Де можна отримати кредит готівкою з 18 років?

Де можна отримати кредит готівкою з 18 років?

Відповідно до чинного законодавства сьогодні кредитування громадян здійснюється з вісімнадцятирічного віку. Однак зважаючи на те, що найчастіше в людей, що тільки досягли повноліття зовсім немає кредитної історії, на запит стосовно кредиту банки відмовляють. Це пов'язане з тим, що співробітники фінансової установи не надто довіряють молодим людям, особливо в тому випадку, якщо на момент подачі запиту на кредит в них немає офіційного працевлаштування. Як бути в подібній ситуації? Як і де можна одержати кредит готівкою з 18 років?

Оформлення кредиту готівкою з 18 років

Сьогодні для того щоб терміново одержати у своє розпорядження певну суму коштів зовсім не обов'язково звертатися в банк. Із цією метою досить у будь-який зручний час скористатися інтернетом і відвідати один з офіційних сайтів мікрокредитних організацій. Саме там ви знайдете актуальні пропозиції по кредитуванню й зможете самостійно визначити не тільки суму позики, але й термін його повного погашення. Як оформити кредит готівкою з 18 онлайн? Дуже просто. Достатньо вибрати зі списку компанію з підходящими для вас умовами й перейти на офіційний сайт. Далі робимо наступне:

 • Уважно вивчаємо інформацію про умови кредитування.
 • Реально оцінюємо свої фінансові можливості й визначаємося із сумою позики.
 • Переходимо в кредитний калькулятор і робимо розрахунки по внесках і сумі з урахуванням відсотків до повного погашення заборгованості.
 • Вибираємо термін, на який бажаємо взяти кредит.
 • Переходимо у відповідний розділ сайту, де уважно вказуємо особисту інформацію.
 • Перевіривши правильність зазначених даних, ставимо електронний підпис ( найчастіше потрібно просто натиснути кнопку під анкетою).
 • Відправляємо заявку на розгляд.

При позитивній відповіді з вами вже через декілька хвилин зв'яжеться представник мікрофінансової організації для того щоб уточнити особисті дані й номер карти на яку ви бажаєте отримати заявлену суму. Гроші зарахують на вашу карту максимально швидко, після чого ви зможете відразу їх зняти з банківського рахунку або здійснювати безготівкові розрахунки.

Варто відзначити що, незважаючи на простоту процедури й практично стовідсоткову ймовірність одержання позитивної відповіді, підходити до мікрокредитування необхідно з усією серйозністю. Справа в тому що, як і банки мікрофінансові установи також передають дані в службу, що займаються аналізом кредитних історій. Тому якщо ви прострочите платежі або зовсім припините виплату заборгованості, тоді це неодмінно буде відображено в кредитній історії й надалі приведе до того, що одержати грошову позику вам не вдасться ні у банку, ні в мікрофінансових компаніях по кредитуванню.

Основні переваги мікрокредитування

На сьогоднішній день мікрокредитування - це найшвидший і простий спосіб одержання грошової позики на короткий термін під відносно невисокі відсотки. Мікрокредитні організації видають кредити готівкою з 18 років у режимі онлайн і пропонують своїм клієнтам гнучкі умови по виплаті заборгованості. До основних перевагам такого кредитування можна віднести наступне:

 • Простота оформлення й подачі заявки.
 • Швидка відповідь по запиту ( від 5 до 20 хвилин).
 • Одержання позитивної відповіді навіть при зіпсованій кредитній історії або її відсутності.
 • Миттєвий переказ заявленої суми на будь-яку банківську карту.
 • Можливість використання грошових коштів відразу після їхнього зарахування на вказаний рахунок.
 • Невисока процентна ставка.
 • Можливість самостійно визначити суму позики й термін його погашення.
 • Реальна можливість отримати гроші в кредит від 18 років навіть при відсутності офіційного працевлаштування.
 • Відсутність необхідності в пошуку поручителів або оформленні довідки про доходи.
 • Одержання грошової позики за простою схемою з мінімальними затратами сил і особистого часу.

Як бачите сьогодні одержати гроші в кредит з 18 років можна швидко й просто. Для цього не обов'язково мати офіційне працевлаштування або позитивну кредитну історію. Якщо терміново потрібна необхідна сума коштів достатньо подати заявку в інтернеті й уже через кілька хвилин отримати гроші на будь-яку банківську карту.

 
До всіх матеріалів → Отримати гроші →

Рейтинг 2.8/5
От 3 голосов
2.8
5
1
3
Читайте також
18.11.2016
Де оформити гроші швидко за паспортом?
22.11.2017
Новий вид криптовалюти — біткоїн. Курс зростає не по днях, а по годинах
31.05.2018
Гроші в борг під заставу майна
Всі права захищені © 2015-2020 Торгова марка ТОВ «КЛТ КРЕДИТ»
Розроблено: сайт разработан kaleidoscope
Отримати консультацію

Шановні клієнти!

«Якщо у Вас є промокод, будь ласка, зверніться до оператора для надання знижки!

visa and mastercard
Олексій з Маріуполя тільки що отримав кредит на 1200 грн
X
visa and mastercard
Георг тільки що отримав кредит на 1800 грн.
X
visa and mastercard
Оксана тільки що отримала кредит 6800 грн.
X