Хочете взяти кредит без відмови? Звертайтеся в «КЛТ КРЕДИТ»!

-50% на первый кредит-35% на первый кредит-15% на первый кредит
1 000 грн
10 000 грн
7 день
30 днів
Відсотки: грн.
Знижка: %
До погашення: грн.
Дата погашення:
Кошти на будь-які цілі
Ремонт і будівництво
Побутова техніка
Народження дитини
Платежі по кредиту
Платежі по кредиту
Цифрова техніка

Іноді спроба взяти кредит онлайн може увінчатися невдачею. Часом організації відхиляють заявки навіть від здобувачів з гарною репутацією. Але це скоріше виключення, ніж правило, якщо ви вирішили звернутися по допомогу в компанію «КЛТ КРЕДИТ». Тут вам готові видати кредит без відмови на банківську карту без зайвих дзвінків, перевірок і затягування часу.

Особливості онлайн-позики

Як уже випливає із самої назви, таку позичку можна оформити через інтернет. Компанія «КЛТ КРЕДИТ» використовує одну із самих зручних схем роботи із клієнтами, яка дозволяє одержати моментальну фінансову допомогу в самі короткі строки. Ключові особливості цієї послуги:

 • Ви подаєте заявку, документи й підписуєте договір по мережі зі свого комп'ютера;
 • Процедура перевірки й винесення рішення проходить максимально швидко;
 • Отримана позика перераховується безпосередньо на банківську картку й доступна для зняття готівкою в підходящому банкоматі.

Із цих умов випливають переваги такого типу позичок:

 • Швидкість оформлення;
 • Висока ймовірність схвалення;
 • Зручні механізми погашення;
 • Мінімальний пакет документів і широкий віковий діапазон.

Якщо до цього додати й власні переваги компанії KLT CREDIT, то одержуємо практично ідеальний кредит онлайн на карту без відмови.

Умови оформлення позики

Отже, можливість зайняти в даної компанії є практично в кожного громадянина України. Для цього досить досягнення 18-літнього віку, наявності паспорта й ідентифікаційного коду. Підтвердження роботи, зарплати й поручителі не потрібні, все без перевірок і довідок. Особливо привабливо все це виглядає з урахуванням комфортних відсотків:

 • Базова ставка становить 1,65%;
 • Тим, хто скористався послугою вперше – знижка 50%, тобто переплачувати доведеться всього 0,83;
 • На другий кредит – 1,08%, а на третій – 1,4%;
 • При передплаті на спецрассилку можна отримати на будь-яку іншу позику зменшення відсотків на 35%.

Окрема увага на строки – позика можна оформити на 1-30 днів, при цьому надається так званий grace-період на три доби. Це пільговий час, коли можна погасити позичку. Це все служить додатковим аргументом, щоб оформити безвідмовний кредит на карту від KLT CREDIT.

Як повертати гроші?

Платежі можна вносити декількома способами. Компанія підтримує наступні варіанти:

 • Прямо на сайті МФО зі свого банківського карт-рахунку;
 • За допомогою терміналів самообслуговування;
 • Через касу будь-якого відділення банку у вашому місті або населеному пункті.

Уся інформація про розмір суми до повернення буде зазначена у вашому договорі. Уважно вивчите його, перш ніж підписати. Але що робити, якщо грошей у достатній кількості нема, а термін закінчуватися?

Компанія «КЛТ КРЕДИТ» подбала про своїх позичальників і надала їм можливість продовжити свою позичку на 5, 10, 20 або 30 днів, залежно від ситуації. За це прийдеться небагато доплатити, але сума буде значно менше, чим мінімальний штраф за прострочений платіж.

 Як оформити позику на карту терміново без відмови?

Із цим завданням легко впорається навіть не дуже впевненний користувач комп'ютера й інтернету. Кожний етап розроблювачі сервісу постачили докладними покроковими інструкціями з поясненнями. Щоб отримати гроші в борг, потрібно перейти на сайт компанії, де й виконати наступні дії:

 • Указати за допомогою зручного онлайн-калькулятора суму й термін. При цьому вам відразу відобразять кількість коштів до повернення, і яку частину від цієї суми складуть відсотки;
 • Перейти до заповнення анкети ( для нових користувачів). Вам слід указати всі дані, передбачені полями опитувача. Важливо дотримуватися граничної точності, щоб надалі уникнути непорозумінь;
 • Подати онлайн-заявку на одержання коштів. У ній також необхідно вносити дані уважно, оскільки через помилки вам можуть відмовити;
 • Пройти процедуру верифікації картки. Для цього на ній блокується невелика сума, що потрібно для перевірки дійсності рахунку й приналежності його саме вам. Якщо ви плануєте взяти позику на карту друга або родича, то можете відкласти цю витівку – нічого не вийде;
 • Дочекатися схвальної відповіді. Повідомлення прийде вам на зазначений номер телефону або поштова скринька;
 • Підписати договір-угода. Прочитайте уважно всі пункти. Щоб впевнитися, що все зазначене правильно й знати про порядок співробітництва. Після підписання відмовитися від коштів ви вже не зможете;
 • Дочекайтеся переведення від кредитора й можете користуватися отриманими фінансами.

Компанія «КЛТ КРЕДИТ» видає мікропозики  без відмови навіть тим, у кого погана кредитна історія і є деякі прострочені зобов'язання. Ви одержите цілодобову екстрену грошову допомогу на комфортних умовах від надійного й чесного кредитора.

Рейтинг 4.7/5
От 52 голосов
4.7
5
1
52
alt
alt
alt
alt
alt
Всі права захищені © 2015-2021 Торгова марка ТОВ «КЛТ КРЕДИТ»
Розроблено: сайт разработан kaleidoscope
Отримати консультацію
Шановні клієнти!

«Якщо у Вас є промокод, будь ласка, зверніться до оператора для надання знижки!

visa and mastercard
Олексій з Маріуполя тільки що отримав кредит на 1200 грн
X
visa and mastercard
Георг тільки що отримав кредит на 1800 грн.
X
visa and mastercard
Оксана тільки що отримала кредит 6800 грн.
X