Кредити на квартири для молодих родин від Державного фонду

Кредити на квартири для молодих родин від Державного фонду

Державний фонд молодіжного житлового будівництва – справжній порятунок для сучасної молоді. Він був створений урядом для того, щоб підтримувати громадян, які тільки починають своє самостійне життя і зазнають певних труднощів, пов'язані з житловим питанням.

Молодіжний кредит для нового осередку суспільства

Ви – молода родина, яка бажає придбати власне житло? Оформляйте кредит на квартиру для молодої родини в рамках спеціальної програми від фонду молодіжного житлового будівництва і виплачуйте за свою позику всього 3% річних! Розмір авансу Вас також порадує, адже він становить не більше 6% від усієї суми кредиту. У деяких випадках Фонд надає ще і 30%-ти знижку на житло, що здобувається.

Скористатися такими послугами Фонду можуть не тільки молоді родини. Одержати молодіжний кредит від держави мають право:

- молоді родини, що складаються із подружжя, що не достигнувших 35-ти років;

- самотні батьки віком до 35-ти років включно, які виховують дитину неповнолітнього віку;

- молоді люди до 35-ти років, які ще не перебувають у шлюбі;

- учені.

Кому віддається пріоритет

Умови кредитування від Фонду досить вигідні, тому серед громадян спостерігається великий ажіотаж на його одержання. Ощасливити всіх відразу держава не в змозі, тому розробляються різні системи відбору кандидатів. Наприклад, додаткові переваги перед іншими позичальниками одержують:

- самотні люди або родини, у яких в одного з подружжя є право на першочергове одержання квартири;

- шлюби, у яких один з подружжя цього року буде святкувати тридцятип'ятиліття;

- молоді вчені або титуловані спортсмени, які полягають у вітчизняних збірнях;

- родини, у яких хто-небудь із подружжя вже протягом 3-х років перебуває в списках осіб, що претендують на поліпшення житлових умов.

Якій родині можуть відмовити

У кредиті можуть відмовити неплатоспроможній родині. Щоб довідатися, чи є вона платоспроможною, досить зробити елементарні розрахунки. Після здійснення чергового внеску за кредит на зміст кожного члена сімейства повинна ще залишатися сума, прирівнювана до прожиткового мінімуму. Якщо Ви зробили підрахунки і визначили, що Вам явно не вистачає коштів, не поспішаєте засмучуватися! Знайдіть когось із родички, хто б став Вашим поручителем.

Коли фінансова сторона угоди буде влагоджена, Вам необхідно стати на квартирний облік. Сюди можна потрапити тільки в тому випадку, якщо Ви розташовуєтеся в занадто малому житлі, у якому на кожну людину припадає не більше 6-ти кв. метрів. Із усіх родин, які стали на облік, складається рейтинг. По цьому рейтингові й вирішують, хто одержить квартиру швидше. Щоб довідатися свою позицію в рейтингу або розрахувати її завчасно, відвідаєте сайт Держфонду сприяння молодіжному будівництву. Зверніть увагу: інвалідам, молодим ученим і спортсменам із серйозними досягненнями державного рівня нараховується більше балів, так само, як і тим, у кого є діти. За кожну дитину додається один бал.

Процедура оформлення

Якщо Ви попадаєте під визначення «молодої родини», стали на квартирний облік, порахували свій рейтинг і отримали багатообіцяючий результат, переходьте до конкретних дій. Спочатку відшукайте регіональне відділення Фонду. Надайте всі необхідні документи:

- стандартна заява про намір скористатися програмою Фонду;

- довідку, що підтверджує те, що Ви вже полягаєте в списку квартирного обліків;

- документ, у якому буде зазначений склад Вашої родини;

- копії свого паспорта, ІПН, свідоцтва про шлюб і народження дитину/дітей;

- додаткові документи, які можуть підтверджувати Вашу перевагу перед іншими громадянами, що полягають на квартирному обліку.

Умови кредитування

Максимальний термін, на який видається кредит – 30 років. Перший внесок складе суму не більш 6% від ціни житла. Площа квартири, що купується, для кожної родини Фонд визначає сам, з розрахунку 21 кв. метр на людину (+ 10 кв. метрів додається на всю родину), але не більш 62 м2. Ви можете не переживати за вартість квартири. Розрахунок цієї суми досить прозорий, і базується на середніх регіональних показниках цін на житло.

Крім того, в рік Вам доведеться виплачувати всього лише 3% від суми позики, існує ряд додаткових пільг і компенсацій, які може одержати родина при виплаті такого кредиту. Наприклад, якщо в родині є малолітня дитина, відсоткова ставка по кредиту може ізовсім бути відсутнім! Родинам із двома дітьми надаються компенсації в розмірі 25% від усього кредиту. Наявність трьох дітей стане причиною для одержання більш істотної 50%-й знижки. Якщо малеча родилося в той час, коли батьки вже взяли кредити і почали його виплачувати, їм також надаються пільги. Але тільки якщо батьки звернуться до Фонду з відповідними документами протягом одного місяця після народження дитини.

Вас зацікавила дана молодіжна програма кредитування? Слід взяти в увагу й те, що оформляти молодіжний кредити на квартиру, Київ це, або будь-яке інше місто, можна протягом украй тривалого періоду. Можливо, Вам доведеться провести в черзі навіть не один рік.

Багато громадян плутають звичайний молодіжний кредит і банківський. Останній є менш вигідним, але більш ефективним, адже в цьому випадку не прийдеться занадто довго чекати своєї черги. Такий кредит пропонують комерційні банки з умовою того, що держава частково компенсує Вам відсотки. Подібна позика можна отримати тільки в тих банках, які входять у список партнерів Фонду.

Альтернативна пропозиція

Потрібні гроші терміново, тут і зараз? Ви не маєте часу на висиджування в довгих чергах і збори необхідної документації? Скористайтеся послугами компанії «КЛТ КРЕДИТ» і отримайте миттєве зарахування грошей на Вашу банківську картку! «КЛТ КРЕДИТ» працює в онлайн-режимі і надає свої послуги за допомогою веб-сайту. Заходьте на сайт компанії, заповніть просту форму, надавши мінімум інформації про себе, і протягом 15-ти хвилин отримуйте кредит!

 
До всіх матеріалів → Отримати гроші →

Еще никто не поставил оценку
От 51 голосов
0
5
1
51
Читайте також
alt
alt
alt
alt
alt
Всі права захищені © 2015-2021 Торгова марка ТОВ «КЛТ КРЕДИТ»
Розроблено: сайт разработан kaleidoscope
Отримати консультацію
Шановні клієнти!

«Якщо у Вас є промокод, будь ласка, зверніться до оператора для надання знижки!

visa and mastercard
Олексій з Маріуполя тільки що отримав кредит на 1200 грн
X
visa and mastercard
Георг тільки що отримав кредит на 1800 грн.
X
visa and mastercard
Оксана тільки що отримала кредит 6800 грн.
X