Кредитування без довідки про доходи – чи можливо це?

Кредитування без довідки про доходи – чи можливо це?

Гроші, узяті в борг у банку, для багатьох людей стали невід'ємною частиною ведення сімейного бюджету. Ці кошти дозволяють придбати побутову техніку, пройти курс лікування або вирішити інші проблеми. Особливо потребують фінансової підтримки люди, що залишилися без роботи. Але чи можна взяти кредит безробітному, чия платоспроможність украй низька? Виявляється, отримати кредит по паспорту безробітному – більше не проблема!

Чому банки дають кредит боржникам і безробітним

Як не дивно, знайти банк, згодний віддати Вам свої гроші без довідки про доходи, зовсім не складно. Як відомо, багато з людей не мають офіційного працевлаштування, одержуючи при цьому досить непогану зарплату. Висока конкуренція серед фінансових організацій змушує їх шукати клієнтів серед різних верств населення, у тому числі й серед людей, які не можуть пред'явити документ про свої доходи або мають не занадто “охайну” кредитну історію.

Звичайно, банківські установи йдуть на великий ризик, співробітничаючи із клієнтами, які не можуть підтвердити свій рівень доходів. Проте, така політика цілком виправдана: обмеження по видаваних сумах, по строках повернення і підвищена відсоткова ставка дозволяє фінансовим структурам видавати кредити безробітним без довідок і поручителів.

Як переконати банк у своїй надійності

Існують фактори, що викликають довіру навіть до тим клієнтам, у яких відсутня довідка від роботодавця:

- наявність нерухомості або автотранспортного засобу;

- закордонний паспорт із відкритими візами і позначками про недавнє перетинання границі;

- одержання дивідендів від акцій або інших цінних паперів;

- незаплямована кредитна історія.

Перераховані вище умови дозволять отримати кредит для безробітних без довідок, 100 відсотків схвалення гарантовані! Але якщо Ви не можете надати особистий автомобіль або закордонний паспорт, не засмучуйтеся: одержання грошей можливо і у цьому випадку, щоправда, на невеликий термін і з обмеженнями по сумі. Крім того, у позичальника повинне бути громадянство України, він повинен бути повнолітнім і зобов'язано пред'явити дані свого паспорта та ІПН.

Як знайти самі вигідні умови

У наш час немає необхідності звертатися у велику кількість організацій, щоб у кожній з них з'ясовувати, чи дають тут кредит безробітному. Де взяти гроші з мінімально низькими ставками, які документи знадобляться для його оформлення, на яку максимальну суму можна розраховувати – відповіді на ці питання можна знайти на нашому сайті.

Багато фінустанов надають можливість отримати кредит онлайн на карту без відмови, без перевірки, миттєво безробітним. З будь-якого комп'ютера, що має вихід в Інтернет, Ви можете знайти вигідні пропозиції і вибрати самий зручний для Вас варіант. Яка інформація може знадобитися безробітним? Чи дають кредит без офіційного працевлаштування, у який термін його потрібно повернути, наскільки виросте сума з урахуванням відсотків і страховок – довідайтеся відповіді в режимі онлайн, не втрачаючи часу на відвідування банківських відділень і простоювання в чергах. До того ж, одержати гроші онлайн можливо в будь-який час доби, незалежно від святкових дат і вихідних днів.

Різні способи одержання грошей у борг

Не варто думати, що, виявляючи допомогу в одержанні кредиту безробітним, банк погодиться видати Вам іпотеку або дати кругленьку суму для придбання автомобіля. Ні, ризикувати такими великими фінансовими коштами не стане жодне банківська установа. У банківській системі для таких категорій клієнтів розроблено кілька видів кредитування, кожний з яких має свої особливості.

- Експрес-кредит оформляється при наявності паспорта та ще одного документа, наприклад, ІПН, пенсійного посвідчення або прав водія. Відповідь на заявку приходить уже через 10-30 хвилин, і гроші миттєво стають доступні для отримувача. Мінусом цього варіанта є занадто високі відсотки;

- Мікрокредит дозволяє позичити на короткий час невелику суму. Наприклад, 100 гривень до зарплати Вам не видасть жоден банк, у той час як мікрофінансовий організації напевно погодяться перерахувати Вам необхідну суму. Максимальний розмір одержуваних фінансових коштів можна довідатися на сайті обраної МФО, і там же уточнити термін повернення, відсоткову ставку;

- Наявність нерухомості дозволяє безробітному позичати досить значні суми. У цьому випадку довідка про доходи зовсім не потрібна, адже гарантією повернення боргу виступає квартира, будинок або автомобіль. Кредитування під заставу відрізняється низькими відсотковими ставками, а його розмір становить до 70-80% від вартості заставного майна;

- Оформлення кредитної карти – така послуга є в більшості банків, і вона не вимагає ніяких додаткових документів;

- Приватні інвестори видають позики всім бажаючим під заставу будь-якого наявного у Вас майна. Але цей варіант сполучений з певним ризиком. По-перше, Ви можете виявитися жертвою шахраїв, а по-друге, будьте готові повертати гроші з дуже високими відсотками.

Що вибрати – готівку або карту

Це питання кожна людина вирішує індивідуально – для банку не існує принципової різниці у формі видачі фінансових коштів. Кредит онлайн на карту безробітному дозволить зручно зробити велику покупку, а готівка більш зручна для тих, кому потрібна певна сума до одержання чергової зарплати.

Який би варіант Ви не вибрали, одержання грошей займе мінімум часу і стане непоганою фінансовою підмогою у важку хвилину. До речі, банки нерідко пропонують своїм непрацюючим клієнтам гнучкі умови для погашення боргу, приміром, пільговий період, під час дії якого не нараховуються відсотки за користування грішми.

Слід пам'ятати, що несвоєчасне повернення, безпам'ятність у питаннях перерахування щомісячних виплат приведуть до нарахування штрафів або пені, що позначиться на Вашій кредитній історії і можливості в майбутньому користуватися послугами різних фінансових організацій.

Як одержати гроші онлайн

Процедура оформлення позики в режимі онлайн неймовірна проста. Ви самостійно вивчаєте інформацію та вибираєте банк або МФО з найбільш зручними для Вас умовами. На сайтах багатьох фінансових установ є калькулятор, який автоматично розрахує для Вас остаточну суму погашення, враховуючи термін кредитування, його розмір і процентну ставку.

Заповніть форму заявки, правильно і без помилок указавши дані паспорта та інших документів. Дочекайтеся відповіді від менеджера фінансової компанії і отримаєте гроші на свою банківську карту. Якщо Ви бажаєте отримати готівку, відразу після підтвердження заявки зверніться в будь-яке відділення банку/МФО.

Мікрофінансові організації можуть швидко надати допомогу в одержанню кредиту безробітним. У таких компаній є «у рукаві» чимало своїх «козирів», що дозволяє клієнтам на вигідних умовах отримувати потрібні суми грошей.

 
До всіх матеріалів → Отримати гроші →

Еще никто не поставил оценку
От 51 голосов
0
5
1
51
Читайте також
alt
alt
alt
alt
alt
Всі права захищені © 2015-2021 Торгова марка ТОВ «КЛТ КРЕДИТ»
Розроблено: сайт разработан kaleidoscope
Отримати консультацію
Шановні клієнти!

«Якщо у Вас є промокод, будь ласка, зверніться до оператора для надання знижки!

visa and mastercard
Олексій з Маріуполя тільки що отримав кредит на 1200 грн
X
visa and mastercard
Георг тільки що отримав кредит на 1800 грн.
X
visa and mastercard
Оксана тільки що отримала кредит 6800 грн.
X