Взяти кредит без офіційного працевлаштування

-50% на первый кредит-35% на первый кредит-15% на первый кредит
1 000 грн
10 000 грн
7 день
30 днів
Відсотки: грн.
Знижка: %
До погашення: грн.
Дата погашення:
Кошти на будь-які цілі
Ремонт і будівництво
Побутова техніка
Народження дитини
Платежі по кредиту
Платежі по кредиту
Цифрова техніка

Ще зовсім недавно оформити кредит без офіційного працевлаштування було практично неможливо. Сьогодні тим, чия трудова зайнятість залишається непідтвердженої як і раніше набагато складніше одержати доступ до більшості кредитних продуктів. При цьому гостра необхідність у грошах може виникнути в кожного, незалежно від забезпечення роботою або місця проживання, будь то Київ або будь-яке інше місто.

Завдяки такій послузі, як кредит онлайн на карту в Україні від KLT CREDIT, ви можете одержати необхідну суму готівкою на оплату рахунків, штрафів, терміновий ремонт і інші потреби без офіційного устрою на роботу. При цьому від вас буде вимагатися самий мінімум даних і документів.

Безробітний і непрацевлаштований: чи є різниця?

Безумовно, це - зовсім різні поняття. У першому випадку мова йде про людину, яка в принципі не має постійного джерела доходів. Він може також бути на обліку у відповідному держоргані й одержувати допомогу. Друга категорія – це чимала частина працюючих громадян України. Нинішня соціально-економічна ситуація не сприяє виведенню ринку праці з тіні, тому ще чимало співробітників залишаються за рамками трудових відносин, або оформлені на мінімальну заробітну плату, а решта одержуює «у конвертах».

Також рідко можуть підтвердити факт зайнятості ті, хто працює на приватного підприємця або займаються фрілансом і самозайнятістю – репетитори, гувернантки, доглядальниці, майстри ручної праці і т.д. Незважаючи на наявність доходу, у банку взяти кредит без офіційного працевлаштування в них чи навряд вийде. Але для KLT CREDIT це не є проблемою й різниці між позичальниками по наявності постійної роботи або її відсутності немає.

Як взяти гроші в борг у МФО?

Це в рази простіше, чим в інших установах. Усе, що вам потрібно з документів – паспорт і ідентифікаційний код. Крім цього знадобиться платіжна картка будь-якого вітчизняного банку й мобільний телефон. Не потрібно шукати поручителів, дзвонити роботодавцеві, придумувати напівлегальні способи одержати довідку про зарплату або інший спосіб переконати кредитора у своїй платоспроможності – KLT CREDIT видає кредит неофіційно працюючим протягом години.

 • Перейдіть на сайт;
 • Зареєструйтеся й заповните онлайн-заявку;
 • Укажіть реквізити карти;
 • Підпишіть угоду;
 • Одержите переведення і користуйтеся грошима.

Оскільки позика видається тільки на картку, перевести в готівку отримані кошти ви можете в найближчому банкоматі. І це все. Процедура оформлення позички разом з реєстрацією на сайті займає не більш години, очікувати рішення про видачу – максимум 20 хвилин. І все це без перевірок, дзвінків і зборів довідок.

На яких умовах можна отримати гроші в кредит?

Якщо знову порівнювати з банками, то при відсутності роботи вам можуть запропонувати певну суму, але на досить жорстких умовах: підвищені відсотки, комісії й т.п. В KLT CREDIT ви дістаєте кошти на тих же умовах, що й інші клієнти:

 • Строк позики – до 30-65 днів, це залежить від стажу співробітництва з компанією;
 • Сума – до 2500-10000 грн. Чим більше успішно погашених позичок, тим ближче ви до верхньої оцінки;
 • Відсоткова ставка від 0,83% до 1,65%, хоча більша частина МФО непрацюючим пропонує не менш 2% у добу;
 • Програма лояльності, що дозволяє одержувати знижки на позику;
 • Можливість пролонгації, якщо немає коштів усе погасити;
 • Пільговий період – 3 дня.

Це самий вигідний споживчий кредит для неофіційно працюючих, одержання якого займає не більш години. При цьому він видається на комфортні й дуже довірчих умовах.

Чи э альтернативи?

 Звичайно, можна спробувати, якщо дозволяє час, знайти відповідну вакансію й улаштуватися працювати, але без достатнього стажу така зайнятість не виглядає переконливою в очах кредитора. Можна просто попросити на роботі довідку про те, що ви там трудитеся, але не всі роботодавці охоче їх дають, та й присвячувати у свої фінансові справи не завжди зручно.

Другий варіант – спробувати оформити товарний кредит і домовитися із продавцем про компенсацію. Але ціна одержання коштів тут може помітно перевищити навіть самі жорсткі умови по мікрокредитах.

Вихід один – якщо ви хочете одержати доступний кредит без працевлаштування, то вам варто звернутися за допомогою в KLT CREDIT. Отут ви можете розраховувати на комфортні умови й довгочасне, надійне партнерство й реальну допомогу навіть у дуже складний період.

Еще никто не поставил оценку
От 51 голосов
0
5
1
51
alt
alt
alt
alt
alt
Всі права захищені © 2015-2021 Торгова марка ТОВ «КЛТ КРЕДИТ»
Розроблено: сайт разработан kaleidoscope
Отримати консультацію
Шановні клієнти!

«Якщо у Вас є промокод, будь ласка, зверніться до оператора для надання знижки!

visa and mastercard
Олексій з Маріуполя тільки що отримав кредит на 1200 грн
X
visa and mastercard
Георг тільки що отримав кредит на 1800 грн.
X
visa and mastercard
Оксана тільки що отримала кредит 6800 грн.
X