Кредити споживачам – явна вигода або приховані проблеми

Кредити споживачам – явна вигода або приховані проблеми

Чи завжди Вам вистачає власних коштів для придбання дорогих товарів? Щоб зібрати пристойну суму, потрібна тверда дисципліна у веденні сімейного бюджету, а накопичення ризикують знецінитися в результаті інфляції. Як завжди, допомогу можуть надати банки, пропонуючи споживчі кредити на задоволення різних потреб клієнтів.

Товар сьогодні, гроші завтра

Споживчий кредит – це, як правило, відносно невелика сума грошей, необхідна для придбання побутової та комп'ютерної техніки або меблів. Нерідко ці кошти йдуть на покупку квартири або автомобіля, на проведення весілля або на відпочинок. Популярність такої послуги цілком з'ясовна – вона дозволяє купувати найбільш актуальні товари в самий потрібний момент, розплачуючись за них невеликими частинами протягом досить тривалого періоду часу.

Очевидним мінусом ухвалення рішення про покупку товару в кредит стає його зростаюча вартість. Як би не переконували Вас банки у зворотному, приховані комісії і додаткові збори присутні в кожному договорі, а виходить, остаточна вартість кредиту може виявитися набагато більше, ніж Ви розраховували споконвічно.

Перш ніж брати кредит, переконаєтеся, що Ваші фінансові можливості дозволять Вам вчасно здійснювати щомісячні виплати. Нарахування штрафних санкцій і зіпсована кредитна історія – розплата за поспішний, непродумане рішення.

Кредит онлайн – вигідно, швидко, зручно

Де взяти споживчий кредит – сьогодні таке питання вирішується досить легко. Заощадити час допоможуть електронні сервіси, на яких можна знайти всю довідкову інформацію про умови надання позички. На таких сайтах зручно порівнювати різні пропозиції, підбираючи найбільш підходящий варіант для конкретної ситуації.

Залежно від розміру відсотків, максимальної суми та терміну повернення, кредити споживчі діляться на кілька видів:

- без підтвердження доходів клієнта (відрізняються високими відсотковими ставками і невеликим розміром видаваних сум);

- під поручительство третіх осіб, що гарантують платоспроможність клієнта, що дає можливість банкам небагато знизити відсоткові ставки;

- під заставу майна (можливе одержання значних сум під невеликі відсотки, але процедура оформлення застави вимагає багато часу);

- цільові кредити, які розраховані на певні категорії клієнтів, наприклад, програми для молодих родин або на придбання житла.

Кожної із цих кредитів можна оформити без відвідування банку, досить лише заповнити заявку на сайті обраної фінансової організації і дочекатися позитивної відповіді. У більшості випадків гроші видаються протягом пари годин, і тільки кредит під заставу вимагає трохи більшого часу.

Страхування кредиту – чи потрібне платити більше?

Багато банків, видаючи кредит споживчий, пропонують оформити на нього страховку. Прийняти цю послугу, оплачуючи додаткові внески, або відмовитися від зайвих витрат? Щоб відповісти на це питання, слід розглянути всі вигоди йі недоліки подібної пропозиції.

Економіка України переживає не кращі часи. Втрата роботи при скороченні перешкодить Вам виконувати боргові зобов'язання. Не варто забувати, що втрата працездатності в результаті важкого захворювання, травми або нещасного випадку може погіршити Ваш фінансовий стан, а невиплата відсотків ще більше затягне Вас у борги.

Страхування дозволить уникнути подібних неприємностей. Страхові компанії повністю або частково візьмуть на себе Ваші зобов'язання по кредиту – хіба така можливість не є величезною перевагою?

До недоліків страхування можна віднести хіба що додаткові виплати, але замість Ви одержите фінансову стабільність і збережете чистоту своєї кредитної історії.

Нові технології в сфері кредитування

Вирішили оформити споживчий кредит? Україна поки що не може похвастатися представництвом усіх великих банків у кожному місті. Втім, онлайн-кредитування дозволить Вам не упустити самі вигідні умови для задоволення своїх потреб.

Отримати гроші готівкою або на кредитну карту, оформити покупку товару на виплат або взяти кредит для закордонної поїздки – кредити всіх видів доступні споживачам у форматі онлайн, що дає можливість одержання необхідної суми всім бажаючим.

Мікрофінансова компанія "КЛТ КРЕДИТ", виявляючи послуги онлайн, надає своїм клієнтам вигідні умови мікрокредитування. Доступність сервісу з будь-якої точки країни, розумні відсотки і професійне обслуговування наблизять виконання Ваших бажань.

 
До всіх матеріалів → Отримати гроші →

Еще никто не поставил оценку
0
5
1
0
Читайте також
19.06.2017
В Україні фіксують нестачу професійних комп'ютерників
02.09.2019
9 подій, які ви не побачите в життя легендарних людей
24.10.2016
Позика на карту миттєво цілодобово без відмови
Всі права захищені © 2015-2020 Торгова марка ТОВ «КЛТ КРЕДИТ»
Розроблено: сайт разработан kaleidoscope
Отримати консультацію

Шановні клієнти!

«Якщо у Вас є промокод, будь ласка, зверніться до оператора для надання знижки!

visa and mastercard
Олексій з Маріуполя тільки що отримав кредит на 1200 грн
X
visa and mastercard
Георг тільки що отримав кредит на 1800 грн.
X
visa and mastercard
Оксана тільки що отримала кредит 6800 грн.
X