Де можна отримати кредит готівкою з 18 років?

Де можна отримати кредит готівкою з 18 років?

Відповідно до чинного законодавства сьогодні кредитування громадян здійснюється з вісімнадцятирічного віку. Однак зважаючи на те, що найчастіше в людей, що тільки досягли повноліття зовсім немає кредитної історії, на запит стосовно кредиту банки відмовляють. Це пов'язане з тим, що співробітники фінансової установи не надто довіряють молодим людям, особливо в тому випадку, якщо на момент подачі запиту на кредит в них немає офіційного працевлаштування. Як бути в подібній ситуації? Як і де можна одержати кредит готівкою з 18 років?

Оформлення кредиту готівкою з 18 років

Сьогодні для того щоб терміново одержати у своє розпорядження певну суму коштів зовсім не обов'язково звертатися в банк. Із цією метою досить у будь-який зручний час скористатися інтернетом і відвідати один з офіційних сайтів мікрокредитних організацій. Саме там ви знайдете актуальні пропозиції по кредитуванню й зможете самостійно визначити не тільки суму позики, але й термін його повного погашення. Як оформити кредит готівкою з 18 онлайн? Дуже просто. Достатньо вибрати зі списку компанію з підходящими для вас умовами й перейти на офіційний сайт. Далі робимо наступне:

 • Уважно вивчаємо інформацію про умови кредитування.
 • Реально оцінюємо свої фінансові можливості й визначаємося із сумою позики.
 • Переходимо в кредитний калькулятор і робимо розрахунки по внесках і сумі з урахуванням відсотків до повного погашення заборгованості.
 • Вибираємо термін, на який бажаємо взяти кредит.
 • Переходимо у відповідний розділ сайту, де уважно вказуємо особисту інформацію.
 • Перевіривши правильність зазначених даних, ставимо електронний підпис ( найчастіше потрібно просто натиснути кнопку під анкетою).
 • Відправляємо заявку на розгляд.

При позитивній відповіді з вами вже через декілька хвилин зв'яжеться представник мікрофінансової організації для того щоб уточнити особисті дані й номер карти на яку ви бажаєте отримати заявлену суму. Гроші зарахують на вашу карту максимально швидко, після чого ви зможете відразу їх зняти з банківського рахунку або здійснювати безготівкові розрахунки.

Варто відзначити що, незважаючи на простоту процедури й практично стовідсоткову ймовірність одержання позитивної відповіді, підходити до мікрокредитування необхідно з усією серйозністю. Справа в тому що, як і банки мікрофінансові установи також передають дані в службу, що займаються аналізом кредитних історій. Тому якщо ви прострочите платежі або зовсім припините виплату заборгованості, тоді це неодмінно буде відображено в кредитній історії й надалі приведе до того, що одержати грошову позику вам не вдасться ні у банку, ні в мікрофінансових компаніях по кредитуванню.

Основні переваги мікрокредитування

На сьогоднішній день мікрокредитування - це найшвидший і простий спосіб одержання грошової позики на короткий термін під відносно невисокі відсотки. Мікрокредитні організації видають кредити готівкою з 18 років у режимі онлайн і пропонують своїм клієнтам гнучкі умови по виплаті заборгованості. До основних перевагам такого кредитування можна віднести наступне:

 • Простота оформлення й подачі заявки.
 • Швидка відповідь по запиту ( від 5 до 20 хвилин).
 • Одержання позитивної відповіді навіть при зіпсованій кредитній історії або її відсутності.
 • Миттєвий переказ заявленої суми на будь-яку банківську карту.
 • Можливість використання грошових коштів відразу після їхнього зарахування на вказаний рахунок.
 • Невисока процентна ставка.
 • Можливість самостійно визначити суму позики й термін його погашення.
 • Реальна можливість отримати гроші в кредит від 18 років навіть при відсутності офіційного працевлаштування.
 • Відсутність необхідності в пошуку поручителів або оформленні довідки про доходи.
 • Одержання грошової позики за простою схемою з мінімальними затратами сил і особистого часу.

Як бачите сьогодні одержати гроші в кредит з 18 років можна швидко й просто. Для цього не обов'язково мати офіційне працевлаштування або позитивну кредитну історію. Якщо терміново потрібна необхідна сума коштів достатньо подати заявку в інтернеті й уже через кілька хвилин отримати гроші на будь-яку банківську карту.

 
До всіх матеріалів → Отримати гроші →

Рейтинг 2.8/5
От 3 голосов
2.8
5
1
3
Читайте також
06.01.2017
Кредит по паспорту без довідок. Що робити, коли немає часу на пошуки?
28.02.2020
Ази фінансової грамотності для фрілансера при нестабільному доході
27.10.2016
Кредитна історія онлайн, як захистити себе від шахрайства?
Всі права захищені © 2015-2020 Торгова марка ТОВ «КЛТ КРЕДИТ»
Розроблено: сайт разработан kaleidoscope
Отримати консультацію

Шановні клієнти!

«Якщо у Вас є промокод, будь ласка, зверніться до оператора для надання знижки!

visa and mastercard
Олексій з Маріуполя тільки що отримав кредит на 1200 грн
X
visa and mastercard
Георг тільки що отримав кредит на 1800 грн.
X
visa and mastercard
Оксана тільки що отримала кредит 6800 грн.
X