Де взяти позику студентам онлайн в Україні?

-50% на первый кредит-35% на первый кредит-15% на первый кредит
1 000 грн
10 000 грн
7 день
30 днів
Відсотки: грн.
Знижка: %
До погашення: грн.
Дата погашення:
Кошти на будь-які цілі
Ремонт і будівництво
Побутова техніка
Народження дитини
Платежі по кредиту
Платежі по кредиту
Цифрова техніка

Якщо ви у минулому були студентом і знаєте усі тонкощі цього життєвого періоду, тоді ви точно знаєте, що таке відсутність грошей та що доводиться робити для їх заробляння. Кредит студентам завжди мав особливе місце серед усіх позик на фінансовому ринку, бо молоді люди у період навчання мають великі матеріальні потреби. Як відомо, брати гроші у однокурсників або звертатися до рідних з проханням позички не є виходом із ситуації, бо на момент звернення коштів, як правило, немає ні у кого. На що потрібні гроші студенту? По-перше, це безпосередньо оплата учбового закладу та гуртожитку, бо далеко не всі молоді люди навчаються на бюджетних умовах та отримують стипендію. По-друге, кошти можуть знадобитись по буденній причині: немає за що придбати продукти харчування або побутові речі. Як би там не було, в Україні можна без проблем отримати кредит студенту, причому онлайн та без довідки про доходи.

Де взяти онлайн кредит студентам?

Якщо подивитись на різні оголошення в Інтернеті, можна натрапити на сотні фінансових компаній, які пропонують вигідні позики під 0% та без перевірки кредитної історії. Наскільки це правдива інформація та чи не є подібні пропозиції обманом? Так, у це важко повірити, але позика студентам онлайн на картку дійсно видається на спрощених умовах. При цьому не потрібно брати довідку про доходи та хвилюватися стосовно вже оформленого кредиту у банку. У результаті зостається головне питання: «де взяти гроші студенту?». Такі кредити можна отримати у мікрофінансових компаніях, які працюють по всій території України. Щоб не витрачати час на пошуки кредитора та не «наламати дров» у момент підписання підозрілих документів, скористайтеся сервісом підбору «КЛТКРЕДІТ». Ми звільняємо ваш час та підбираємо пропозиції, згідно вашим фінансовим можливостям.

Як підбирається МФО:

 • отримується інформація від клієнта (сума, термін кредитування та інша);
 • спеціальний алгоритм проводить аналіз та відбирає МФО;
 • аналізуються компанії тільки з актуальними пропозиціями;
 • фільтруються пропозиції від організацій одноденок.

Таким чином, оформлювати кредити для студентів через «KLTCREDIT» не тільки зручно, але й безумовно безпечно. З нами ви зберігаєте свої гроші і ніколи не зустрінетесь з недобросовісним кредитором.

Переваги кредитування студентів онлайн

Якщо ви хоча б один раз зверталися у відділення банку для отримання позики, то ви вже відчули на собі усі недоліки, пов'язані зі збиранням купи документів та пошуком поручителів. У ситуації з МФО справи розвиваються зовсім по іншому сценарію, завдяки чому навіть бідний студент може претендувати на онлайн позику для виправлення особистого фінансового стану.

Які переваги кредиту онлайн:

 1. Позика студентам надається, як вже було зазначено вище, без довідки про доходи та з будь-якою кредитною історією.
 2. Не потрібно витрачати час на дорогу та звертатись у відділення МФО особисто, бо всі необхідні операції проводяться на сайті у режимі онлайн.
 3. Скористатись позикою можна у будь-який час доби, тому що мікрофінансові компанії працюють без вихідних та перерви.
 4. Гроші зараховуються на банківську картку, причому ви можете прикріпити рахунок, відкритий у будь-якому банку. Краще вказати картку, на яку ви отримуєте стипендію або зарплату, щоб кредитор побачив на історію проведених операцій та впевнився у фінансовій спроможності.
 5. Схвалення заявок майже без відказу, завдяки типовій політиці, властивій усім МФО.

Кредити студентам онлайн мають ще одну вагому перевагу, і вона полягає у швидкості оформлення позики. Для заповнення анкети та отримання рішення по кредиту знадобиться не більше 15-20 хвилин. Усі ми знаємо, як швидко студентам потрібно вирішувати фінансові проблеми, особливо коли мова йде про оплату навчання.

Як взяти мікропозику?

Оформлення кредиту у мікрофінансовій організації проводиться тільки в онлайн режимі при наявності Інтернету.

Щоб не заплутатись та не пропустити найважливішого, користуйтесь наступною схемою:

 1. На поточній сторінці «КЛТКРЕДІТ» шукаєте вікно з кредитним калькулятором та водите бажану суму позики і термін. Краще заздалегідь підготуватися та вирішити, скільки потрібно грошей та за який термін ви можете їх погасити, щоб не допускати прострочку.
 2. Пошукова система підбере для вас найкращі пропозиції кредитування.
 3. Після переходу реєструєтесь, створюєте новий акаунт та підтверджуєте обліковий запис через електронну пошту.
 4. Щоб кошти надійшли на ваш рахунок, необхідно прикріпити банківську карту з позитивним балансом. Якщо на рахунку не буде навіть декількох гривень, ви не зможете зареєструвати картку в особистому кабінеті.
 5. Завантажте фотографії паспорту та ІПН у високій якості.
 6. Подайте заявку на кредит та очікуйте на рішення протягом декількох хвилин.
 7. Прочитайте умови договору та отримайте кошти на картку.

Іноді на розглядання заявки клієнта може знадобитися більше вказаного часу, що залежить від навантаження МФО та від самого кандидата.

Особливості швидких позик в МФО

Щоб зрозуміти усі особливості онлайн кредитування, достатньо звернути увагу на відсоткову ставку, яка має вираженні відміни. Кожен день користування кредитом у МФО буде коштувати вам від 0% до 2% і вище, в залежності від суми позики та інших параметрів. Наприклад, якщо ви візьмете 10 000 на 30 днів під 1%, то у кінці періоду повинні будете заплатити загальний борг у розмірі 13 000 гривень. Звичайно, термін у таких кредитів обмежений та не може перевищувати 30-60 діб. Більше того, для постійних клієнтів діють знижки по відсотковій ставці, які можуть знизити процент до 0,1% і нижче. Одна з найяскравіших особливостей полягає у тому, що при несвоєчасному погашені вам нарахують досить великі відсотки, що не тільки вдарить по гаманцю, але й понизить кредитний рейтинг. У цілому, кредит студентам на картку онлайн має виключно переваги, якщо клієнт вчасно погасить борг та буде зразково виконувати свої обов'язки перед МФО.

Як підвищити шанси на отримання кредиту студентам?

Відмова у позиці в мікрофінансовій організації являється рідкісним явищем. Не зважаючи на це, вашу заявку можуть відхилити по наступним причинам:

 • заявлена надто велика сума для першої позики;
 • документи прострочені;
 • була спроба оформити кредит по чужому паспорту;
 • введена інформація у анкеті не є дійсною;
 • жахлива кредитна історія.

Якщо ви вперше звертаєтесь до МФО, необхідно вказати адекватну суму кредиту. Як правило, це від 100 до 5000 гривень, що залежить від конкретної організації. Уважно заповнюйте анкету та не робіть помилок.

Як проводиться розрахунок по кредиту?

Якщо ви визначились, де взяти гроші на навчання, необхідно чітко підрахувати, скільки та у який термін вам необхідно віддати борг. Приведемо простий приклад: ви заповнили заявку на суму 5000 гривень, терміном на 10 днів. МФО встановила відсоткову ставку у розмірі 0,7% на добу, що складає 35 гривень від загальної суми в день. Таким чином, на 10-й день необхідно сплатити кредитору 5350 гривень (35х 10 + 5000 = 5350). Щоб не помилитись у розрахунках, скористуйтесь вбудованим калькулятором на сайті «KLTCREDIT».

Еще никто не поставил оценку
От 51 голосов
0
5
1
51
alt
alt
alt
alt
alt
Всі права захищені © 2015-2021 Торгова марка ТОВ «КЛТ КРЕДИТ»
Розроблено: сайт разработан kaleidoscope
Отримати консультацію
Шановні клієнти!

«Якщо у Вас є промокод, будь ласка, зверніться до оператора для надання знижки!

visa and mastercard
Олексій з Маріуполя тільки що отримав кредит на 1200 грн
X
visa and mastercard
Георг тільки що отримав кредит на 1800 грн.
X
visa and mastercard
Оксана тільки що отримала кредит 6800 грн.
X