Оформлення кредиту без паспорта в KLT CREDIT

-50% на первый кредит-35% на первый кредит-15% на первый кредит
1 000 грн
10 000 грн
7 день
30 днів
Відсотки: грн.
Знижка: %
До погашення: грн.
Дата погашення:
Кошти на будь-які цілі
Ремонт і будівництво
Побутова техніка
Народження дитини
Платежі по кредиту
Платежі по кредиту
Цифрова техніка

Зараз практично кожний може взяти кредит онлайн на банківську карту в Україні, досить мати мінімальний пакет паперів, тобто без додаткових документів. Такі пропозиції відрізняються простотою й високим порогом схвалення. Там не потрібні додаткові гарантії у вигляді поручителів.

Але що робити, якщо навіть цього мінімуму немає на руках? Виявляється, у банку кредит без паспорта одержати неможливо, там від вас обов'язково схочуть оригінал і копію. Те ж саме в більшості інших кредитних організацій. Однак, якщо у вас є точні дані, ксерокопії і т.і., для KLT CREDIT це не стане перешкодою.

Чому не потрібні оригінали?

 Оскільки весь процес оформлення відбувається дистанційно, в інтернеті, то ви дійсно одержуєте кредит онлайн без паспорта, без ІПН. Однак це не виходить, що у вас в принципі може не бути цих документів. Вони можуть бути оформлені, але відсутні поруч. Досить просто мати точні дані, які ви зможете вказати в заявці. У ряді МФО іноді вимагають копії або фото, але в KLT CREDIT вам оформлять швидку мікропозику без скана документів.

 При цьому перевірка проводиться за допомогою бази даних, тому досить введеної інформації, а також ряду підтверджувальних процедур. Це дозволяє уникнути шахрайських і підставних позик і забезпечити клієнтам компанії винний рівень захисту й можливість терміново взяти кредит без паспорта на карту.

Як взяти гроші в борг без ІПН і фото

 Схема одержання дуже проста. Вона складається з декількох кроків:

 • Перейдіть на сайт компанії. Якщо це перший візит – зареєструйтеся;
 • На головній сторінці за допомогою інтуїтивно зрозумілого калькулятора вкажіть необхідну кількість коштів і період кредитування;
 • Заповніть спеціальну онлайн-заявку. Це самий відповідальний крок, оскільки потрібно вказувати паспортні дані й код платника податків. Для цього оригінали не обов'язкові, можна скористатися відомостями з інших паперів, наприклад, старого договору, якщо з того моменту нічого не змінювалося. Для заповнення може бути досить фотографії (або відправленого в пошті зображення) паперів на телефоні. Головне – дотримувати акуратності й вказати все з точністю до літери;
 • Пройдіть процедуру перевірки банківської карти. Це потрібно для посилення захисту клієнта й системи від шахраїв. Для цього потрібно, щоб на рахунку було не менш 1 грн. Невелика сума буде на короткий строк заблокована, а після - знову доступна. Це завершальний етап перед винесенням схвального рішення;
 • Поставте цифровий підпис на угоді. Її ви одержите по телефону в повідомленні після схвалення кредиту;
 • Дочекайтеся, поки перерахують вашу позику на карту без паспорта.

Після цього ви можете користуватися коштами на свій розсуд: робити покупки, платити за навчання, сплатити штраф або вирішити інші термінові проблеми.

Які умови видачі й погашення такої позички?

Даний мікрокредит доступний усім громадянам України, які досяглися віку 18 років. Нагадаємо, що підтвердженням громадянства служить саме паспорт установленого зразка. Але якщо паперів тимчасово немає поруч – ми видамо позику без документів. Умови дійсно комфортна:

 • Щадна відсоткова ставка від 0,83% до 1,65%;
 • Максимально можливий строк – до 30 днів;
 • Сума – до 2 500 грн.;
 • Є пільговий період і послуга продовження позики;
 • Зручні способи погашення;
 • Цілодобова видача коштів;
 • Схвалення навіть при проблемній кредитній історії.

Якщо ви прагнете одержати наступну позику і побільшати максимальну суму й строк, ви повинні будете надати необхідні документи.

Ви не тільки можете одержати гроші в кредит без паспорта або ідентифікаційного коду, але й при наявності непогашених боргів у банках. Більше не потрібно шукати способу позичити гроші в сумнівних приватних кредиторів або закладати речі в ломбарді. В KLT CREDIT готові запропонувати вам настільки необхідну фінансову допомогу навіть у тій, ситуації, коли більшість інших – відмовлять.

Рейтинг 4/5
От 56 голосов
4
5
1
56
alt
alt
alt
alt
alt
Всі права захищені © 2015-2021 Торгова марка ТОВ «КЛТ КРЕДИТ»
Розроблено: сайт разработан kaleidoscope
Отримати консультацію
Шановні клієнти!

«Якщо у Вас є промокод, будь ласка, зверніться до оператора для надання знижки!

visa and mastercard
Олексій з Маріуполя тільки що отримав кредит на 1200 грн
X
visa and mastercard
Георг тільки що отримав кредит на 1800 грн.
X
visa and mastercard
Оксана тільки що отримала кредит 6800 грн.
X