Кредитування з поганою кредитною історією

-50% на первый кредит-35% на первый кредит-15% на первый кредит
1 000 грн
10 000 грн
7 день
30 днів
Відсотки: грн.
Знижка: %
До погашення: грн.
Дата погашення:
Кошти на будь-які цілі
Ремонт і будівництво
Побутова техніка
Народження дитини
Платежі по кредиту
Платежі по кредиту
Цифрова техніка

Кредитами користується близько 60% українців. Частина позикових коштів іде на придбання товарів, нерухомості, автомобілів, але найчастіше гроші потрібні саме на споживчі потреби. Усе в нашій країні відбувається також, як і в західних країнах. Але гроші потрібно вміти не тільки брати, але і вчасно віддавати, щоб ваше кредитне портфоліо не «прикрашала» погана історія.

Позика із поганою історією – це реальність

Насправді, взяти кредит з поганою кредитною історією дуже складно, а іноді навіть неможливо. Примітне те, що іноді навіть самі відповідальні люди обзаводяться поганою кредитною історією в силу різних обставин.

Проте, не варто засмучуватися, адже взяти кредит онлайн із поганою кредитною історією теж можливо. Хоча розраховувати на кращі умови з вигідними відсотками теж не варто. Для початку потрібно знати, що фінансові установи не завжди відмовляють клієнту в оформленні кредиту з поганою кредитною історією. Причини бувають різні. Банки та мікрокредитні організації мають право відмовити без пояснення причин відмови. Клієнту найкраще всього, ще до того, як подавати онлайн заявку на кредит з поганою історією одержати звіт про неї. На сьогоднішній день вартість послуги становить не більш 50 гривень. Зате, знаючи власну кредитну історію, можна орієнтуватися, чи стоїть розраховувати на певну суму або краще навіть не претендувати на одержання кредиту.

Де можна взяти кредит з поганою кредитною історією?

У якості альтернативи банкам існує чимало онлайн-сервісів, серед яких виділяється компанія KLT CREDIT. Наш сервіс – це звичайна фінансова організація, яка обслуговує клієнтів через інтернет. Відповісти однозначно, чи можна одержати кредит з поганою кредитною історією на сайті нашої компанії, дуже складно. Проте, ви можете спробувати взяти позику з будь-якою кредитною історією. Зверніть увагу на те, що погана історія позичальника буває різною. Наприклад, деякі люди мають два невеликі прострочення і величезна кількість виплачених позик. Інші ж намагаються взяти гроші в борг терміново з поганою кредитною історією, яка сформована в результаті тривалих порушень.

У нас ви можете претендувати на кредит з кожної кредитною історією, але не варто розраховувати на максимальну суму. Ми пропонуємо до 10000 гривень, і найближчим часом ця сума буде збільшена до 15000 гривень. Тому, якщо вас цікавить кредитування з поганою історією, звертайтеся. Цілком можливо, що за допомогою нашого сервісу ваш кредит з поганою історією буде переписаний, і ви знову зможете користуватися позиками в будь-яких банках України.

Онлайн-Сервіс доступний у будь-який час доби, ви можете подати заявку, як днем, так і вночі. Обслуговувати клієнтів 24 години на добу й 7 днів у тиждень - такий принцип роботи нашої компанії.

Рейтинг 4/5
От 63 голосов
4
5
1
63
alt
alt
alt
alt
alt
Всі права захищені © 2015-2021 Торгова марка ТОВ «КЛТ КРЕДИТ»
Розроблено: сайт разработан kaleidoscope
Отримати консультацію
Шановні клієнти!

«Якщо у Вас є промокод, будь ласка, зверніться до оператора для надання знижки!

visa and mastercard
Олексій з Маріуполя тільки що отримав кредит на 1200 грн
X
visa and mastercard
Георг тільки що отримав кредит на 1800 грн.
X
visa and mastercard
Оксана тільки що отримала кредит 6800 грн.
X