Позика не виходячи з дому, пам'ятка клієнта!

-50% на первый кредит-35% на первый кредит-15% на первый кредит
1 000 грн
10 000 грн
7 день
30 днів
Відсотки: грн.
Знижка: %
До погашення: грн.
Дата погашення:
Кошти на будь-які цілі
Ремонт і будівництво
Побутова техніка
Народження дитини
Платежі по кредиту
Платежі по кредиту
Цифрова техніка

Третє тисячоріччя – це реальний бум споживчого кредитування. Гроші потрібні всім і завжди, але в ряді випадків людина потребує їх терміново. Як можна одержати кредит, не виходячи з дому на самих вигідних умовах? Спробуємо розібратися?

Банки: чи вигідно використовувати кредитні карти?

Звичайно, фінансова установа не видають клієнту карту без відвідування банку. Єдине, що може зробити позичальник – це оформлення заявки в режимі онлайн. Банкіри продумали все до дрібниць і пільговий період, який завершується після закінчення 50-55 днів, вимагати від клієнта сплати величезних відсотків. Більше того, за зняття готівки також прийде розщедритися. Тому перед тем як оформити кредит, не виходячи з будинку, варто замислитися про альтернативні способи, одним з яких є одержання позики в інтернеті.

Одержання онлайн позики в мікрокредитній організації

Мікрокредитування є зовсім іншим продуктом, який на відміну від кредитної карти, не обіцяє позичальнику безкоштовних умов. Більше того, одержати кредит, не виходячи з будинку можна винятково на обмежену суму, яка рідка перевищує 10 000 гривень. Також особливістю роботи будь-якої мікрофінансової компанії є мінімальний строк фінансування клієнта – до одного місяця.

KLT iCREDIT– гроші на короткий строк

Якщо ви не знаєте, як одержати гроші, не виходячи з дому, то наш сервіс «KLT iCREDIT» готовий вам допомогти. Ми не намагаємося видати максимальну суму коштів. Наша компанія в черговий раз підкреслює, що гроші потрібно брати тільки в розмірі тої суми, яка необхідна при певних обставинах. Так ви зможете заощадити на відсотковій ставці.

Ми пропонуємо оформити кредит, не виходячи з дому в тих випадках, коли до зарплати залишилося пара тижнів і у вас зовсім не залишилося засобів на життя. Для цього потрібно оформити заявку, і протягом на півгодини одержати гроші.

Як правило, при першому оформленні ми не надаємо максимальний ліміт, розмір якого досягає 10 000 гривень. Зате при наступних звертаннях ваші заявки будуть оброблятися ще швидше, а сума кредиту збільшиться.

Ми працюємо чесно

На відміну від банків ми не брешемо свої клієнтам і пропонуємо оформити позику на карту, не виходячи з будинку без схованих платежів і комісій. На калькуляторі, яким необхідно скористатися для оформлення заявки, представлена вся сума до погашення заборгованості. Співробітничайте з надійними партнерами, і ви ніколи не будете зазнавати фінансових труднощів.

Рейтинг 4.7/5
От 52 голосов
4.7
5
1
52
alt
alt
alt
alt
alt
Всі права захищені © 2015-2021 Торгова марка ТОВ «КЛТ КРЕДИТ»
Розроблено: сайт разработан kaleidoscope
Отримати консультацію
Шановні клієнти!

«Якщо у Вас є промокод, будь ласка, зверніться до оператора для надання знижки!

visa and mastercard
Олексій з Маріуполя тільки що отримав кредит на 1200 грн
X
visa and mastercard
Георг тільки що отримав кредит на 1800 грн.
X
visa and mastercard
Оксана тільки що отримала кредит 6800 грн.
X