Кредит за відкат - що це таке?

Кредит за відкат - що це таке?

Важко знайти людину, яка хоч би раз у житті не зіштовхувалась із кредитом. Хтось оформляє карти, щоб мати можливість протягнути до зарплати, хтось бере позику на навчання дітей, а хтось летить відпочивати за рахунок взятих у позики коштів. Кредитування є невід'ємною складовою фінансового ринку. Трапляється, що деяким громадянам відмовляють у позиці в той час, коли вони гостро в ньому потребують. Це погано відображається на психіці, починаються судорожні пошуки виходу зі скрутного стану.

Щораз, плануючи зробити покупку в позику, пам'ятайте важливий факт: взявши одного разу швидкий кредит без перевірок, ви можете опинитися в лоскітливій ситуації. Неграмотний розрахунок своїх фінансових можливостей чреватий простроченням, що у свою чергу загрожує влученням позичальника в чорний список. І коли знову знадобляться гроші – дістати їх буде складно. А от цього саме й чекають несумлінні особи, що пропонують допомогу в одержанні кредиту за відкат.

Чому відмовляють у кредитуванні

Прочитавши одне з безлічі оголошень начебто цього: «допоможу взяти кредит за відкат», багато кидаються дзвонити тп довідуватися про деталі. Але перш ніж вживати таких заходів, потрібно ретельно проаналізувати, чому вам не надають гроші в борг. Можливо, через сущу дурницю ви ризикуєте зв'язатися із шахраями.

Причин відмов може бути небагато: погана репутація; немає прописки; несвоєчасне погашення платежів (або їх відсутність) по відкритих кредитах; дохід нижче необхідного рівня; невідповідна вікова категорія і т.д. Малому й середньому бізнесу банк відмовляє через нерентабельність підприємства в тому випадку, коли потрібна позика без застави й поручництва. Але, як правило, банкіри не повідомляють потенційних позичальників про причини відмови в договорі. Коли не надається позика, доводиться шукати вихід: просити в друзів або взяти кредит з відкатом.

Що таке платна позичка й наскільки це законно

Це позика, одержувана за допомогою посередницьких структур за певну плату. Розмір заробітку посередника залежить від складності кожних окремих обставин і від ступеня законності заходу, варіюється від 5 до 50% кредитної суми.

Займаються такою діяльністю економісти й фінансисти, що мають гарний досвід роботи в страхуванні й будь-яких інших кредитних компаніях і мають зв'язки в банківських організаціях. Вони непогано знаються на специфіці функціонування банків і МФО, орієнтуються в актуальних програмах і акційних пропозиціях. Ці люди в курсі, де на даний момент вигідніше брати позичку, де перевірки здійснюються поверхово, і де потрібен мінімальний пакет документів. З їхньою допомогою отримати кредит за відкат не важко буде, от тільки чи правомірно це?

Існує два типи посередництва: 

  • Так звані «білі» брокери. Фахівці добре інформовані про тонкощі кредитування, надають послуги консультаційного характеру. Вони допомагають коректно заповнити заявки, займаються підбором документації, які б підійшли кредитній організації. Тут немає стовідсоткового позитивного результату, однак у безвихідному положенні спробувати все-таки коштує.
  • «Чорні» брокери, на відміну від законослухняних товаришів по цехові, обіцяють гарантовану позитивну відповідь. Головні їх робочі інструменти: підроблені документи, фальшиві довідки з роботи та ін. Що повинне насторожити: прохання внести передоплату, розмови про підробку довідок. Їхня діяльність протизаконна й карає згідно з діючим законодавством України. Сума заробітку подібних діячів становить від 30-40% від позички. Наприклад, ви взяли позику у розмірі 50 000 грн. Враховуючи, що добру частину потрібно віддати брокерові (а це близько 20 000 грн.) – виходить дуже дорога допомога.
  • Є ще один спосіб, що дозволяє терміново оформити позику. Донори надають кілька надзвичайних послуг. І повірте, коли вони говорять «допоможу взяти кредит з поганою кредитною історією за відкат» – вони напевно це зроблять. Суть екзотичного методу в наступному. Позичальникам пропонується скористатися чужою не зіпсованою кредитною історією. Тобто ті, кому потрібна позика, можуть купити незвичайний товар у вигляді репутації. Донор виступає підставною особою, сам не користується позиковими коштами, а лише оформляє на себе угоду. Тут заручником ситуації стає фінансовий інститут. У випадку несплат по кредиту реальний користувач ніде не фігурує, а з номінального стягнути нічого не вийде.

Пам'ятайте, що звертаючись до посередників, що ведуть незаконну діяльність, ви піддаєте себе небезпеки. Надання фальшивок у банк загрожує позбавленням волі до 2 років. Так що не зваблюйтеся на привабливі голосні фрази по типу «допоможемо взяти кредит за відкат» та ін. 

Не вважаючи платних консультацій, всі схеми одержання кредиту за винагороду є «тіньовими». Щоб зберегти себе від шахраїв, адже не завжди їх вдається розпізнати, ніколи не платите їм наперед, не підкуповуйте банкірів, укладіть кредитний договір. Якщо і виявиться пізніше, що брокер, що допомагає вам укласти угоду, виявився зловмисником – до вас претензій з боку представників закону ніяких не буде.

Альтернативні способи

Коли потрібні кошти готівкою, ніхто не бажає видавати їх вам, а реклама манить словами «допоможу взяти кредит за відкат» – перед ухваленням остаточного рішення слід врахувати всі можливі наслідки. Щоб уникнути проблем із законом потрібно подумати про альтернативу послуги за окрему вартість.

Приміром, якщо відмовляють у силу віку – обговоріть це з родичами, можливо, вони погодяться оформити угоду на себе. Подайте заявки в кілька установ. Надайте додаткові довідки, що доводять високий рівень доходу. Візьміть короткострокову позичку. У випадку відсутності прописки – знайдіть місце, куди можна тимчасово прописатися. Існує безліч організацій, що дають гроші при тимчасовій реєстрації.

Відмовляють у кредитуванні через погану кредитну репутацію? Зверніться до керівництва компанії, разом обговоріть причину того, що відбулося. Ви завжди можете показати документи, що підтверджують гарну кредитоспроможність. Якщо часто затримували виплати – поясніть, що були на це вагомі причини. Ну а якщо не вийде – попросіть за винагороду взяти кредит когось із близьких. Своїм адже простіше і морально легше заплатити, чім чужим.

Знайти надійного та перевіреного роками успішної діяльності кредитора – це перше, що потрібно зробити при плануванні позики. «КЛТ КРЕДИТ» є саме тією організацією, яка допоможе швидко оформити кредит без зайвих комісій і переплат. Компанія дорожить своїми клієнтами, і робить свою роботу якісно й оперативно

До всіх матеріалів → Отримати гроші →

Рейтинг 4.1/5
От 53 голосов
4.1
5
1
53
Читайте також
alt
alt
alt
alt
alt
Всі права захищені © 2015-2021 Торгова марка ТОВ «КЛТ КРЕДИТ»
Розроблено: сайт разработан kaleidoscope
Отримати консультацію
Шановні клієнти!

«Якщо у Вас є промокод, будь ласка, зверніться до оператора для надання знижки!

visa and mastercard
Олексій з Маріуполя тільки що отримав кредит на 1200 грн
X
visa and mastercard
Георг тільки що отримав кредит на 1800 грн.
X
visa and mastercard
Оксана тільки що отримала кредит 6800 грн.
X