Чи можна оформити кредит без перевірки кредитної історії в Україні

-50% на первый кредит-35% на первый кредит-15% на первый кредит
1 000 грн
10 000 грн
7 день
30 днів
Відсотки: грн.
Знижка: %
До погашення: грн.
Дата погашення:
Кошти на будь-які цілі
Ремонт і будівництво
Побутова техніка
Народження дитини
Платежі по кредиту
Платежі по кредиту
Цифрова техніка

Хронологія платежів кожного позичальника по кредиту відображається в його кредитній історії, на яку надалі орієнтуються усі банки й МФО, ухвалюючи рішення про видачу чергової позички. Незалежно від форми діяльності, усі фінансові організації й установи є учасниками системи обміну інформацією, і тому одержати кредит без перевірки кредитної історії в Україні не вийде ні в кого. Але якщо для перших, репутація претендента на позику відіграє першорядне значення, при ухваленні рішення, то в другому випадку взяти кредит онлайн на карту буде значно простіше.

Особливості надання позички в Україні

Дістати фінансові кошти в Києву, як і в інших регіонах країни, у банках не так просто, як багатьом би хотілося. У кожній установі існує свій регламент розгляду заявок від претендентів на одержання грошей, але всі вони націлені на те, щоб максимально убезпечити свою подальшу діяльність від фінансових збитків. Виходить, кредит без перевірок нереальний.

Навіть якщо ви ніколи не мали проблем із кредитами, менеджер запросить пакет документів, що підтверджують особистість, платоспроможність: паспорт, код, довідку з офіційного місця роботи про безперервний стаж на одному місці й про середньомісячний дохід. Тобто сподіватися на швидку позику не доводиться.

У випадку якщо зарплата, по банківських мірках, не відповідає достатньому рівню для погашення необхідної суми, то позичальникові або відмовлять, або запропонують альтернативу – оформити під заставу нерухомість або авто. Крім того, що для цього знадобиться збирати додатковий пакет паперів, доведеться понести додаткові витрати (коли потрібні гроші) на оплату послуг нотаріуса, оцінювача заставного майна, страхування життя і так далі.

Ще неприглядніше буде ситуація з поганою кредитною історією й при її відсутності – найбільш імовірна негативна відповідь прохання про кредит. Хоча під заставу або із залученням поручителя, можливо, і дадуть, однак умови договору важко буде назвати привабливими.

Позика на карту без перевірок і дзвінків менеджера

Коли гроші в борг потрібні терміново, і займатися збором документів зовсім немає часу, сьогоденням «рятувальним колом» послужить мікрофінансова компанія, така, наприклад, як КЛТ КРЕДИТ.

МФ організації розглядають запити на мікропозики за 5 хвилин і перераховують гроші на платіжну картку моментально. Не можна сказати, що це позика без перевірок, але в лояльності онлайн-сервісів сумніватися не доводиться. Судіть самі.

  • Оформлення заявки на видачу позички одержують підтвердження протягом усього декількох хвилин у будь-яку годину дня й ночі, незалежно від регіону проживання, навіть без КІ або з «підмоченою» репутацією платника. Складності можуть виникнути тільки, якщо людина зарекомендувала себе, як злісний неплатник або має на момент подачі заявки трохи ще не погашених мікрокредитів або великий борг перед банками. 
  • Термінова позика без перевірок і без відмови фінансові компанії видають лише по паспорту і ІПН (скани), інша інформація просто подається клієнтом в анкеті-заяві разом з номером телефону й банківської карти, на яку будуть відправлені гроші. Тут потрібно відзначити, що дані потрібно вказувати достовірні, тому що сервіси мають свої канали перевірки, і перекручені відомості будуть розцінені, як навмисне приховання з недобрим наміром.

Споживчий кредит або позика МФК

Коли потрібні гроші на покупку, наприклад, побутової техніки або меблів, сума потрібно невелика, і банк цілком може виявити поблажливість і видати цільовий кредит без перевірок і навіть без первісного внеску, тому що заставою буде служити куплений товар.

Такий варіант гарний, якщо покупець вже знає, що саме йому потрібно або укладає договір безпосередньо в торговельній точці, де працює представник фінансової установи – виділені кошти можна буде використовувати на оплату конкретного продукту й винятково в магазинах-партнерах банку.

Експрес-кредит від МФ організації не обмежує можливостей позичальника на використання грошового переказу, що розширює рамки вибору асортиментів, необхідного товару, і місця його придбання. Клієнт навіть може перевести в готівку позику за правилами кредитної програми банку-емітента.

Вибір завжди залишається за вами. Головне адекватно оцінити свої можливості, щоб вчасно повернути позичені кошти. Це дозволить надалі безвідмовно одержувати необхідну позичку в будь-яких компаніях або фінансових установах.

Рейтинг 3/5
От 52 голосов
3
5
1
52
alt
alt
alt
alt
alt
Всі права захищені © 2015-2021 Торгова марка ТОВ «КЛТ КРЕДИТ»
Розроблено: сайт разработан kaleidoscope
Отримати консультацію
Шановні клієнти!

«Якщо у Вас є промокод, будь ласка, зверніться до оператора для надання знижки!

visa and mastercard
Олексій з Маріуполя тільки що отримав кредит на 1200 грн
X
visa and mastercard
Георг тільки що отримав кредит на 1800 грн.
X
visa and mastercard
Оксана тільки що отримала кредит 6800 грн.
X