Кредит для всіх. Короткострокові та довгострокові кредити в МФО

Кредит для всіх. Короткострокові та довгострокові кредити в МФО

Для того щоб одержати у своє розпорядження певну суму коштів готівкою сьогодні не обов'язково звертатися в банк, а досить скористатися послугами однієї з мікрофінансових організацій. Такі фінансові установи працюють відповідно до чинного законодавства і надають позики за дуже простою схемою.

Основні нюанси співробітництва із МФО

Мікрокредити для населення сьогодні надаються в режимі онлайн, щоб одержати позику вам не обов'язково виходити з дому або відлучатися від робочого місця, тому що достатньо скористатися інтернетом і перейти на офіційний сайт МФО з найбільш підходящими умовами кредитування. Однак починаючи співробітництво із МФО вам варто пам'ятати, що такі компанії, як і банки, працюють на законних підставах і, отже, мають право на примусове стягнення коштів при недотриманні позичальниками умов договору.

Мікрофінансова компанія має право подати на вас до суду й повернути свої гроші шляхом конфіскації майна через виконавчу службу. Саме тому, починаючи співробітництво із МФО до питання про кредитування необхідно підходити із усією серйозністю й пам'ятати про те, що так чи інакше позику необхідно повернути в повному обсязі.

Отже, якщо ви вирішили, що вам дійсно необхідне кредитування в МФО, то для одержання позики вам слід зробити наступне:

 1. Перейти на офіційний сайт мікрокредитної компанії й уважно вивчити умови одержання позики.
 2. Якщо при ознайомленні з договором у вас виникнуть питання, то не ігноруйте їх, а відразу зв'яжіться з співробітниками компанії.
 3. Реально оцінивши свої фінансові можливості, виберіть суму позики й строки його остаточного погашення.
 4. Уважно й грамотно заповніть анкету, не пропускаючи жодного пункту.
 5. Перевірте ще раз правильність вказаної інформації та поставте електронний підпис ( найчастіше це просто відповідна кнопка під заявкою).
 6. Відправте заявку на обробку й дочекайтеся дзвінка від представника кредитної організації.

При позитивній відповіді заявлена сума буде миттєво зарахована на вказаний вами рахунок, і ви відразу зможете використовувати її у своїх цілях. Як бачите, процедура по оформленню онлайн позик є дуже простою і зручною. Однак починаючи співробітництво із МФО, вам варто знати:

 • Такі позики надаються тільки на короткий строк.
 • Максимально доступна сума кредиту може різнитися в тих або інших МФО.
 • Для підстрахування від несумлінних клієнтів мікрофінансові організації встановлюють досить високий відсоток.
 • Навіть якщо ви берете позику на один день, кредит 0 відсотків становити не буде, тому що процент нараховується щодня.
 • При простроченні обов'язкових платежів МФО починає нараховувати штрафні відсотки щодня.

Чи можливо оформити мікрокредит на рік?

Мікрофінансові організації, що надають кредит для всіх режимі онлайн, в основному пропонують клієнтам короткострокові позики строком від одного дня до двох-трьох тижнів. Однак якщо задатися метою, при бажанні можна знайти й ті компанії, які кредитують на рік або навіть на 18 місяців. При виборі оптимально підходящого кредитного продукту в цьому випадках необхідно бути особливо уважним і перш ніж подавати заявку варто досконально вивчити договір про співробітництво.

Справа в тому, що більшість компаній, які видають мікрокредит на рік, не зменшують процентну ставку , тому за весь термін кредитування клієнт переплачує значну суму. Якщо вам не потрібний такий «золотий кредит», то при виборі МФО зверніть увагу на солідну організацію із гнучкою системою кредитування. Саме там ви зможете оформити позику на вигідних умовах без надмірного фінансового навантаження. Як зробити довгостроковий мікрокредит максимально вигідним?

 • Бажаючи одержати кредит на кілька місяців або рік, віддайте перевагу компанії, яка в таких випадках знижує процентну ставку.
 • За рік може відбутися, що завгодно, тому для того, щоб підстрахувати себе від непередбачених ситуацій виберіть МФО, де пропонуються «кредитні канікули» або інші умови для тимчасового зняття фінансового навантаження.
 • Ще до подачі заявки на позику уважно ознайомтеся з договором і переконайтеся, що в ньому немає «підводних каменів».
 • Зв'яжіться із представниками МФО й отримайте детальну консультацію по всіх питаннях, що виникли.
 • Грамотно підійдіть до вибору суми кредиту та строків його повного погашення.
 • Оформляйте довгостроковий кредит в МФО з фіксованою процентною ставкою.

Пам»ятайте! Звертаючись у мікрофінансову організацію для одержання довгострокової позики, ви берете на себе суттєве фінансове навантаження, адже навіть при мінімальному відсотку МФО сума переплати по кредиту буде дуже великою.

Якщо вам потрібний кредит на велику суму й на тривалий строк, то в цьому випадку все-таки краще звернутися в банк. Саме там ви зможете оформити кредит на 15 років і більш і при цьому не створите собі фінансових проблем.

Сьогодні отримати короткостроковий або довгостроковий кредит можна в одній з мікрофінансових організацій. Такі фінансові установи пропонують гарні умови співробітництва й гнучку систему оплати. Щоб одержати максимальну вигоду від позики, необхідно детально ознайомитися з умовами кредитування й отримати консультацію в представників МФО.

До всіх матеріалів → Отримати гроші →

Рейтинг 4.1/5
От 52 голосов
4.1
5
1
52
Читайте також
alt
alt
alt
alt
alt
Всі права захищені © 2015-2021 Торгова марка ТОВ «КЛТ КРЕДИТ»
Розроблено: сайт разработан kaleidoscope
Отримати консультацію
Шановні клієнти!

«Якщо у Вас є промокод, будь ласка, зверніться до оператора для надання знижки!

visa and mastercard
Олексій з Маріуполя тільки що отримав кредит на 1200 грн
X
visa and mastercard
Георг тільки що отримав кредит на 1800 грн.
X
visa and mastercard
Оксана тільки що отримала кредит 6800 грн.
X