Кредит без поручителів реально і вигідно з «КЛТ КРЕДИТ»!

-50% на первый кредит-35% на первый кредит-15% на первый кредит
1 000 грн
10 000 грн
7 день
30 днів
Відсотки: грн.
Знижка: %
До погашення: грн.
Дата погашення:
Кошти на будь-які цілі
Ремонт і будівництво
Побутова техніка
Народження дитини
Платежі по кредиту
Платежі по кредиту
Цифрова техніка

Ще зовсім недавно кредит без поручителів здавався нездійсненною мрією. Уся проблема приховувалася в надмірній обережності й складності банківської системи, яка довгий час була майже монополістом на ринку. Сьогодні одержати онлайн позику так само просто, як оформити покупку через інтернет.

Хто може одержати позичку?

10 років тому взяти позику міг тільки та людина, що має постійне працевлаштування із пристойною «білою» зарплатою. Студенти, фрілансери, неофіційні наймані робітники змушені були шукати варіанти. Тепер, завдяки появі на ринку фінансових послуг мікрофінансових організацій (МФО), можна оформити швидку позику без поручителів на картку протягом 20 хвилин. Враховуючи, що відправити заявку можуть не тільки з 20 років, але й з 18, аудиторія потенційних позичальників розширюється за рахунок студентів і інших категорій, що підпадають під цей критерій.

 Для одержання мікрокредиту досить мати паспорт, ідентифікаційний код, платіжну карту вітчизняного банку й мобільний телефон. Важлива умова – наявність на картковому рахунках хоча б 1-2 грн. для верифікації. Якщо баланс нульовий – потрібно поповнити його на мінімальну суму. Примітно те, вам дадуть гроші в борг без поручителів, без довідки про доходи та інших документів.

Гарна новина й для тих, у кого є незакриті зобов'язання із простроченнями перед банками. Тепер погана кредитна історія не є непереборною перешкодою. Єдина умова, через який можуть відмовити – вже наявна позичка в МФО.

На яких умовах видає позики KLT CREDIT: строки й відсотки

Незважаючи на те, що гроші видаються без довідок з роботи й інших додаткових і незручних для позичальника гарантій, ми готові надати одні із самих комфортних і чесних умов:

  • Термін позички – 30 днів, але при продовженні співробітництва й ростом довіри до вас він збільшиться до 65;
  • Відсотки залежать від кількості звернень. Новачкам – більша знижка в 50%, що дозволить нараховувати не більш 0,83% у день по позиці. При другій позичці на ставці уступлять 35%, при третьої – 15%. Крім цього, діють різні акції, що дозволяють заощаджувати й надалі;
  • Сума при першій подачі заявки – 2500 грн., надалі – до 10 000 грн. Це пояснюється відсутністю гарантій, і компанія прагне підстрахуватися на випадок неблагонадійних позичальників.

На таких умовах взяти кредит онлайн на карту без поручителів можна далеко не в кожної МФО. Банки ж у принципі не захочуть працювати без додаткових гарантій.

Крім невисоких відсоткових ставок і значної суми для першого зверненні, KLT CREDIT надає пільговий період строком три дні й можливість продовження позички, якщо через тимчасові складності немає досить коштів, щоб її закрити.

Як одержати та виплачувати позику?

Для оформлення необхідно заповнити спеціальну заявку на сайті. Якщо ви звертаєтеся вперше, то прийдеться пройти швидку процедуру реєстрації, але навіть із нею одержання грошей не займе більше години. Потрібно вказати свої платіжні дані, включаючи реквізити карти. Для кожного кроку надається докладна текстова підказка.

Після заповнення й перевірки даних, вам залишається дочекатися рішення. Воно приходить досить швидко, як правило, протягом 20 хвилин. Після цього ви повинні поставити цифровий підпис на договір і можете чекати переведення. Не варто вважати, що це повною мірою кредит готівкою без поручителів. Справа в тому, що ви повинні обналічити його самі, у банкоматі, по факту це – термінове банківське переведення.

Для його погашення можна скористатися одним зі способів:

  • Особистий кабінет на сайті;
  • Термінал самообслуговування;
  • Каса будь-якого банку.

Ви самі вибираєте спосіб, головне – укластися в графік платежів і не допускати прострочень. KLT CREDIT – це відмінний партнер, який довіряє вам настільки, що не боїться позичити кілька тисяч.

Еще никто не поставил оценку
От 51 голосов
0
5
1
51
alt
alt
alt
alt
alt
Всі права захищені © 2015-2021 Торгова марка ТОВ «КЛТ КРЕДИТ»
Розроблено: сайт разработан kaleidoscope
Отримати консультацію
Шановні клієнти!

«Якщо у Вас є промокод, будь ласка, зверніться до оператора для надання знижки!

visa and mastercard
Олексій з Маріуполя тільки що отримав кредит на 1200 грн
X
visa and mastercard
Георг тільки що отримав кредит на 1800 грн.
X
visa and mastercard
Оксана тільки що отримала кредит 6800 грн.
X