Якщо ви хочете взяти не маленький кредит під 0 відсотків, а більшу суму, до 10 000 грн., отут запропонують найнижчі ставки. Навіть при наступному зверненні вам не прийдеться переплачувати, % не буде перевищувати 1,65, у той час як в інших представників він може досягати майже 3%.

Ви можете вибрати гроші в борг без відсотків, як короткочасне вирішення, але будьте готові вчасно їх повернути. При повторному зверненні розцінки вже будуть зовсім іншими, у цьому можна переконатися просто відвідавши сайт обраної компанії.

Чому KLT CREDIT - чесний партнер?

Якщо ви не зможете одержати кредит онлайн без відсотків в іншій організації, у нас ви можете розраховувати на миттєву допомогу й вирішення фінансових проблем протягом 30 хвилин. З нами вигідно й просто тому що:

  • Потрібен мінімальний пакет документів. Це дозволяє, на відміну від більшості банків, видати вам фінанси відразу після звернення й ухвалення схвального рішення;
  • Ставка по позиці нижче конкурентів на другий і третій раз. Ви можете звертатися до нас повторно й одержувати приємний бонус або знижку;
  • Є пільговий період. При будь-якій кількості візитів до нас, ви можете сплатити борг, не переплативши ні копійки, якщо повернете все протягом трьох днів. Тобто взяти кредит без відсотків, але сума вже може бути набагато більше;
  • Чесні умови. Ми не затягаємо клієнтів промоакціями. А пропонуємо серйозне, тривале співробітництво як фінансових партнерів;
  • Готові працювати з усіма. Ми можемо видати гроші, якщо ваш рейтинг у БКІ дуже низький через погану кредитну історію.

Залишається тільки перейти на сайт і взяти стільки грошей, скільки вам потрібно сьогодні!

Рейтинг 4.7/5
От 52 голосов
4.7
5
1
52
alt
alt
alt
alt
alt
Всі права захищені © 2015-2021 Торгова марка ТОВ «КЛТ КРЕДИТ»
Розроблено: сайт разработан kaleidoscope
Отримати консультацію
Шановні клієнти!

«Якщо у Вас є промокод, будь ласка, зверніться до оператора для надання знижки!

visa and mastercard
Олексій з Маріуполя тільки що отримав кредит на 1200 грн
X
visa and mastercard
Георг тільки що отримав кредит на 1800 грн.
X
visa and mastercard
Оксана тільки що отримала кредит 6800 грн.
X