Кредит на ремонт авто онлайн на картку

-50% на первый кредит-35% на первый кредит-15% на первый кредит
1 000 грн
10 000 грн
7 день
30 днів
Відсотки: грн.
Знижка: %
До погашення: грн.
Дата погашення:
Кошти на будь-які цілі
Ремонт і будівництво
Побутова техніка
Народження дитини
Платежі по кредиту
Платежі по кредиту
Цифрова техніка

Ваш автомобіль раптово зламався або потрапив у дорожньо-транспортну пригоду? Потребується дорогий ремонт, але коштів зараз немає? Вірите ви, чи ні, але майже кожен другий автовласник стикався з такою ситуацією, особливо якщо він володіє старою машиною. Де взяти гроші для проведення необхідних робіт у автосервісі? Як правило, люди звертаються до банків та оформлюють кредит на ремонт авто, або намагаються отримати позику у мікрофінансовій організації. Взагалі, видача позики з ціллю ремонтування машини – це відносно нове направлення, яке дозволяє взяти певну суму грошей на конкретні витрати під невисокий процент. Якщо говорити про нові авто, вони автоматично отримують страхування КАСКО ще на етапі придбання у автосалоні. Ті люди, які вирішили зекономити на страхових витратах та стали винуватцем у ДТП, вимушені брати кредит.

Що краще, банк чи МФО? Ці дві організації мають свої переваги та недоліки, тому досить важко назвати фаворита. Якщо у першому випадку вас завалять вимогами, то у другому ви зіштовхнетесь з високою відсотковою ставкою.  Саме тому, краще брати кредит на ремонт автомобіля там, де вас влаштовують умови або є будь-яка можливість взяти займ взагалі, коли обирати не доводиться. Не секрет, що більшість українців мають проблеми з кредитною історією, тому не можуть скористатися послугами кредитування. Що ж тоді робити?

Як обрати банк для оформлення займу на ремонт авто?

Коли ви обираєте кредитну організацію, необхідно вивчити усі актуальні пропозиції, а також звернути увагу на наступні фактори:

 1. Терміновість. Іноді простій транспортного засобу може коштувати дорожче, аніж сам ремонт, тому при виборі банку необхідно відразу уточнювати термін, за який вам дадуть гроші. В умовах сучасної конкуренції більшість організацій намагаються обслужити клієнта якнайшвидше.
 2. Умови надання позики. Не варто дивитися тільки на відсоткову ставку, бо додаткові послуги можуть стати причиною значного підвищення загальної вартості кредиту. Це страхування життя, SMS-інформування, комісія за дострокове погашення та багато інших.
 3. Пільгове обслуговування. Якщо ви маєте банківську картку та отримуєте на неї зарплатню, тоді банк може запропонувати вигідні умови кредитування для постійних клієнтів.
 4. Термін надання позики. Якщо вам здається, що великий термін з мінімальним місячним платежем дуже вигідний, тоді порахуйте, скільки відсотків ви переплатите у підсумку.

Варто акцентувати увагу на договорі, який ви підписуєте перед отриманням грошей. Уважно прочитайте кожний пункт та перевірте правильність введених даних. Важливо, щоб позика на ремонт автомобіля не обернулася для вас фінансовим тягарем на довгі роки, бо таких ситуацій досить багато.

Особливості ремонту машини у кредит

Якщо у вас немає зайвих грошей і позика на ремонт авто неминуча, тоді вам потрібно розпочати з автосервісу. Як тільки буде проведена оцінка пошкоджень та сформований кошторис, необхідно звернутись до фінансової організації та подати заявку на отримання вказаної суми. У банку це виглядає саме так і послуга буде називатись «цільовий кредит на ремонт автомобіля». Якщо працівники у банку вам відмовили, тоді зостається тільки один варіант – МФО. У мікрофінансовій організації не будуть цікавитися, на що конкретно ви витратите кошти і це є несумнівним плюсом. Як оформити позику без відказу та якнайшвидше відремонтувати свого «залізного коня»?

Що потрібно знати про мікрокредит?

Мікрофінансові організації працюють по принципу щоденного нарахування фіксованого проценту. Так, наприклад, якщо ваша сума позики складає 10 000 гривень під 1% на добу, тоді кожен день ви платите по 100 гривень за обслуговування. Подивившись у найближче майбутнє, через 10 днів ви повинні будете заплатити всього 1000 грн. Із цього випливає, що термін кредитування обмежений та не перевищує, як правило, 30-60 днів. Розмір відсоткової ставки також є індивідуальним для кожного позичальника. Для тих, хто не любить рахувати самостійно, на головній сторінці кожного МФО є кредитний калькулятор, який за лічені секунди підрахує загальну суму боргу, спираючись на введені дані.

Якщо ви прострочили платіж:

 • зверніться до представника МФО та поясніть ситуацію;
 • спробуйте оформити пролонгацію на декілька днів;
 • не намагайтесь ігнорувати дзвінки від кредитора.
 • якщо з вами не зможуть зв’язатись, буде нарахований штраф.
 • у найгіршій ситуації кредитор має право подати в суд.

Позика на ремонт авто на картку онлайн – це одна з небагатьох послуг, яка врятує вашу машину від довгого простою, тому не потрібно порушувати умови договору. Заздалегідь дізнайтесь про послугу пролонгації, яка збереже ваш бюджет та кредитний рейтинг. Майте на увазі, що позапланова пролонгація не безкоштовна та залежить від загальної суми позики.

Як взяти позику на ремонт авто?

Щоб взяти позику на ремонт авто онлайн на картку, вам потрібно лише дві речі: паспорт та відкритий банківський рахунок. Про Інтернет та мобільний телефон не варто говорити, бо усе це є у кожної сучасної людини.

Як проходить процедура оформлення займу:

 1. На сайті кредитної компанії «KLTCREDIT» є спеціальне поле, де потрібно ввести суму та термін займу. Кредитний калькулятор швидко підбере МФО та перенаправить вас на сторінку зі списком організацій.
 2. Після вивчення умов кожної компанії, вам потрібно перейти на офіційний сайт кредитора.
 3. Далі система вам запропонує зареєструватися для пришвидшення обслуговування у майбутньому. Обліковий запис потрібно підтвердити за допомогою електронної пошти.
 4. Щоб кошти були зараховані на вашу картку, прикріпіть її на сайт та вкажіть наступні дані: номер, термін дії та CVV-код.
 5. Завантажте копії документів: внутрішній паспорт та код платника податків.
 6. На пошту прийде кредитний договір, який також потрібно схвалити з вашої сторони. Для цього на мобільний телефон прийде спеціальний код.
 7. Якщо все було зроблено правильно, гроші ви отримаєте протягом декількох хвилин.

Як бачите, взяти позику на ремонт авто онлайн не складно, головне заздалегідь визначитися з сумою та не робити помилок при заповненні анкети, які приводять до блокування акаунту та виникнення проблем з оформленням кредиту.

Чому брати кредит на ремонт автомобіля вигідно?

Як вже зазначалось, простій транспортного засобу може потягнути за собою фінансові втрати, особливо якщо він використовується для роботи щоденно.

Саме тому можна визначити першу перевагу мікрокредитування та звернути увагу на інші:

 • усі операції з оформлення та отримання коштів проводяться у дистанційному режимі без необхідності відвідування мікрофінансової організації;
 • отримання коштів на карту, незалежно від вашого місцезнаходження;
 • цілодобова відправка заявок на кредит;
 • високий процент схвалення серед нових клієнтів;
 • оформлення протягом 15-20 хвилин.

Кредит на картку онлайн на ремонт машини дозволяє вирішити проблему вже сьогодні, не чекаючи на завтра. Якщо вам потрібна допомога онлайн, сервіс видачі позик «КЛТКРЕДІТ» завжди на зв'язку. Не обов'язково нам дзвонити – просто напишіть у чат і ми вирішимо вашу проблему якнайшвидше.

Еще никто не поставил оценку
От 51 голосов
0
5
1
51
alt
alt
alt
alt
alt
Всі права захищені © 2015-2021 Торгова марка ТОВ «КЛТ КРЕДИТ»
Розроблено: сайт разработан kaleidoscope
Отримати консультацію
Шановні клієнти!

«Якщо у Вас є промокод, будь ласка, зверніться до оператора для надання знижки!

visa and mastercard
Олексій з Маріуполя тільки що отримав кредит на 1200 грн
X
visa and mastercard
Георг тільки що отримав кредит на 1800 грн.
X
visa and mastercard
Оксана тільки що отримала кредит 6800 грн.
X