Кредити без довідок про зарплату. Легко!

Кредити без довідок про зарплату. Легко!

Бажаючи терміново одержати у своє розпорядження невелику суму готівки сьогодні достатньо звернутися в одну із солідних мікрофінансових організацій, які за час своєї діяльності зарекомендували себе як надійні фінансові установи. Спеціально для зручності своїх клієнтів МФО максимально спростили умови кредитування, тому для одержання позики вам не потрібно шукати поручителів або оформляти довідку про доходи.

Оформлення мікропозики в режимі онлайн. Як це працює?

Основною перевагою МФО є те, що кредит без довідок про зарплату й поручителів може одержати практично кожен. Щоб оформити термінову мікропозику вам досить зробити наступне:

 1. Скориставшись інтернетом, знайти офіційний сайт однієї з мікрофінансових організацій і уважно ознайомитися з умовами кредитування.
 2. Реально оцінити свої фінансові можливості й за допомогою кредитного калькулятора розрахувати суми платежів з урахуванням відсотків.
 3. Визначитися з терміном кредиту.
 4. Перейти у відповідний розділ сайту й заповнити запропоновану анкету.
 5. Перевірити ще раз правильність вказаних даних, прикріпити відскановані копії документів (якщо потрібно) і поставити електронний підпис.
 6. Відправити заявку на розгляд і дочекатися дзвінка співробітника МФО.

При позитивній відповіді буквально через кілька хвилин з вами зв'яжеться представник компанії для уточнення інформації та номера карти, на яку ви бажаєте дістати кошти. Сума коштів у повному обсязі буде зарахована на карту максимально швидко, яку ви зможете зняти або використовувати для безготівкових розрахунків.

Що потрібно знати про МФО України?

 • Такі компанії надають кредити без довідок і поручителів без відмови на відносно недовгий термін ( від одного дня до декількох тижнів).
 • Для того щоб убезпечити себе від несумлінних позичальників та шахраїв МФО видають позики під досить високу процентну ставку.
 • Сума кредиту в мікрофінансовій організації найчастіше не перевищує 10 000 гривень.
 • При простроченні платежів позичальникові відразу нараховуються штраф та пеню, які здатні в короткий термін збільшують суму боргу в кілька разів.
 • МФО передають дані про клієнтів у Бюро Кредитних Історій України. При невиконанні умов кредитування ви ризикуєте зіпсувати свою кредитну історію й надалі станете небажаним клієнтом для будь-якої фінансової установи.

Знаючи вище представлені нюанси й підійшовши до питання про кредитування з усією відповідальністю, ви будете раді від співробітництва із МФО. Крім того надалі у вас з'явиться можливість одержувати кредит під менший відсоток і на більш тривалий термін.

При необхідності сьогодні можна оформити експрес кредит онлайн рішення, по якому приймають в лічені хвилини. Достатньо правильно заповнити заявку й одержати гроші на будь-яку карту. Однак для того щоб співробітництво із МФО було вигідним і зручним потрібно не тільки сумлінно виконувати умови договору але й правильно визначитися із сумою позики й термінами його погашення.

 
До всіх матеріалів → Отримати гроші →

Еще никто не поставил оценку
От 51 голосов
0
5
1
51
Читайте також
alt
alt
alt
alt
alt
Всі права захищені © 2015-2021 Торгова марка ТОВ «КЛТ КРЕДИТ»
Розроблено: сайт разработан kaleidoscope
Отримати консультацію
Шановні клієнти!

«Якщо у Вас є промокод, будь ласка, зверніться до оператора для надання знижки!

visa and mastercard
Олексій з Маріуполя тільки що отримав кредит на 1200 грн
X
visa and mastercard
Георг тільки що отримав кредит на 1800 грн.
X
visa and mastercard
Оксана тільки що отримала кредит 6800 грн.
X