Де взяти кредит за 5 хвилин на картку цілодобово?

-50% на первый кредит-35% на первый кредит-15% на первый кредит
1 000 грн
10 000 грн
7 день
30 днів
Відсотки: грн.
Знижка: %
До погашення: грн.
Дата погашення:
Кошти на будь-які цілі
Ремонт і будівництво
Побутова техніка
Народження дитини
Платежі по кредиту
Платежі по кредиту
Цифрова техніка

Різноманітні акції, знижки, дисконти – вигідні цінові пропозиції мають обмежений термін дії. Як правило, покупки по найнижчим цінам доступні не більше доби або навіть декількох годин. Якщо ви зайшли у магазин, побачили неймовірну знижку на мобільний телефон, а у вас немає при собі грошей, можна скористатися унікальною пропозицією «швидкий кредит за 5 хвилин». Думаєте, це фантастика? Тоді завітайте на головну сторінку сервісу видачі позик «KLTCREDIT» та оформіть кредит буквально за лічені хвилини.

Швидкий кредит може стати у пригоді не тільки для акційних товарів, бо у житті може статися будь-яка ситуація, яка потребує негайного вирішення фінансового дефіциту. Люди, які користуються цією послугою найчастіше витрачають гроші на:

 • придбання побутової техніки;
 • термінове лікування у клініці;
 • ремонт автомобіля у автосервісі;
 • часткову оплату весілля;
 • придбання подарунку на день народження;
 • погашення іпотечного кредиту;
 • вирішення інших задач.

Як би там не складалося, але швидка позика за 5 хвилин найчастіше потрібна для поповнення бюджету до зарплати. Витрати можуть виникнути на рівному місці і ніхто від цього не застрахований.

Які банки видають кредити за 5 хвилин?

Протягом життя ми часто звертаємося до банку за фінансовою допомогою, тому за довгі роки склалося враження, що неможливо взяти кредит миттєво. Насправді, так і є, бо сама процедура перевірки кредитної історії займає принаймні 10-15 хвилин. Але, враховуючи значну конкуренцію на фінансовому ринку, навіть банки переходять на онлайн систему обслуговування клієнтів та пропонують швидкі позики. В Україні лідерами швидких кредитів являються: Ощадбанк, УкрГазбанк, Пумб, Райффайзен.

Щоб дійсно взяти кредит за 5 хвилин, необхідно мати при собі усі документи, а саме:

 • довідка про доходи;
 • паспорт громадянина України;
 • код платника податків;
 • додаткові папери.

Остаточний список документів встановлює менеджер банку, в залежності від кредитної історії та інших факторів. Набагато простіше взяти позику там, де у вас відкритий рахунок. Краще, щоб на цю картку ви отримували зарплату, що буде служити підтвердженням офіційного працевлаштування.

Позика за 5 хвилин у МФО

Беззаперечним лідером у швидких кредитах виступають мікрофінансові організації, які створені саме для такої послуги. Звертаючись до МФО, ви без проблем отримаєте онлайн кредит за 5 хвилин тільки по паспорту та коду. При собі потрібно мати банківську картку та доступ до Інтернету. Онлайн система налаштована на швидкий підбір кредиторів по всій Україні з урахуванням індивідуальних потреб клієнта. Сервіс видачі позик «KLTCREDIT» гарантовано підбере для вас найкращу пропозицію не тільки по відсотковій ставці, але й по терміну дії договору. Це має велике значення, бо кожен день кредиту може коштувати чималих грошей.

Які переваги швидкого кредиту у МФО:

 1. Позика миттєво на картку з гарантією схвалення. Дійсно, приблизно 99% усіх звернень закінчуються позитивно для клієнта.
 2. Не потрібні поручителі, довідки про доходи, воєнний квиток, та підтвердження хорошої кредитної історії.
 3. Ви можете взяти кошти, знаходячись при цьому у будь-якому місці. Онлайн операції не мають обмежень по геолокації.
 4. День неділі або час доби також немає значення – звертайтесь навіть рано вранці та скористайтесь послугами МФО.
 5. Кошти надходять на банківську картку, що дуже зручно. Так, наприклад, якщо ви чекаєте евакуатор далеко за межами міста, ви можете оплатити послуги онлайн, взявши швидкі гроші на картку.
 6. Час на перевірку клієнта і зарахування коштів складає від 5 до 10 хвилин. При повторному звернені ви обслуговуєтесь швидше, тому що вам не потрібна перевірка.

Якщо вам замало переваг, тоді кредитор зможе вам запропонувати персональні знижки та привабливі відсоткові ставки, які допоможуть зекономити та взяти кредит за 5 хвилин з мінімальною переплатою.

Хто може отримати мікропозику за 5 хвилин:

 • студенти та абітурієнти, яким виповнилось 18 років;
 • пенсіонери до 75 років;
 • військовослужбовці;
 • мами у декретній відпустці;
 • люди без офіційного працевлаштування;
 • інваліди будь-якої групи.

Таким чином, позика за 5 хвилин доступна майже для кожного громадянина України, навіть якщо він не дієздатний та має певні вади здоров'я.

Недоліки швидкого кредиту

Будь-яка фінансова організація має свої переваги та недоліки, і останні займають тільки невелику частину, якщо мова йде про мікрофінансові компанії.

Які недоліки мікропозики:

 1. Відсоткова ставка. Вона дійсно перевищує усі показники звичайного кредиту у банку. Середній процент в день за користування позикою складає 1%. В залежності від суми займу та кредитного рейтингу, ця цифра може досягати 2% та 0,01%.
 2. Короткі терміни. Щоб погасити позику, вам дається не більше 30-60 днів. Звичайно, є спеціальні тарифи, розраховані на рік, але це обговорюється індивідуально.
 3. Великі штрафи за прострочення. Якщо ви отримали гроші на картку за 5 хвилин та не можете їх вчасно повернути, кредитор нарахує вам штрафні відсотки.

Мабуть, це усі потенційні недоліки, які можуть вас торкнутись у випадку несвоєчасного погашення. У цілому, позика на картку онлайн за 5 хвилин допомагає швидко вирішити фінансові проблеми, тоді як банк може відхиляти ваші заявки.

Як взяти кредит за 5 хвилин?

Щоб встигнути оформити займ за такий короткий час, необхідно заздалегідь підготувати документи та згадати адресу електронної пошти.

Після цього виконуємо наступні дії:

 1. Заповнюємо кредитний калькулятор на поточній сторінці «КЛТКРЕДІТ». Зазначте суму та термін виплати боргу по кредиту.
 2. Алгоритм швидко проаналізує дані та перенаправить вас на сторінку, де ви зможете обрати мікрофінансову організацію.
 3. Переходите на офіційний ресурс МФО та розпочинаєте реєстрацію нового користувача. Обов'язково вкажіть робочий мобільний номер для підтвердження усіх дій з отримання та переказу коштів.
 4. Додаємо банківську картку і проводимо тестовий платіж для її закріплення.
 5. Отримуємо договір у електронному вигляді і погоджуємося з усіма умовами обслуговування.
 6. Чекаємо на онлайн переказ грошей у встановленому розмірі.

Дивлячись на електронний бланк можна подумати, що такий договір не має ніякої законної основи. Але, він цілком відповідає встановленим вимогам і має юридичну силу, тому може бути використаний при вирішенні проблем з позичальником у суді.

Навіщо брати кредит за 5 хвилин у нас?

Сервіс підбору позик «KLTCREDIT» гарантує безпеку усіх операцій, які ви виконуєте на сайті. Ми підбираємо найкращі пропозиції на ринку. Вам не потрібно гаяти час на пошуки банку, бо вся інформація зібрана на нашому сайті. Якщо терміново знадобилась онлайн позика за 5 хвилин, просто заповніть заявку та отримайте гроші за лічені хвилини. «КЛТКРЕДІТ» завжди допоможе та оперативно вирішить поточні проблеми, пов'язані з оформленням кредиту.

Еще никто не поставил оценку
От 51 голосов
0
5
1
51
alt
alt
alt
alt
alt
Всі права захищені © 2015-2021 Торгова марка ТОВ «КЛТ КРЕДИТ»
Розроблено: сайт разработан kaleidoscope
Отримати консультацію
Шановні клієнти!

«Якщо у Вас є промокод, будь ласка, зверніться до оператора для надання знижки!

visa and mastercard
Олексій з Маріуполя тільки що отримав кредит на 1200 грн
X
visa and mastercard
Георг тільки що отримав кредит на 1800 грн.
X
visa and mastercard
Оксана тільки що отримала кредит 6800 грн.
X