Кредитний донор: що він дає позичальникові?

Кредитний донор: що він дає позичальникові?

Більшість думає, що взяти позичку – легке завдання, що не вимагає особливих витрат часу й нервів. Насправді це не так. Важко запозичити в банку кредит без прописки, стабільного доходу й коли зіпсована фінансова репутація. Часто в умовах гострої фінансової необхідності взяти позику буває важко. З ряду причин банкіри відмовляють у послузі, і починаються пошуки альтернативи.

Сторінки в інтернеті переповнені інформацією про всілякі альтернативні способи кредитування, але чи всі вони законні й по прийнятній вартості? Адже кожен, хто пропонує таку послугу, просить чималу винагороду. Немає такої ситуації, вихід з якої не можна було знайти. Кредитний донор стане відмінне вирішенням.

Що таке кредитний донор

Донор – особа, яка бере на себе всі зобов'язання по оформленню позички. Він займається збором необхідної документації, подає відповідну заяву, загалом, повністю звільняє вас від паперової тяганини. У договорі він виступає позичальником, його підпис і дані скрізь фігурують. От тільки гроші дістаються замовникові. Послуга це платна, ціна залежить від певних факторів. Як правило, за допомогу потрібно буде дати від 5 до 35% від кредиту. Якщо мова йде про невеликі суми, відповідно й плата буде більш прийнятна.

Одержати кредит через кредитного донора – не занадто дешевий захід. Тому дозволити собі платити більші суми можуть тільки ті, хто реально потребує грошей. Однак ніхто й не приховує, скільки коштує послуга. Плюсом є той факт, що оплатити винагороду потрібно одноразово.

Якщо терміново потрібна позика, багато часу на пошуки підставної особи не знадобиться.  Процес оформлення нескладний. Нужденна у коштах людина, яка не має можливості самостійно взяти позичку, знаходить організацію, що надає послугу. Серед величезного числа претендентів консультанти знаходять потрібний кандидата, у якого чиста кредитна історія і є належні документи.

Кредитне донорство – прибуткова бізнесов-схема. Виконавець одержує відсоток від зробленої угоди й знімає із себе зобов'язання по виплаті. Він ні чому не ризикує й має право кредитуватися відразу в декількох фінансових організаціях. Якщо замовник не вносить призначені платежі – особа, що уклала угоду має право звернутися до суду.

Розрахунки за допомогу відбувається після підписання угоди, вам не потрібно платити наперед. Якщо посередники вимагають передоплату – це шахраї, припините з ними всякі переговори.

Схема повернення

Тут є цікаві моменти. Банківський договір не передбачає передачу зобов'язань потенційному користувачеві. Це закономірне бажання себе убезпечити. Адже якщо платник, який не має офіційного відношення до угоди, перестане виплачувати борг, банк зазнає збитків. Але практично у всіх договорах є опції, що дозволяють передавати вимоги іншим учасникам банківської діяльності. Це й застосовується компаніями. Клієнт повертає позику не номінальному позичальникові, а банку.

До того ж позичальник пише розписку. Багато з людей, що надають свою допомогу в кредитуванні, страхують кредити. Вартість страховки вже включена в плату. Звичайно страховий платіж не перевищує 20% від чистого донорського доходу. Краще витратитися на страхування, чому потім мати проблеми з несумлінними боржниками. 

Кредитний донор: де знайти

В Україні подібні послуги надає кілька фірм. Щоб перевірити їхню благонадійність і досвід – досить приділити якийсь час на вивчення інформації в інтернеті. Ви знайдете багато клієнтських відгуків і корисних посилань. Одеса, Київ, Харків – неважливо з якого ви міста. Донорство зажадане скрізь, так що як знайти потрібну людину – взагалі не проблема.

Якщо поритися на інтернет-сторінках, прописавши попередньо «мені треба допомога в оформленні позики», можна знайти багато цікавого. Крім ознайомлювальних статей ви знайдете форуми й сайти, де люди, які зіштовхувалися з подібним, пишуть свої враження досвід.

Як про будь-який товар тут присутні як негативні, так і позитивні відповіді. Однак помніть, що задоволені клієнти рідко пишуть свою думку. Тих, хто невтішно відзивається про донорство, більше. Але це не виходить, що послуга неефективна. Бувають випадки, коли через провину замовника (не виконував усі умови угоди і т.д.) виникають неприємні ситуації. Але про це адже ніхто не знає. Тому повністю довіряти відгукам не рекомендується.

А чи не обман все це

Кредитний донор без передоплати – популярний і потрібний вид посередництва й, як показує практика, дуже затребуванна. Протягом багатьох років громадяни користуються послугами спеціалізованих агентств, які допомагають і банк вибрати, і подати заявку, і займаються оформленням.  Якби більшість із них були ошуканцями – їх попросту не існувало б у такій кількості, винних покарали б і сховали за ґрати.

Остерігатися шахраїв все-таки потрібно. Через те, що донорство зараз процвітає, можна наткнутися на зловмисників. Якщо вас щось насторожує – краще перестрахуватися й вибрати іншого виконавця. Вивчайте інформаційні й статистичні дані, запитуйте в друзів і знайомих. Зрозуміла справа, коли термінове потрібна певна сума – часу немає на роздуми. Однак головною умовою все-таки залишається пильність і обережність.

Методика донорства завжди спрацьовує?

Компанії можуть дати як відмову, так і позитивну відповідь. Іноді доводиться відмовлятися від замовлень, на це є ряд причин. У замовника відсутня постійна робота й дохід відповідно. Немає додаткових джерел прибутку. Клієнт без прописки або тимчасової реєстрації. Підроблені документи та довідки. 

Організації, що надають допомогу в одержанні позики, зацікавлені в чесності й платоспроможності позичальника. Крім того, вивчивши клієнтські дані, донор сам може відмовити в послузі. Щоб довідатися деталі посередницьких позичок, можна заповнити заявку на сайті однієї з компаній, з вами обов'язково зв'яжуться. Скориставшись онлайн калькулятором можна попередньо підрахувати всі майбутні витрати.

«КЛТ КРЕДИТ» багато років працює на фінансовому ринку. Щоб одержати позику у благонадійного партнера – просто заповнюйте заявку на сайті й через п'ятнадцять хвилин стаєте власником потрібної суми. «КЛТ КРЕДИТ» – це оперативність, надійність і тисячі задоволених клієнтів.

До всіх матеріалів → Отримати гроші →

Рейтинг 3/5
От 78 голосов
3
5
1
78
Читайте також
alt
alt
alt
alt
alt
Всі права захищені © 2015-2021 Торгова марка ТОВ «КЛТ КРЕДИТ»
Розроблено: сайт разработан kaleidoscope
Отримати консультацію
Шановні клієнти!

«Якщо у Вас є промокод, будь ласка, зверніться до оператора для надання знижки!

visa and mastercard
Олексій з Маріуполя тільки що отримав кредит на 1200 грн
X
visa and mastercard
Георг тільки що отримав кредит на 1800 грн.
X
visa and mastercard
Оксана тільки що отримала кредит 6800 грн.
X