Кредит без застави та поручителів. Як оформити позику?

Кредит без застави та поручителів. Як оформити позику?

Сьогодні для того щоб отримати у своє розпорядження невелику суму засобів на оплату товарів або послуг, досить звернутися в один з онлайн сервісів по кредитуванню населення. Такі установи видають кредит без застави і поручителів, а для оформлення заявки позичальнику навіть не потрібно виходити з будинку або відлучатися від робочого місця.

Оформлення позики без поручителів і застави

Ще буквально кілька років назад для того, щоб одержати кредит, потрібно було йти в банк і вистоювати довгі черги, а також протягом декількох годин чекати відповідь за поданою заявкою. Процедура кредитування ускладнювалась ще і тим, що для одержання позитивного результату позичальник повинен був підготувати великий пакет документів.

Завдяки стрімкому розвитку технологій багато що змінилося і спростилося в повсякденній життєдіяльності людини, у тому числі і оформлення кредиту. Сьогодні отримати мікропозику без застави можна навіть не виходячи з будинку. Із цією метою досить скористатися комп'ютером з підключенням до мережі інтернет і відвідати інтернет ресурс, на якому зібрана найбільша кількість актуальних пропозицій по кредитуванню. Для зручності своїх відвідувачів мікрокредитні компанії розміщають на сайті «кредитний калькулятор», за допомогою якого, можна підібрати оптимально підходящі умови кредитування. Крім того, ви можете самостійно визначити не тільки суму позики, але ы терміни його погашення. Отже, для оформлення мікрокредиту в режимі онлайн вам необхідно:

 1. Вибрати оптимально підходящу процентну ставку, терміни погашення заборгованості та суму кредитування.
 2. Заповнити заявку на одержання коштів, указавши правильно всю особисту інформацію.
 3. Перед відправленням запиту ще раз перевірити правильність заповнення всіх пунктів анкети.
 4. Поставити електронний підпис у зазначеному місці і відправити заявку на розгляд.

Буквально через кілька хвилин з вами зв'яжеться представник організації для того щоб озвучити відповідь по вашому запиту. При позитивній відповіді фахівець уточнить у вас необхідну інформацію, у тому числі і номер карти на яку ви бажаєте отримати переклад. Заявлена вами сума засобів буде переведена на карту протягом 20-30 хвилин, після чого ви відразу зможете ними користуватися.

Варто відзначити, що сьогодні термінова позика без застави можна також одержати і у банку. Однак у цьому випадку умови кредитування будуть більш складними, а ймовірність одержання позитивної відповіді (особливо при зіпсованій кредитній історії) мінімальної.

Оформлення позики. Що потрібно знати про мікрокредитні компанії

Сьогодні в інтернеті можна знайти велику кількість організацій, які спеціалізуються на кредитуванні громадян, однак якщо ви бажаєте одержати гроші, а не зайві проблеми то до вибору кредитора вам варто підійти з усією відповідальністю.

Переглядаючи список компанії, зверніть увагу на ті, які працюють уже не перший рік і пропонують клієнтам реальні умови для одержання кредиту. Побачивши маленьку відсоткову ставку, не варто відразу подавати заявку, тому що такі «вигідні» умови співробітництва найчастіше містять «підводні камені». У подібній справі не варто квапитися. Краще для початку уважно ознайомтеся із Кредитним договором і по можливості почитайте відкликання людей, які раніше вже брали позику в обраній вами організації.

Щоб отримати гроші без застави швидко і без зайвих переплат вибирайте компанії, інформація на сайті яких, розписана детально. Вивчите всю інформацію, скористайтеся кредитним калькулятором і тільки після цього починайте заповнювати заявку на кредитування. Основні особливості мікрокредитних компаній:

 • Зважаючи на те, що кредитні організації надають клієнтам гроші без застави і поручителів відсоткову ставку вони встановлюють на високому рівні тільки для того, щоб перестрахуватися і простимулювати позичальника на своєчасні виплати заборгованості.
 • На відміну від банку мікрокредитна компанія може надати грошову позику на термін від одного дня до 3-5 місяців з обов'язковими щомісячними внесками і штрафами у випадку прострочення.
 • Сума кредиту в мікрокредитній компанії може становити від декількох сотень гривень до десяти тисяч.
 • У більшості випадків дострокове погашення вітається, але може обкладатися додатковою комісією.
 • Якщо ви повністю виконуєте умови кредитування, то це позитивно вплине на стан вашої кредитної історії.
 • Гроші без застави і поручителів у мікрофінансових компаніях може отримати практично кожний громадянин України, що досяг повноліття.

Як отримати позитивну відповідь при оформленні позики?

 • Для початку необхідно перевірити стан кредитної історії.
 • Якщо у вас є прострочення по діючих кредитах, то їх потрібно обов'язково погасити.
 • Заповнюючи анкету на оформлення кредиту, вказуйте тільки достовірну особисту інформацію і не намагайтеся прикрасити дійсність.
 • Заповните правильно абсолютно всі пункти анкети.
 • Якщо мікрофінансова організація вимагає інформацію про нерухомість і іншому майні, то обов'язково вкажіть дані точно.
 • Надайте на розгляд повний пакет необхідних документів.
 • Якщо у вас є додатковий дохід, то обов'язково вкажіть його, адже така інформація тільки побільшає ваші шанси на одержання позики.

Як бачите, сьогодні позика без застави і поручителів можна отримати гранично швидко та просто навіть при наявності не самої гарної кредитної історії. Мікрофінансові компанії пропонують вигідні умови співробітництва і дозволяють кожному з нас отримати заявлену суму коштів саме тоді, коли це найбільше потрібно. 

До всіх матеріалів → Отримати гроші →

Рейтинг 3.7/5
1 голос
3.7
5
1
1
Читайте також
30.10.2017
Як вигідно оформити кредит в Інтернеті: особливості мікрокредитування
19.09.2017
Новий спосіб регулювання тарифів: суми до оплати залишаться колишніми?
31.07.2017
15 прогнозів «у яблучко» від найуспішнішого підприємця
Всі права захищені © 2015-2020 Торгова марка ТОВ «КЛТ КРЕДИТ»
Розроблено: сайт разработан kaleidoscope
Отримати консультацію

Шановні клієнти!

«Якщо у Вас є промокод, будь ласка, зверніться до оператора для надання знижки!

visa and mastercard
Олексій з Маріуполя тільки що отримав кредит на 1200 грн
X
visa and mastercard
Георг тільки що отримав кредит на 1800 грн.
X
visa and mastercard
Оксана тільки що отримала кредит 6800 грн.
X