Кредит від приватного інвестора — шахрайство чи звичайний бізнес?

Кредит від приватного інвестора — шахрайство чи звичайний бізнес?

Швидка позика від приватної особи може знадобитися в терміновій та безвихідній ситуації, коли немає часу звертатися в офіційні інстанції або ж якщо немає повної впевненості, що банк допоможе Вам отримати необхідну суму. Дійсно, при отриманні грошей в борг у приватного інвестора не потрібно оформляти велику кількість паперів, діставати різні довідки й документи, тижнями чекати відповіді та перейматись на рахунок своєї кредитної історії.

Обережно, тут можуть бути шахраї!

Але ці ж уявні переваги можуть обернутись великими проблемами, якщо Вашою беззахисністю скористаються недобросовісні кредитори. Перш ніж брати гроші у приватної особи, слід дуже уважно ознайомитися з договором, приділивши особливу увагу пунктам про Вашу відповідальність в разі несвоєчасного повернення кредиту.

Сайти з оголошеннями переповнені пропозиціями про дачу позики, але не всі з них походять від бізнесменів, які використовують можливість отримати додатковий дохід. Розглядати всі шахрайські схеми досить складно, але існують деякі заходи, які допоможуть Вам отримати термінові приватні позики, опинившись у боргу в шахраїв.

Перш за все, не робіть ніяких попередніх платежів, не отримавши кредитні кошти. Вимога передоплати сама по собі повинна викликати підозри, але прагнення якомога швидше отримати потрібну суму часто призводить до необдуманих вчинків. Будьте обережні і при передачі розписки. Якщо надати її до моменту отримання грошей, Ви не тільки можете залишитися без довгоочікуваного кредиту, але ще й будете повинні кругленьку суму заповзятливому шахраєві.

Особливості отримання кредиту в приватного інвестора

При отриманні кредиту в банку кожен клієнт може розраховувати на приблизно однакові умови. Невеликі відмінності стосуються розміру процентної ставки, часу погашення або отримання пільг. Оформляючи позики від приватних осіб на карту, потрібно бути готовим до того, що вимоги та умови різних інвесторів можуть істотно відрізнятися.

Приватні позики можуть видаватися під розписку або з оформленням нотаріально завіреного договору. Інвестор також може вимагати довідку про доходи та поцікавитися метою отримання кредиту. На відміну від банківського кредиту, приватні позики рідко видаються на тривалий термін. Середня тривалість користування такою позикою зазвичай становить близько півроку.

Існують свої особливості і при нарахуванні відсотків. Користуючись тим, що якісь обставини заважають Вам взяти кредит в банку, інвестори нададуть Вам приватну позику на карту під високі відсотки. При цьому відсотки нараховуються на всю суму боргу, а не на його залишок, що різко підвищує розмір підсумкових виплат. Навіть якщо Ви зможете повернути кредит достроково, не кожен інвестор погодиться на перерахунок відсотків, тому цю деталь слід заздалегідь обумовити перед підписанням договору.

Деякі позичальники охоче погоджуються на отримання позики під розписку, але слід знати, що навіть без оформлення у нотаріуса розписка має ту ж юридичну силу, що і звичайний банківський договір, а значить, в разі відмови від виплати боргу інвестор має право звернутись до суду або передати борг в колекторську компанію.

Плюси і мінуси приватних позик

Послуги інвесторів, що дозволяють отримати приватну позику на карту терміново, користуються зростаючою популярністю у населення, чому значною мірою сприяє безліч явних переваг у порівнянні з банківським кредитом:

- висока швидкість оформлення і отримання кредиту;

- великий вибір інвесторів, що дозволяє знайти найбільш прийнятні умови;

- відсутність необхідності збирати велику кількість документів;

- можливість отримати гроші в режимі онлайн.

Однак вважати такий спосіб отримання кредиту позбавленим недоліків було б занадто необачно, тим паче, що вони не тільки існують, але і можуть привести до сумних наслідків. Отже, які неприємні чинники можуть затьмарити радість від отримання заповітної суми?

- Високі відсотки;

- висока ймовірність мати справу із шахраями.

- швидке зростання штрафних нарахувань в разі продажу боргу колекторській фірмі.

Знаючи про переваги і недоліки отримання приватної позики, Ви зможете більш зважено прийняти рішення і відповідальніше поставитися до підписання такого договору.

Як мінімізувати ризик

Щоб приватні позики онлайн на карту не стали джерелами неприємностей, слід прислухатись до рекомендацій досвідчених юристів, які не раз стикалися з випадками шахрайства в цій сфері.

Вибираючи кредитора, надавайте перевагу особам, які мають ліцензію на здійснення такої діяльності. Перевіряйте репутацію інвестора, користуючись різними Інтернет-ресурсами, в тому числі офіційними інстанціями та спеціалізованими форумами.

Завіряючи договір у нотаріуса, Ви уникнете можливих незапланованих змін умов кредитування, які навряд чи вигідні для Вас. Не варто ризикувати та укладати угоду з інвестором, який вимагає передачі Вашого майна в заставу. Враховуйте, що існує безліч вигідних пропозицій по незаставному кредитуванню.

При частковому погашенні боргу не забувайте вимагати розписку про отримання конкретної суми і зберігайте її навіть після повної виплати кредиту.

Приватний займ онлайн рекомендується брати не безпосередньо у інвестора, а через спеціальні сервіси, які виконують посередницькі функції. На таких сайтах шахраї зустрічаються вкрай рідко, а модератори простежать за правомірністю кожної угоди.

Приватні особи та представники малого/середнього бізнесу нерідко потребують позикових коштів. Мікрофінансова організація «КЛТ КРЕДИТ» допоможе отримати необхідну суму в рекордні терміни для вирішення будь-яких фінансових проблем. Обирайте оптимальний варіант отримання кредиту за низькими відсотковими ставками. «КЛТ КРЕДИТ» — швидка фінансова допомога із високим рівнем надійності та 100%-ю гарантією результату.

До всіх матеріалів → Отримати гроші →

Рейтинг 2.5/5
От 60 голосов
2.5
5
1
60
Читайте також
alt
alt
alt
alt
alt
Всі права захищені © 2015-2021 Торгова марка ТОВ «КЛТ КРЕДИТ»
Розроблено: сайт разработан kaleidoscope
Отримати консультацію
Шановні клієнти!

«Якщо у Вас є промокод, будь ласка, зверніться до оператора для надання знижки!

visa and mastercard
Олексій з Маріуполя тільки що отримав кредит на 1200 грн
X
visa and mastercard
Георг тільки що отримав кредит на 1800 грн.
X
visa and mastercard
Оксана тільки що отримала кредит 6800 грн.
X